ŞİLE

dikkatimi çekti birkaç arkadaş yapılacak bişey yok demiş.aslında istedikten sonra yapılacak çok şey var şilede.çevre köylerde görülecek okadar güzel şeyler varki;kimse üstüne alınmasın lütfen ama bana göre tatil dinlenmek demek.öyle barlarda falan gezerek dinlenemiyorum ben aksine o '' tatilden ''daha yorgun dönüyorum.ama şileyle tanışalı gerçekten koca kışın yorgunluğunu atabiliyorum.herkese iyi tatiler şimdiden.ben 10 gün sonra ŞıLEM'DEYıM.......

Şile ava geçekten güzel şilenin plajı kumu ne diyeyim süper.... Kafa dinlemek için birebir. Ava da geçen yaz kaldım çok güzeldi evet öyle büyük yer değil ama benim için çok güzel geçti ben sevdim yaa tavsiye ederim... Ayy gene gidesim geldi yaaaa:asigim::sinifsinif:

arkadaşlar şile çok güzel evet ama malesef otelleri ve pansiyonlar günlük ev kiraları çok pahallı hafta sonu hep şileye gideriz çumartesi akşamından agva yolu üzerinde imrenli koyu var süper bir yer cadır kirası bir günlük 50 tl orada konaklıyoruz oteli ve pansiyonu siz düşünün artık tek şikayetim şilenin pahallı olması inanın ege veya akdeniz şileden ucuz sadece yol uzak

ben sorumu sorduğum günün akşamı oradaydım gitmeden çok telefonla otel pansiyon aradık ama ya cok pahalı yada doluydu gidince buluruz umuduyla çıktık şans öyle bir güldü ki ilk girdiğimiz otelde yer vardı ve çok güzeldi balkon manzarası gerçekten harikaydı sabah kahvaltı verildi biz iki aile süit oda tuttuk banyosu ve iki odası vardı kişi başı 40 tl ödedik gönül rahatlığıyla hafta sonunu geçirdik şile gerçekten çok güzel tavsiye ederim arkadaşlar

otelin adını hatırlıyor musun canım?

1 sene oldu hala gidemedim şileye umarım bu yaz gidebilirim :) o zaman gelip fiyatları yazarım buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…