sılam üçüzlere hamiş

mira

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
3.622
1
duyduk duymadık demeyin sılamın aşılaması tuttu.üçüzmüş
allahım sen sağlıkla doğmak nasip et onlara:dance::dance:

aaa gerçekmii ne güzel yaaa ayy ay sonu kızlarını okuyam:))

miraa yaa ne güzel haber buuu umarım sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucagına alırr... nazar değmesinnnnnnnnn maşallah.............

AYYYYYYYYYY ÇOK SEVİNDİM YAAAA
:nazar:ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH:nazar:
ALLAH OLMAYANLARADA VERSİN:teytey:

duyduk duymadık demeyin sılamın aşılaması tuttu.üçüzmüş
allahım sen sağlıkla doğmak nasip et onlara:dance::dance:

mira gerçekten harika bi haber inan çok sevindim.:dance:haberi sen verdiğin için sana yazdım.Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin sılama .tabi bana ve tüm hamişlerimize .sende baya bi yorulcan artık patik sayısı 3 tane daha arttı :eek:

ayyyyyyyyyyyyy maşşallah... rabbim kucağına sağlık sıhatle almayı nasib etsin inşallah.

Arkadaşim Allahhhh Anali Babali Büyütmek Nasip Etsinnn Allah Sağlicakla Taşimak Doğurmak Nasip Etsinnn çokk Mutlu Oldummmmmmmmmmmmm

ay anam ne guzel masallah supanallah ne guzel
allah kolaylik versin vallaha :)
hangi silamiz o bakim

mira gerçekten harika bi haber inan çok sevindim.:dance:haberi sen verdiğin için sana yazdım.Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin sılama .tabi bana ve tüm hamişlerimize .sende baya bi yorulcan artık patik sayısı 3 tane daha arttı :eek:

nerdesin sen öldüm meraktan yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bebeler iyimi:1shok:

bende istiyoooooom
sılam sağlıcakla kucağına al inşallah canım

ayyyy canım benim ya hemde 3 tane maşşallahhh maşşşallaaahh canım arkadaşım çoooooookkkkkkk sevindim allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.bayadır giremiyodum bunlar ne güzel haberler yaa.

nerdesin sen öldüm meraktan yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bebeler iyimi:1shok:

Bmiracım buluşmaya gelemedim.c.tesi dinlendim.internet evde yok biliyorsun.giremedim.daha öncede site problemliydi o yüzden olmadı.bebişler iyiydi en son gittiğimizde .şimdilik bi yaramazlık yok.

X