Sıla dizisi tarafından eğitim yuvası

ngs2007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
726
3
Sıla dizisinin yapımcıları ve oyuncuları tarafından,Mardin'nin Söğütlü köyüne ilköğretim okulu yaptırılmış.Haberlerde izledim.Böyle duyarlı olmak ne kadar güzel.İmkanı olan herkese örnek olsun.Çünki ülkemiz insanının okullara ve eğitime çok ihtiyacı var.
Sıla dizisinin yapımcı ve oyuncularını tebrik ediyorum.Bravo çocuklar size..

Tebrik ederim ama bence reklam kokan hareketler bunlar..
Yani ülkemiz sorunlarından biri olan,hele bir de önem sırasına göre başlarda yer alan ''Berdel'' konusunu,allayıp,pullayıp,büyük bir aşk masalı haline dönüştüren,bundan dolayı paraya para demeyen bir ekibin bunu yapması göz boyamaktan başka bişey değildir..
Yine reklam,yine reklam..
Not:Kendi düşüncemdir..

Canım,beni film ilgilendirmiyor,çünki ben bu diziyi ve benzerlerini seyretmiyorum.Beni ilgilendiren tarafı,sadece ve sadece bir okulun yapılmış olması,ülkemiz için bana göre güzel bir yatırım(insana yatırım)beni bu kısmı ilgilendiriyor.Reklam amaçlı da olsa,Ülkem ve yararlanacak köy çocukları adına ben onları tebrik ediyorum.

Canım,beni film ilgilendirmiyor,çünki ben bu diziyi ve benzerlerini seyretmiyorum.Beni ilgilendiren tarafı,sadece ve sadece bir okulun yapılmış olması,ülkemiz için bana göre güzel bir yatırım(insana yatırım)beni bu kısmı ilgilendiriyor.Reklam amaçlı da olsa,Ülkem ve yararlanacak köy çocukları adına ben onları tebrik ediyorum.

Kesinlikle bu konuda hemfikiriz :)
Sadece diziyi eleştirmekten kendimi alıkoyamadım:)

bende berşuleme katılıyorum aslında hemen aklıma reklam geldi çünkü madem okul açıcaksın neden medyayı topladınki sen anlam veremiyorum sesiz sedasız aç okulunu bırak onlar bulsun ve sizi tbr etsin haber vermediniz diye yinede sağolsunlar

X