sık sık rüya görüyormusunuz?

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
7
43
ben her gece dogumla ilgili bi rüya görüyorum sizdede oluyomu piskolojim bozuldu ya

bende bebekle ilgili kötü bir rüya gördüm allah hayır etsin bu tür rüyalar ve kabuslar görmek normalmiş

ben de her gece acayip rüyalar görüyorum film gibi , uzun uzun hikayeler bol renk , ama bebekle ilgili pek bişey görmüyorum ama bu gayet normal bişey bilinç altınızda ve üstünde sürekli bu olay var ondan görüyoruzdur bu rüyaları heralde..

ben de bebekle ilgili değil ama acaip acayip, uzun hikayeli ve bol renkli rüyalar görüyorum film gibi ... ama normalmiş shannonun dediği gibi

ben her gece dogumla ilgili bi rüya görüyorum sizdede oluyomu piskolojim bozuldu ya

bu aralar bende bazen kabusla karışık bazen manasız rüyalar görüyorum . o kadar etkileniyorum ki malesef dudak kenarlarımdan uçuklar çıkarıyorum heyecanlanıyorum.. mesela en son rüyamda kol saatimin parçalarının azaldığını gördüm ve kendimce yorumladım , sanırım doğum vaktim yaklaşıyor :)) onunda dışında gördüğünüz kötü rüyaları anmayın bile tadınız tuzunuz kaçmasın .. bide biliyor musunuz gördüğünüz kötü rüyaları kimseye anlatmayın ki gerçekleşmesin !!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…