Siğil yakma

ffgyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
93
17
26
Selamlar kızlar🥰 bende hpvden kaynaklı siğil cıktı. Devlette kadın doguma gittim koterle yakılmasını istiyorum. Eğitim araştırmada jinekoloji onkolojiye kolposkobi icin gittiğinde o sırada yaparlar yakma islemini dedi kadın doktor. Dün kolposkobi oldum ordakilerde yakma islemi burda olmuyor dediler. Ve bir kadında eğitim arastırmadaki kadın doguma gidersen yardımcı olurlar dedi. Herkes bir sey söylüyor ve kimse asla yakma taraftarı değil aldara krem öneriyorlar. Ben gidip yaktırmak istiyorum lütfen devlette nereye gidebilirim bilem varsa yardımcı olabilir mi. Son care özele gideceğim cünkü🙏🏻

Benim geçen hafta yakıldı devlette . Bin pişman oldum. Doktor çok geniş bir alanı yakmış ve yara kabuk bağlamadı 1 haftadır. Çok pişman oldum

Süi
Benim geçen hafta yakıldı devlette . Bin pişman oldum. Doktor çok geniş bir alanı yakmış ve yara kabuk bağlamadı 1 haftadır. Çok pişman oldum
siğillerini büyük müydü. Benimkiler bazısı grup halinde ama kücükler ve kim yaptı acaba? Koterle mi? Gecmis olsun🥲

O büyük yara kabuk bağlamaz ama sabırlı olun biraz zaman alsa da geçiyor

X