Siğil sanırım

GaardennRosee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
935
327
25

5 aydır felan baş parmağım da böyle birşey var sanırım siğil tam bilmiyorum dokunduuğum zaman acıyo tırnak makası ile kes diyenler oldu ama cesaret edemedim yaşayan var mıı

Merhaba kızımda cıkmıstı benzeri.Eczanede üzerine sürmek icin bir ilacı vardı. Cok etkiliydi bizde 2 günde yoketti.Deneyin derim sorun bir eczaciya

Ben elimde çıkan siğile asma yaprağını sıkıp, suyunu sürmüştüm. Geçmişti.

ayagimin altinda once bir sonra iki derken bes alti sigilim oldu,bir sene boyunca verrutol,il33 gibi asitlerle yaktim gecmedi,sonra burada kılıçbalığı adli uyeden Allah ondan razi olsun,hidrojen peroksit , yani oksijenli suyu ogrendim.iki ay boyunca bikmadan sabah aksam oksijenli suyu sigillerime uyguladim.uygulamadan once igne ucunu yakip dezenfekte ederek igne ile sigillerime hafif hafif kanatmadan delikler açtım.Kan akarsa bulasma olur,cogalirlar..Ayrica immunace adli ummin sistemi kuvvetlendirici hapi her gun ictim,bir de surekli icimden geldiği gibi dua okudum.Su an sigilim yok hepsi gecti.Umarim faydali olur.sakin kesme bir ken yedi sekize cikar,virus kaynakli cunku..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…