Siğil aldırdım

cfb03

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2021
337
39
30
Kızlar genital bölgemde siğil vardı lokal anestezi ile çıkarıp onu yaktılat amelıyat ıle. Ama o yerde iz kaldı. Bu işlemi yaptıran var mı? İz kaldıysa zamanla geçiyor mu ne yapmam gerek

Siğil yaktıran yok mu 😔

Koterle mi yaktırdınız lazerle mi? İzler zaman içinde hafifliyor, ilk yaktırdığınızdaki gibi kalmıyor. %100 geçmeyebilir. İz kremi sorabilirsiniz doktora yara kapandıktan sonra kullanmak üzere

Koterle mi yaktırdınız lazerle mi? İzler zaman içinde hafifliyor, ilk yaktırdığınızdaki gibi kalmıyor. %100 geçmeyebilir. İz kremi sorabilirsiniz doktora yara kapandıktan sonra kullanmak üzere
Elektro koter ile yaktılar siğili komple cıkarıp sizde mi öyle yaktırdınız :KK43: 2 haftadır aldara suruyorum oraya.

Bilmiyorum ki doktorum verdı daha kontrole gıtmedım henuz uzerlerıne suruceksın demıstı bende bıldıgın bır sey degıl

Bilmiyorum ki doktorum verdı daha kontrole gıtmedım henuz uzerlerıne suruceksın demıstı bende bıldıgın bır sey degıl
Aldara o bölgeyi daha da yakar ne alaka anlamadım, siğil yaktırdıktan sonra bir süre yara kremi kullanılır mikrop kapmasın diye öyle iyileşir

Bende bilmiyorum ki yaraların üzerine süreceksin dedi doktor 😔 hiç bildiğim bir sey de degıl demek ondan gecmedı ızlerım ben napıcam 😔

Bende bilmiyorum ki yaraların üzerine süreceksin dedi doktor 😔 hiç bildiğim bir sey de degıl demek ondan gecmedı ızlerım ben napıcam 😔
Lütfen başka bir doktora görünün ayrıca izlerim geçme garantisi yok az da olsa kalabilir

Çok az kalsada olur ama benım buyuk ve baya mor gıbı bıkını bolgesınden gozukunce ben kendım rahatsız oluyorum 😔

Canım 3 hafta oldu yakılalı çekirdek buyuklugunde ve mor gibi :KK43: baska bır krem vermedı agızdan antıbıyotıg vermıstı :KK43:

Canım 3 hafta oldu yakılalı çekirdek buyuklugunde ve mor gibi :KK43: baska bır krem vermedı agızdan antıbıyotıg vermıstı :KK43:
Haftaya başka bir doktora gidin aldara’yı siğilleri yakmak için kullanıyorlar yakılmış siğile neden verdi anlamadım

X