Bebek İkinci El Sıfırdan farksız babytech Saraylı beşik

1634bursa

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
59
2
34
Kızım kendi odasında yatmaya başladığı için beşiğimizi satıp başka ihtiyaçlarımızı karşılamak istiyoruz. Babytech Saraylı beşik markası. Sadece 4 ay kullanıldığı için sıfırdan farksızdır. Herhangibir lekesi ve kırığı yoktur. Isterseniz sallanabilir isterseniz sabit kullanabilirsiniz. 400 liraya almıştık 250 lira satıyorum. $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Arkadaşlar yeni üye olduğum için özelden mesaj yazmamıyorum. Mai adresinizi yazarsanız ben dönüş yapabilirim size

Kızım kendi odasında yatmaya başladığı için beşiğimizi satıp başka ihtiyaçlarımızı karşılamak istiyoruz. Babytech Saraylı beşik markası. Sadece 4 ay kullanıldığı için sıfırdan farksızdır. Herhangibir lekesi ve kırığı yoktur. Isterseniz sallanabilir isterseniz sabit kullanabilirsiniz. 400 liraya almıştık 250 lira satıyorum.Eki Görüntüle 1044845 Eki Görüntüle 1044846 Eki Görüntüle 1044847 Eki Görüntüle 1044848

canm fiyat için biraz daha yardımcı olursan ki bi arkadaş 150tlye içindekilerle beraber yani aynı resimdeki gibi satmıştı eğer öyle verirsen bende hemen almak istiyorum hangi şehirdesiniz

Şaka mi bu yaa. 3 yildir beğendiğim almak istediğim beşik bu:KK43: gel gör bebek yok :KK43: hic kacirmayacagim birseydi bu. Offf off

Bursa'dan ben elden teslim alabilirim. Beni de unutmazsanız sevinirim. Fiyat vs. konularında görüşebiliriz :)

X