Makyaj Ürünleri sifirdan bi makyaj çantası yapacagim tavsiyeleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cikolatakizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
1.934
152
Kizlar günaydın . Hep avon vb ucuz seyler kullanmaktan cok sıkıldım. . Artk kendime kaliteli guzel makyaj malzemeri olan bir canta hazirlamak istiyorum. . Fondöten pudra maskara allik goz kalemi tavsiyeleri verir misiniZ . Kendi kullandiginiz ve memnunum dediginiz ürünler var mi..

Sent from my GT-I8190 using Kadınlar Kulübü mobile app

Canım Merhaba

*Öncelikle cilt dengene uygun güzel bir nemlendiricin olmalı makyaj öncesi cildini hazırlamak için

*Gözaltı kapatıcısı (estee lauder double wear yada daha uygun maybelline affinitone gözaltı kapatıcısı.Max factorunkide güzel)

*Fondoten M.A.C VE Estee lauder double wear dan cilt tonuna ve yapısına uygun bir fondoten seçebilirsin bunların kapatıcılığı çok yoğun. Daha uygun olarak ta max factor lasting performans ve loreal infallible fondöten i önerebilirim sana

*Pudra M.A.C Studio fix pudradan kesinlikle memnun kalırsın Kryolanın Transparan pudrasını da çok seviyorum süper Max factor creme puff da süper.Daha uygun olarak ta Golden Rose un terracota pudrasını önerebilirim sana canım

*Göz kalemlerini chanel ve clinique mac.lancome,cecile,golden rose kalemlerinden tercih edebilirsin.

* Rimel olarak max factor 2000 calori yada max factor false lash effect.Loreal kelebek etkisi var oda güzel .maybelline one by one da güzel. Nasıl bi özellik aradıgını bilmiyorum maskarada ama memnun kalırsın bunlardan . Maskaranın fiyat yüksekliğinden ve markasından çok sürüş tekniğini bildikten sonra istediğin sonuçları elde edebilirsin

* Allık olarak ta terracota allıkları tavsiye ederim hem uzun süre kalıcı oluyolar hemde senelerce yetiyorlar

Canım aklıma gelenler bunlar benim tam detaylı bşeyle yazmamışşın aydınlatıcı kullanıyomusun yüüzne kontur yapıyomusun . Hafif bi makyaj mı yoksa yoğun bi makyaj mı seviyorsun. Öğrenmek istediğin şeyler olursa dahada yardımcı olmaya çalışırım

Yazan ellerin dert görmesin insallah..
Disarda kizlari goruyorum nasi guzel makyajlar yapiyorlar ben daha ne malzeme almam gerektigini bile bilmiyorum
O yuzden bu konuyu actim yardim edersen cok sevinecegim..
Bazen hafif bazen dogal bazen agir yapmak istiyorum . Bide hafif esmerim yani sicak bi rengim var biraz beyazlamak isterdim (((
Aydinlatici istiyorum evet ama ne kullanmak gerek bilmiyorum bide kontur dedigin ne ??
Kusura bakma cahilim bu makyaj konusunda ((((((

Ne kusuru canım olurmu öyle şey Elimden geldiğince yardımcıolmak isterim

Kontur dediğim mesela burnun genişşe bunu ufak bi makyaj hilesiyle daha dar gösterebiliyosun yada gıdın varsa gıdını gizleyebiliyorsun. Küçük Makyaj hileleri diyelim :) Youtub da bunula ilgili bir çok makyaj videosu bulunmakta

Aydınlatıcı olarak yaşadıgın şehirde varı bilmiyorum gratis mağazalarında the balm ürünleri var o markanın aydınlatıcısı çok hoş

yüzüne uygulucagın aydınlatıcı ve gözaltına uygulucagın aydınlık görünüm ile yüzüne daha aydınlık bi görünüm verebilirsin canım

Yok tatlim ben sirnaktayim..
Yani burda gratis fln yok internet ten almak zorundayim.
Yada hafta sonu izmire gidecegim önümüzdeki ay o zaman alirim ama belirlemek istiyorum simdiden mesela goz kalemi mi eye liner mi bazi kizlar kullaniyo cok hos duruyo benim goz kalemim flormar di hemen kurudi yagli degil yani..

Canim bide lens kullanmak istiyorum
Senin kullandigin onerenilecegin marka yada renk var mi

solotica lensleri çok doğal duruyor hiç kullanmadım ama bu sitede kullanan arkadaşımız çok fazla konusuda var ordan görebilirsin canım fiyatı biraz tuzlu ama

Efuli çok güzel anlatmış gerçekten..
Benden de bir kaç tavsiye allık olarak the balm allıklar fiyat performans açısından çok iyi
Bir kaç çeşit allık alacağım dersen the balm' a yönel
Yok bir iki tane alacağım dersen mac daima iyidir ama fiyatları çok tuzlu..

Rimel olarak nette lancome hypnose drama lar set halinde satılıyor
İçinde göz kalemi ve makyaj temizleyicisi de var.. Son derece memnunum
Yine daha uygun fiyatlı rimel olarak maybelline volume express black drama yı tavsiye ederim..

Aytınlatıcı, kontur pudrası ve sabitleyici pudrayı yine set olarak satılanlar var
Onlardan alırsan yine uyguna getirmiş olursun
Ben sephoradan almıştım böyle bir set, gayet işimi görüyor hala varsa tavsiye ederim
Yakında blogumda yazacağım, sende izmire gelmeden bakmış olursun inşallah..

Ruj için ise yine bir çok seçenek mevcut.. Kullandığın renklerden almanı tavsiye ederim
Fazlasına gerek yok.. Birde parlatıcı alırsan gece makyajında kullanabilirsin
Bunun için tavsiyem mac factor, loreal yada mac.. Ruj aslında her markada kullandım, önemli olan rengi beğenerek ve deneyerek alman

Pudra için shisedo yada mac..
Fondoten için mac iyidir..
Kapatıcı nars ve mac yine iyidir..
Bütün bunları deneyerek alman en iyisi, beklentinin ne olduğunu bilemeyiz çünkü

Tüm makyaj malzemelerini bitirdiğinde, mutlaka cilt bakım ürünlerine de el at
Bu kadar makyajdan sonra cildine de bakman önemli değil mi

Birde eyeliner demişsin
Lancome art liner var, fiyatı çok
Benzeri lorealde var ama başlangıçta loreal alabilirsin

-Nivea bb krem indirimden 13 lira civarında almıştım
-Alix avien terracotta şefali tonu allık normal fiyatı 30-35 lira ben 19 liraya aldım indirimden
Alix avien maybelline genel olarak uygun fiyatlı oluyo.golden rose yada flormar tavsiye etmiyorum şahsen pek beğendiğim marka değil.en azından benim cilt tipime uygun ürünler değil.ayrıca avonu kullanmanı tavsiye etmiyorum.pek kaliteli ürünler satmıyor.maybelline jel eyeliner var en kısa zamanda da onu almayı düşünüyorum genel olarak iyi yorumlar yapmışlar.maskara olarak normalde maybellline kullanıyorum mağazada kalmamış diye kadın flormar önerdi onu aldım ama hiç hiç beğenmedim pişman oldum.şimdi baktım da genel olarak alix avien maybelline kullanıyomuşum şu an olarak aklıma bunlar geldi :44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…