sıfırdan başlamak...(kendimi yenilemem lazım)

bahar2701

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
894
897
Merhaba arkadaşlar ismim bahar. 30 yaşında, çalışan bir bayanım. Malesef bekar hatta sevgilisi bir olmayan biriyim tüm bu sebeplerden ötürü kendimi çirkin ve bakımsız buluyorum sanırım öz güvenimi kaybettim.
öncelikle fiziksel özelliklerimi yazayım ve sizden bana yardımcı olmanızı isteyeyim:)
boy:177
kilo:80
saç rengi: kumral
ten: açık buğday
gözler: kahve
evet arkadaşlar malzeme bu.. acilen değişikliğe ihtiyacım var. ruhsal ve fiziksel olarak kendimi yetersiz hissediyorum neler yapacağımı az çok bilsemde yinede sizden de öneri bekliyorum şimdiden çok tşk ederim.

ha buarada tam bir kozmetik ve kıyafet delisiyim paramı gereksiz yere çok çarçur ediyorum bunada bir dur demem lazım güzelliğimi bunlarla kazanacağımı düşündüm yıllarca tabiki çok yanıldım

YAPACAKLARIM:
1.- 12 kilo vermek
2.- dişlerimi yaptırmak
3.-haftada bir cilt bakımı yapmak
4.- lazere gitmek
5.-saçlarımı bakımlı tutmak
6.-meslek değiştirmek (bunun içinde yeniden ders çalışmaya başlamak)
7.- kişisel gelişim kitapları okumak
8.- en az haftanın 4 günü spor yapmak
9.- sağlıklı beslenmek
10.-günlük dualarımı eksik etmemek
11.- para biriktirmek (araba almak istiyorum)
12.- alışveriş bağımlılığından kurtulmak
13.- pozitif insanlarla görüşmek, negatifleri es geçmek
14- Hayatımın aşkını bulmak (onurlu, güvenilinir, dürüst, çalışkan bir adam)

Evettt şimdilik aklıma gelenler bunlar.. yarından itibaren amaçlarıma ulaşmak için başlıyorum:) sizlerden de yardım bekliyorum neler önerirsiniz bu kendini çirkin ve bakımsız hisseden 30 yaşında evde kalmaya yüz tutmuş kıza

Yeniden ders çalışmaya başlamak bunda bende varım
Günlük dualar
Negatif insanları duymamak
Hayatımın aşkı

bayıldım bu listeye

Yeniden ders çalışmaya başlamak bunda bende varım
Günlük dualar
Negatif insanları duymamak
Hayatımın aşkı

bayıldım bu listeye
tşk ederim:)) bakalımm deneyeceğim umarım başarılı olurum:)) şimdiden borç listemi çıkardım bakalım nasıl kapatacağım kara deliği:)) diğerleri de yavaş yavaş olacak artık:)

tşk ederim:)) bakalımm deneyeceğim umarım başarılı olurum:)) şimdiden borç listemi çıkardım bakalım nasıl kapatacağım kara deliği:)) diğerleri de yavaş yavaş olacak artık:)

Nasıl gidiyor bütün gün yatmadın değil mi
Kilo verme konusunda hiçbir şey yapamadım bide maden suyum bitmiş artık almak için çok geç

Nasıl gidiyor bütün gün yatmadın değil mi
Kilo verme konusunda hiçbir şey yapamadım bide maden suyum bitmiş artık almak için çok geç
merhabalar:)) evet dün yapacaklarımın listesini elime aldım. aylık ödeme planı çkardım:)) kilo konusunda ise karatay tarzı besleneceğim eğer kilo veremezsem diyetisyenin yolunu tutacağım:))
spor için öğlenleri yarım saat yürüyüş ve evde yarım saat bisiklet düşünüyorum:)) haftalık bakım gününü pazar olarak belirledim:) şimdilik böyle bakalım.. ha lazer içinde iyi bir yer arayacağım aslında lumea da kafamı kurcalıyor:)) işte böyle şekerim. yapacak çok şey var..

Planlamayı bırak başla artık yaptın mı bugün sporunu hıı

Boyun gayet uzun. Zayıflarsan manken gibi olursun valla. Lazer epilasyon için makineleri mutlaka araştır doktoru olan düzgün bir yere git. Güzellik salonuna değil. Ben bu konuda çok pişmanım. İzmir'de yaşıyorsan Aquamarine güzellik salonuna da kesinlikle gitme.

Hatayda yaşıyorum burada çok kapsamlı lazer yerleri yok ancak güzellik salonları var yinede araştırayım çok tşk ederim:) kilo konusunda hep sıkıntılıyım çünkü tatlıya çok düşkünüm ve abur cubur yemeyi seviyorum bu huyumdan kurtulup en kısa zamanda ideal kiloma kavuşacağım inş.

evett kendime bakmaya başladım sayılır. en azından gece göz kremimi ve nemlendiricimi sürmeden uyumadım:) günlük 2.5 litre suyumuda içtim:) 40 dk bisiklet sürdüm ama cızzzz yedim çokkk pişmanım

Bayıldım bu listeye umarım güzel sonuç alırsın ve bende sayende kendimi motive eder biyerden başlarım

Bayıldım bu listeye umarım güzel sonuç alırsın ve bende sayende kendimi motive eder biyerden başlarım
Çok teşekkür ederim:)) bakalım biryerlerden başladım inş. birbirimizi motive ederek yenilenme yaşarız:) hayat çok kısa o yüzden hemen başlamak gerekiyor:))

Çok teşekkür ederim:)) bakalım biryerlerden başladım inş. birbirimizi motive ederek yenilenme yaşarız:) hayat çok kısa o yüzden hemen başlamak gerekiyor:))

Hayattaki en gerçekçi cümle " hayat çok kısa" hertürlü motive ve desteğe hazırım

Bu sandıklarınızın hepsi yapay ve boş şeyler. Size daha dolu birşey lazım. Özguven gibi, gülmek gibi. Saçlarınızı ya da dişlerinizi yaptirinca ozguveninizi geri kazanicaginizi düşünüyorsanız kendinize haksızlık etmiş olursunuz. Siz bi bayansiniz evlenmemiş olmanız ya da sevgilinizin olmaması sizin probleminiz değil karşınıza henüz böyle iyi bi insan çıkmadığı için 30 yaşına kadar yalnız kalmışsınız. Ha nolurdu biri çıkardı yersiz bi zamanda, evlenirdiniz, bir iki çocuk sonra hooop bosanalim. Herseyin yeri ve zamanı var bugüne kadar olmamışsa iyiki olmamış deyin. Belki kötü sonuclanacagi için olmuyordur. Siz bi bayansiniz, her zaman güzelsiniz, silkelenin.

bakış açınızda haklısınız. bunu bende zaman zaman kendime söylüyorum fakat bayanız işte.. güzel olmak güzel kalmak güzel yaşamak istiyoruz. Herşeyin güzeline aşığız. yazımı okuduysanız sadece dışımı değil içimi de güzelleştirmek istiyorum.. dua gibi kişisel gelişim gibi... kısacası güzel olmak istiyorum.; hem bedenen hem ruhen..

Valla ben motive olmaya başladım bile, sıkıldım depresif karamsar hallerimdem artık iyileşmek istiyorum
öyleyse kalk evdeysen kendine güzel bir müzik aç ve cilt tipine göre bir maske hazırla.. sevdiğin ve konuşmaktan zevk aldığın bir arkadaşını ara ve neşeyle onunla konuş sonrada güzel bir Türk kahvesi:)) bak bir yerlerden başladın bile..

Benim bahsettiğim de iç güzellikten yana. İçiniz ne kadar güzelse dış görüntunuz o kadar iyi... sevgiler..

Öğretmenim ve açtım müziği çocuklarla dans ediyorum bütün kalp kırıklıklarıma kırgınlıklarıma selam olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…