Sıfır aldım telefon ayıplı çıktı

Vodafone bayisinden biz de vestel aldık. Ayıplı çıktı. Tamir istemedim paramı geri istedim. Sorun çıkardılar.
Telefonu başlarına atıp çıktım. Tüketici hakem heyetine gidin.
Asla tamir edilmesini kabul etmeyin. Ya paranızı iade etsinler ya da sıfır versinler.
Benımde telefonumun garantısı bıtmeden teknık servıse yolladım fakat telefonda aynı sorunlar devam edıyo tuketıcı hakem heyetımı yoksa tekrar servısemı yolluyum?Ne onerıosunuz ?Bilgım yokta yardımcı olurmusunuz?

Benımde telefonumun garantısı bıtmeden teknık servıse yolladım fakat telefonda aynı sorunlar devam edıyo tuketıcı hakem heyetımı yoksa tekrar servısemı yolluyum?Ne onerıosunuz ?Bilgım yokta yardımcı olurmusunuz?
Tüketici heyetine başvurun.
Sıfır aldığınız halde sorun yaşıyorsanız iade almak zorundalar.

Tüketici heyetine başvurun.
Sıfır aldığınız halde sorun yaşıyorsanız iade almak zorundalar.
2 yıldır kullanıorum fakat 3.Ayından ıtıbaren sorunlar başladı fakat artık telefon ıyıce kafayı yıyınce gondermek zorunda kaldım teknık servıse gıttı hala devam edıo sorunlar ?Garantım ocagın 2sinde bıtıo sızce ne yapmalıyım?2.kezmı gondermelıyım yoksa tuketıcı hakem heyetıne mı yollamalıyım?

2 yıldır kullanıorum fakat 3.Ayından ıtıbaren sorunlar başladı fakat artık telefon ıyıce kafayı yıyınce gondermek zorunda kaldım teknık servıse gıttı hala devam edıo sorunlar ?Garantım ocagın 2sinde bıtıo sızce ne yapmalıyım?2.kezmı gondermelıyım yoksa tuketıcı hakem heyetıne mı yollamalıyım?
Yanlış hatırlamıyorsam ürün garanti süresi içinde 4 den fazla arızalanırsa ürünü değiştirmek veya parasını iade etmek zorundalar.
Bunun için önce tüketici heyetine başvurun. Onlar sizi yönlendirir.

garanti bitmedenmi tüketici hakem heyete başvurmak zorundayız?

X