Şifa için İnşirah suresi

dreamy07

B:74 G:67 H:60.0
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
7.163
8.163
Bismillahirrahmanirrahim

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada'na 'anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa'na leke zikreke
5- Feinne me'al'usri yüsren
6- İnne me'al'usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

Kızlar babam yoğun bakımda ona şifa için okurmusunuz.

Kızlar ya Dr bugün moralimi bozdu ,diyor akciğer kasları zayıf nefes alamıyor, ya tıp bu kadar mı öldü ya , kızlar canım bir sıkkın anlatamam, kadın diyor umudum yok, dedim benim umudum var duzelecek Allah bilir dedim. Ya kadın en başından beri kötü kötü yok ölcek hazırlıklı olun diyor her an kalbi durabilir diyor,bı kere düzeldi babam nefesini rahat aldı sonra gene kötüleşti, yani kadın diyor mucize gerekli,dedim ben hiç moralimi bozmuyirum dua ediyorum Allah a inanıyorum Rabb'im bize bağışlayacak, nefesini alsin tek bacağı kesilecek ameliyatı da atlatacak , bacak da olmasın yeterki cani sagolsun,ah onu 3 yaşındaki kızıma ve karnımdaki bebeğe bağışlayacak, iyi olacak, öngörüsü yüksek kişilere de soruyorum kötü bişey hissetmediklerini söylüyorlar, dualarımız sayesinde Rabb'im ona şifa verecek. Kızlar nolur destek olun, Allah razı olsun, iyileşecek

insallah cnm Allahdan ümit kesilmezmis Allahim şifasini versin..

Canım Tefriciye başla yardım ederiz. Cigerlere Ayetel Kürsi yazılıp suyu iciriliyordu sanırım

Canım Tefriciye başla yardım ederiz. Cigerlere Ayetel Kürsi yazılıp suyu iciriliyordu sanırım
Kaç Tefriciye diyim,şu icebilse neler neler okuyacam da su mama burnundan hortumla veriliyor,şimdi Dr a ver suya okuyayım nasıl diyeyim ,valla kafayı bozmasam iyidir

Kaç Tefriciye diyim,şu icebilse neler neler okuyacam da su mama burnundan hortumla veriliyor,şimdi Dr a ver suya okuyayım nasıl diyeyim ,valla kafayı bozmasam iyidir
Yok güzel kardeşim moralini bozma inşallah iyi olur. Nice insanlar nelerden dönüyor. Allah'tan umut kesilmez.4444 tefriciye. İki rekat namaz,100 estağfurullah sonra niyet.beni de etiketle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…