Sienna Miller'ın stili

Giyim tarzı kısmını okuyunca hemen girdim kimin açtığına bakmadan. Hoş farketsemde birşey değişmezdi.Beyaz bayrak alınmıştır. Teşekkürlervereliniortak
Beğendiklerim arşivimde yerini aldı.. :)

Ben çok beğendim çoğu kıyafetini. Özellikle dar paça kotların üzerine dökümlü uzun şeyler giymiş çok hoş olmuşş
değilmi canım...bende beğeniyorum.
çok hoş bence de tarzı
bencede satrapiciğim.
Giyim tarzı kısmını okuyunca hemen girdim kimin açtığına bakmadan. Hoş farketsemde birşey değişmezdi.Beyaz bayrak alınmıştır. Teşekkürlervereliniortak
Beğendiklerim arşivimde yerini aldı.. :)

rica ederim..bende teşekkür ederim .beğendiklerin olduğuna sevindim...resim koymaya devam edeceğim

siennamillerh.jpg

siennamiller3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
bazı resimlerde güzel giyinmiş ama genel olarak bana giyim tarzı absürt geldi kendiside zaten güzel bir kadın değil bence yüzü cok erkeksi geldi bana

'Sienna Miller'a ayda 26 çanta gönderiliyor'
* "Ünlülerin modaya etkisini ilk anlayan Versace'dir. 'Yemleme' de denilen ünlülere bedava ürün yollama yöntemini keşfeden de oydu. Şimdilerde ise Prada dışında her marka, ünlülere ürün yolluyor. Muccia Prada, 'ün'e tapmayan yegane tasarımcıdır. Yani üzerinde Prada gördüğünüz her kıyafet parasıyla alınmıştır."

* "Büyük markalar 'yemleme' için her sezon yüzlerce ürün ayırır. Halkla ilişkiler şirketleri, o markalarla fotoğraflarının çekileceğini umdukları kişilere bedava kıyafetler, çantalar gönderir."

* "Dünyada, bir markanın kaderini değiştirebilecek 10 kadın vardır: Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow, Madonna, Kate Moss, Cameron Diaz, Sarah Jessica Parker, Sienna Miller, Uma Thurman, Scarlett Johansson ve Paris Hilton. Kylie Minogue ve Gwen Stefani daha çok 'trendy' insanlara hitap eder. Mischa Barton, Kirsten Dunst ve Olsen kardeşler da kampanyanıza az çok yardımcı olabilir."

* "Madonna pek kullanmadığı için ona çanta gönderilmez. Sienna Miller ise neredeyse her marka tarafından 'yemlenir'. Miller'ın ayda yaklaşık 26 çanta (2 bin ile 30 bin dolar değerinde) aldığı sanılıyor. Evine her hafta kıyafetler, ayakkabılar vs. dolu bir araba geliyor. Gwyneth Paltrow ise gelen ürünleri ne yapacağını bilemediği için arkadaşlarına dağıtıyor."

Kadının kendine ait bir tarzı var... çok hoş...
Özellikle dar paça pantolonlar ve mini elbiseler çok hoşuma gitti...

X