Şiddetli gaz sancııs gebelik belirtisi olabilir mi?

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.639
598
31
Arkadaşlar dün solumdaydı ama şuan hem kasıklarımda ham karnımda dehşet bi sancı var gaz sancısı sanmi lsvaboya gitsem rahatlicam gibi ama yok. Gaz sancısı mide de olmaz mıydı karın ve kasık normal mi? Bunu yaşayıp gene olan var mı? Reglime 4 gün var . Gece başkadı şimdi iyice hissettirdi kendini

bende gebeliğin ilk 7 haftası sürekli gaz sıkışması ve sancısı vardı. ama dümdüz kabız da olmus olabilirsiniz. bilemeyiz

Benim belirtim youn gaz sancisi ve gaz di surekli yani ve sonradan mide yanmasi da eslik etmisdi bos gebelik oldu aldirmak zorunda kaldim ama belirtiler arasinda var yani

Sağlık sorunu olcak kadar şiddetli değil yani tek tarafta falanda değil tipik gaz sancısı işte
valla ben yasadık gaz sancısını dediğim gibi gebelikte. son 1 haftadır gecti diyebilirim hatta. ama en bastan beri yoktu bende. yani bir belirti değildi. zaten hamileliğimi öğrendikten sonra başladı.

valla ben yasadık gaz sancısını dediğim gibi gebelikte. son 1 haftadır gecti diyebilirim hatta. ama en bastan beri yoktu bende. yani bir belirti değildi. zaten hamileliğimi öğrendikten sonra başladı.
Galiba benim çocuğum olmicak zaten denemeye başlmadan önce de zaten olmaz diyerek başladım. Halbuki başlamadan öncede doktora gitmiştim her şey iyi demişti. Yine de olmaz diyordum. Kötüyü öektim herhslde

Geceleri oluşan gaz karın sıkışması, tansiyon, ve sağ kasığıma batma oldu. Bende test yaptırdım daha cok erken ama hcg bir tık yükselmişti baskalarına göre cok kucuk ama ben ilk kez gördüm o sayıyı 0. Lardan sonra 3 gün sonra tekrar yaptırcam insallah yükselmişse söylerim.

Galiba benim çocuğum olmicak zaten denemeye başlmadan önce de zaten olmaz diyerek başladım. Halbuki başlamadan öncede doktora gitmiştim her şey iyi demişti. Yine de olmaz diyordum. Kötüyü öektim herhslde
ya niye olmicakmış? nedne böyle düsünüyorsun simdi. hemen umutsuzluğa kapılmak doğru mu. kaç yıl sonra doğal yoldan cocugu olan insanlar var. kaldı ki bir sürü tedavi yönetemi var. umutsuz olma. neden olmicakmış?

Tedavimin cevap verebilmesi işin bilinen bir sorunumuzun olması lazım. Doktor vitamin bile vermiyor hiçbir şey vermiyor zaten iyi fiyor. Bu şartlarda bize ne çözüm olabilir ki . Yine regl ağrım geldi bu sabah yavaştan . Her ay aynı şey

Gerçekten çocuk sahibi olmak isteyen her kadına rabbimden dileğim nasip etsin. Ancak anlamıyorum ayağınız taşa takılsa hamile miyim diye soruyorsunuz. Gaz sancısı diye de kendiniz söylüyorsunuz. Ben anlayamıyorum bu durumu, evet insan bir şey ister ve her şeyi ona yormak ister ama ne bileyim bir akıntı kanama bir adet sancısına benzer bir sancı olur yorarsınız. Mideniz bulanır göğsünüz hassaslaşır yorarsınız ama gaz sancısını hamilelik belirtisine yormakta ne bileyim yani. Akşam kuru fasulye yesen sabaha hamilesin o zaman bu duruma göre.

Bende öyleydim bu ay hatta geçen gün metroda bayılma noktasına geldim gözlerim karardı falan ve bu beni sevindirmişti ne yazıkki dün gece yine hüsran
umutsuzluk içinde umut aramak benim ki başka bişey değil. tevekkül edip tedavi yollarına gitmekten başka yolumuz yok gibi.

bende mesela şeyi anlamıyorum gebelik testi pozitif çıkmış ayan beyan görünüyor çift çizgi bakın hamile miyim diye soruyolar.

ne zamandır deniyorsunuz su an?

Gaz sıkışması kesinlikle gebelik belirtileri arasında var. Ama adetinize yakınsanız henüz gaz sıkışması, bulantı gibi belirtiler yaşamak için çok erken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…