Şiddet sayılırmı nasıl kıyar bir insan eşine

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Özellikle kendinize vurmaniz zaten şiddete davetiye çıkarıyor. Sizde de şiddet dürtüsü var , başka birseye yoneltemeyince kendinize vurmussunuz üstelik konuda saçma sapan bi konu. Adam kalkar wcye de gider , sigara da içer ucunda ölüm yok ya eninde sonunda yaniniza gelecek zaten . Siz cocukla uğraşmaktan bunalmissiniz besbelli . Adam da masum değil ancaak sen kendine neyi layık görürsen onu kendine çalışırsın. Sen kendine değer verki değer göresin. Kendine vuran çocuğa bile tahammül edemem , gel bi çarpim de ağlaman boşa gitmesin demek gelir içimden adamda da aynı duygu oluştu muhtemelen

Son düzenleme:
Aynen öyle düşündüm gelir sarılır dedim çok sağolun hepinize o kadar dua ediyorum ki arkadaşımıda bırakmadı hepsiyle küstürdü kimsem yok size yazdım kusuruma bakmayın
Önce sen ! önce sen ! önce sen ! bunu unutma. Sen hasta olsan bi tas çorba verirmi hiç sanmam insan önce kendine lazım hele bide anneyse, o yüzden eşinden merhamet beklemeyi bırak o merhameti kendine sen göster. Kendin için bişeyler yap ya oda desinki bu kadına ne oldu niye beni sallamiyo. Duymayı istediklerin bunlar o yüzden bunları yazıyorum sen kendini değiştir oda zamanla farkına varır ama o gün gelene kadar aslaa ama asla kendine zarar verme çocuğun var bide onun yanında kendine vursan küçücük dünyası yıkılır. Güzin ablaligim tuttu ama içime dert oldu bu konu benim. Çaresiz değilsin bunu düşünerek güzelce uyu o uyuyosa sen niye dertlenesin Allah'ın kıllı gorilleri

Çok teşekkür ederim ağlattınız beni duymak istediklermi yzdınız evet Allahım razı olsun

Eski konunu okudum. Kocan tam bir deccal. Manipüle ediyor seni. Sen de ona olan hissini sevgi zannediyorsun. Yapman gereken şey onu kendine köpek etmek değil. Bu evlilikten kurtulabilmek için kendine yatırım yapmak. Mesleğin varsa işe başlamak, yoksa meslek edinmek. Para biriktirmek ve boşanmak.

Ben dışarı eşimle çıkıyorsam çocuğun sorumluluğunu ona veriyorum. Zaten tüm günü benimle çocuğumun. Sigara içen bir adamsa o çocuk zaten o dumana maruz kalıyordur elini tutsun cikartip gezdirsin ben de rahat rahat yemeğimi yerim. Konu sahibi kendine vurarak belki de öfkesini dışarı kustu, ya da kendini dovunce kocasının merhamet edip sarilmasini istedi ters tepti ,dayak yedi. Eğer diyari terk etme şansı yoksa sizin dediğiniz gibi deveyi gutmeye çalışacak. Maddi imkan yok,bakacak aile yok herkes mutlu olmak için evleniyor ,herkesin şartları bir olmuyor ,boşanmak seçenek değilse verdiğiniz cozumler çok mantıklı. Burası Türkiye malesef.

2yaşını bile doldurmamış çocukla evet çalışma enerjisi alamazsın patronummu bakacak çocuğuma evet fobim var herkes bana bakıyor gibi oluyor utanıyorum yiyemiyorum
Hayır mıy mıy drama insanı olduğundan o enerjiyi alamadım. 2 aylıkken bebeği işe dönen insanlar var seninki sadece bahane. Çocuk olmadan çalışma hayatında olabilir bi düzen kurabilirdin, çalışmamak senin tercihin ve şuan bu yüzden madur durumdasın sana el kaldıran kocana muhtaçsın. Arkanda kimsede yoksa ne yapacaksın? Çalışamam, ayrılamam e o zaman tek seçecek bu işte kocanı sinirlendirmemek

Bendemi sorun var gerçekten çocuğuma yemek yedirdim kendi rahat rahat yedi sonradan yanımdan gitmesimi gerekiyordu ve tek başıma masada kalma fobim olduğunu da biliyor
Bi kaşık kendine bi kaşık bebeğine ver aynı anda yiyin bitirin veya çocuğu ortaya oturt esinde çocuğa yedirsin , sende yedir beraber ilgilenin beraber yiyin yemeğinizi. Çözüm çok. Kendinizi bunaltmayin

Bi kaşık kendine bi kaşık bebeğine ver aynı anda yiyin bitirin veya çocuğu ortaya oturt esinde çocuğa yedirsin , sende yedir beraber ilgilenin beraber yiyin yemeğinizi. Çözüm çok. Kendinizi bunaltmayin
Daha bir kaşık yemek yedirmiş değil benim elimden yemez der masaya oturtmayada çekindim herkes ne der diye maalesef

Yanaşmadı benim öyle saçma sapan şeylere para verecek halim yok sen git senin piskolojin bozuk dedi
Şaşırmadım bu cevaba...
Ne söylenebilir başka bilemiyorum.
Bu normal bir evlilik değil, sözlü ve fiziksel şiddet görüyorsunuz.
Allah esirgesin, bir gün ciddi bir darbe alabilirsiniz.
Yapılacak şey belli aslında, tek yol var.
Fakat herkes kendi yaşadığını bilir.
Siz bileceksiniz onu.
Ayrılamayacaksanız en azından adamın suyuna gidin can güvenliğiniz için.

*Maddi manevi gücünüzü ölçün biçin tartın,bu şiddete boyun eğmeyin derim yine de.

Çok teşekkür ederim ağlattınız beni duymak istediklermi yzdınız evet Allahım razı olsun
Eski konuları okuycam ama adamın adam olmadığı belli bi kadın bu hale kolay gelmiyo.. ağlamak yok biz güçlüyüz bi tanıdığım vardı kocası olmadan nefes alamazdi siirler yazardı adam aşkına sensizlik ölümüm olur diye kadın aldatıldı defalarca affetti ama bi gün bi aydınlanma geldi ve davayi açtı boşadı adamı, yani en olmaz yapamaz dediğimiz şeyleri günü geliyo yapabiliyoruz. Bu sadece bi tane örnek sende yapabilirsin ne istiyosan yapabilirsin önce kendine yatırım yap kendini iyileştir sonrası gelir dua edicem

Yaşın 24 mü gerçekten.
Niye bunu kendine reva görüyorsun? Yazık mi değil gençliğine seninde psikolojin bozulmuş, eşin zaten hödük. Bu böyle devam ederse şiddet artar. Gecen ay dudagin patlamis gelecek ay kulak zarin patlar Allah korusun.. Hiç kimseye sabretmek zorunda değilsin, seninkide sevgi falan değil.

Daha bir kaşık yemek yedirmiş değil benim elimden yemez der masaya oturtmayada çekindim herkes ne der diye maalesef
Mama sandalyesi isteyin , alın ortaniza babası şunu bi tattır, ayy senin elinden daha bi istahli mi yedi sanki , ayy maşallah sevdi senden yemeği vs gazla biraz adami .sorumlulugu yavaş yavaş hissettirmeden ona da yükle. Eşek gibi yedirir, imkansız bi işi istemiyorsunuz sonuçta

Çoool teşekkür ederim

Daha bide bana ben sert vurmadım ki sert vursam kulağın patlardı diyor geçen ay kendine öyle savunuyor

Ben büyütmedim yemeyeceğim diyip masadan kalktım sövüp sayan o surat yapan o başkaya odaya geçip ağlayan dayak yiyen ben
Eşinin yaptığı pisliği geçiyorum ama senin yaptığında mantıklı bir hareket değil. Nolmus çocuğu oyalasa sende yemek yesen zaten 10 dakikaya gelir.
Surat yapıp masadan kalkmak çok pasif agresif bi davranış. Sonrasında kendine vurman, bağırarak ağlaman normal mi sence

Eski konunuzuda okudum, adam sizi zerre sevmiyor boşuna evde ilgi falan beklemeyin daha çok üzüleceksiniz. Eşiniz sizi tekme tokat dövsede siz terk etmezsiniz onu ,eski konunuzda seviyorum diyip durmuşsunuz. Kendinize bi hayat kurmak, bir şeylere başlamak istemiyorsunuz, kurtulmak hele hiç istemiyorsunuz. Sizin istediğiniz eşinizden ilgi görmek bu kadar.

Tek kalınca yiyemiyorum herles bana bakıyormuş gibi geliyor yiyemiyorum oyalayacağı yerde lavaboydu ordada heryeri ellerdi daha yeni ateşli hastalık atlattı ondan kokrtum aslında masadan kalkma sebebim içime atıp eve gitmekti aa o benden daha fazla tepki gösterdi bağırarakta ağlamadım öyle normal ağladım kendime vurmamda ayların içine atma eylemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…