Şiddet sayılırmı nasıl kıyar bir insan eşine

Anlayan biri çıktı ya Allahım sizden razı olsun

Bendemi sorun var gerçekten çocuğuma yemek yedirdim kendi rahat rahat yedi sonradan yanımdan gitmesimi gerekiyordu ve tek başıma masada kalma fobim olduğunu da biliyor
tabii ki esinde de sorun var ama su an muhatabimiz sensin.
sende de sorun var. adam salagin teki, madem boşanmak istiyrosun imkanin yok, imkan yaratana kadar (cocuk buyuyup ise girene kadar) onu onemseme. gormezden gel, yaptiklari salak birisinin yaptıkları gibi olsun, senle ilgilenmiyorsa canima minnet de. parasini harca, az iletisim kur olsun bitsin yani. böyle yapmakla eline ne geçiyor?
tum davranışların asiri sacma ve karsi tarafi tahrik edip kavgayı siddetlendirecek seyler.
naz, trip ceken adama yapilir. masadan kalktin da gönlünü mü aldi? yedin dayagini oturdun.
daha mi iyi oldu?
ayrica "tek yemek yeme fobisi" diye bir sey olamaz. oglenleri ne yapiyorsun ac mi kaliyorsun?

Bendemi sorun var gerçekten çocuğuma yemek yedirdim kendi rahat rahat yedi sonradan yanımdan gitmesimi gerekiyordu ve tek başıma masada kalma fobim olduğunu da biliyor
Böyle bir fobi ilk kez duydum yalnız kalsanız ne olur mesela wc yada sigara içme diyelim hadi en fazla 10 15 dk sürer o sırada çocuğu mama sandalyesine oturtsaniz restoran da vardır illaki kuralları esnetip biraz telefon verirsiniz eline çizgi film izler sizde huzurla kalan yemeğinizi yersiniz.. bu aşamaya sizi esiniz getirmis olabilir detayları bilmiyorum ama böyle dengesiz bir adamın karsisinda sinir krizi geçirmek daha büyük şeylere sebep olabilir dikkat edin ..

Siz kendinizi vura vura yer bitirirseniz daha çok ağlarsınız. Oda ağlarken böyle gelir sen kendine yapıyorsun dur birtane de ben yapıştırayım der o hışımla yapmış demek ki tabi ki şiddetir.

Hala nasıl davranmam gerekiyor diyorsun yapma bişey mesela ? Sadece sus susunca geliyor bu erkek milleti bilmem hiç denedin mi? Neden her seferinde arkasından konuşuyorsun?

Ay nasıl bir drama queensiniz. Tencere-kapak!

Yani şöyle eşim piskolojimi mahvetti önceden sokok ortasında yiyemiyordum herkes bana bakıyor gibi geliyordu lisede de sadeve kantine gidrken arkadaşlarımla giderdim tek gidemezdim herkes bana bakıyor gibi olurdu evlenince de şimdi eşimle aynı durum oldu hatta eşimle olan tartışamalarımız dahada asosyal yaptı

E şiddet sayılır malesef.
Geçen ay yaptıkları da öyle.
Söyledikleri de çok üzücü.
Siz de normal tepkiler vermiyorsunuz.
Bu evliliği bitirecek gücünüz yoksa terapi almayı deneyin çift olarak.
Yanaşır mı bilemedim ama.

Bide oğlum çok haraketli hiç öyle telefonla filan durmaz tırmanır sürekli düşer

geçen ayda beni sinir krizine soktu

sinir krizi geçirdim yatıyordu omuzuna vurdum ama hızlı vurmadım kalktı sille attı dudağım patladı ağzımı sıktı
Siz zaten şiddet görüyormuşsunuz bugünkü olay ilk değil ki niye ilk gibi anlatıyorsunuz?

Evet yaşadığınız şey şiddettir.
Ama sizde hatalısınız. Çocuğu götüreyim rahat rahat ye demiş, büyütecek ne var?
Kendine vuracak trio yapacak saçma sapan ağlayacak bi olay yok ortada.
Ayrılamiyorsaniz en azından saçma sapan tepkiler vermeyi bırakın en azından şiddet görmezsiniz. Daha ne diyelim?

Yanaşmadı benim öyle saçma sapan şeylere para verecek halim yok sen git senin piskolojin bozuk dedi

Attığı tokatla dudağınız patlamış. Niye bugünkü davranışı için yeni bir şeymiş gibi bu şiddet mi, biz de mi o çiftler gibi olduk diye kaygılandınız?

Ama çocuk kucağındayken sigara içecekti ağzının dibinde olacaktı çocuk banada bıraksa durmayacaktı bende kalktım olay büyümesin diye

Attığı tokatla dudağınız patlamış. Niye bugünkü davranışı için yeni bir şeymiş gibi bu şiddet mi, biz de mi o çiftler gibi olduk diye kaygılandınız?
Çünkü karşılık olmuştu o ama bunda ben öylece ağlıyordum ilk defa böyle oldu geçenkinde onda bende omuzuna vurmuştum daha doğrusu yatıyor diye bana baksın dönsün diye vurma dönme karışık bişey yapmıştım o yüzden yani

İşte dediğimi yineliyorum, tedaviye ihtiyacın var arkadaşım. Hayat uzun, çocuğun varmış ilk başta kendini sevmekle başla işe sen seni sevip değer vermezsen kimse vermez. Kendine vurmak ne demek, sen oyle yaparken "bu adam şimdi beni durdurup sarılacak" falan diye düşünüyosundur ama o aksine daha çok sinirlenip şerefsizlik yapiyo el kaldırıyo, bu imkani ona sunma odana git sakinles çünkü karşında SENİ ANLAYAN VE DESTEK OLAN BİR ERKEK YOK. Kendin diyorsun ben ağlıyorum o uyuyor diye derin bir nefret bu işi çözer boşanmak imkansız değil ama eğer bosanamiyosan ne kadar az diyalog o kadar huzur deyip yoluna devam et. Ayrıca kendine acıma asla gücünün farkına var ya biz kadınız herşeyi yapabiliriz öncelikle tedavi olmana odaklan.

Ay bin satır laf... Şiddetin öylesi böylesi olmaz. Gidip darp raporu alsan rapor verirler o haline.

Aynen öyle düşündüm gelir sarılır dedim çok sağolun hepinize o kadar dua ediyorum ki arkadaşımıda bırakmadı hepsiyle küstürdü kimsem yok size yazdım kusuruma bakmayın

E adam sizi daha öncede dövüyomuş zaten şimdi bu konuda mu aklınız karıştı. Çocuğunuza üzüldüm ya babası sayıp söven karısını döven adamın teki, annesi desen dayak yiyor ama farkında değil habire sinir krizi geçiriyor aman yani. Masa tek kalma fobisi ne ayrıca 12 yaşında falan mısınız? Yazınızı bi okuyun saçmalık silsilesi. Boşanacak imkan yoksa dayak yememeye adamı sinirlendirmemeye bakacaksınız bu kadar. Diğer çözüm çalışıp kendi ayakları üstünüzde durmanız ama bunu yapacağınız enerjisini alamadım

İnanın o kadar susmayı istiyorum ki ben susunca o on katı susuyor kaçan kovalanır hesabı yapma ben öyle biri değilim diyor onuda fark ediyor

2yaşını bile doldurmamış çocukla evet çalışma enerjisi alamazsın patronummu bakacak çocuğuma evet fobim var herkes bana bakıyor gibi oluyor utanıyorum yiyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…