sıcak basmaları

shoksheker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
507
6
arkadaşlar merhaba
şuan yumurtlama döneminin sonlarındayım ve yaklaşık 1 haftadır özellikle geceleri uykudan uyandırcak kadar sıcak basmaları oluyor sonrasında da üşüme ve titreme
henüz hamile değilim hamile olmadan bunları yaşayan varmı aranızda bilgi verirseniz sevinirim:1hug:

canım hamile kalmadan önce sıcak basmam oluyordu ama sonrasında üşüme titreme olmuyordu..bilemiyorum..seni yanıltmak istemem..

arkadaşlar merhaba
şuan yumurtlama döneminin sonlarındayım ve yaklaşık 1 haftadır özellikle geceleri uykudan uyandırcak kadar sıcak basmaları oluyor sonrasında da üşüme ve titreme
henüz hamile değilim hamile olmadan bunları yaşayan varmı aranızda bilgi verirseniz sevinirim:1hug:

çok şekerim stres yapmıyorsun değil mi?Ben geçen ay yaşadım bu yazdıklarını hem de fazlası var doktora gittim dünya kadar tahlil yaptıktan ve ben maddi olarak battıktan sonra bana şunu dedi:Senin rahatsızlığın tamamen PSIKOLOJIK!!!:1no2:stres yapmışsın ondan olmuş.
Üstelik kan testi falan da yapılmış umutla sonucu bekliyorum.Bir yandan da diyorum ki bu kadar çok belirti var muhakkak hamile olmalıyım.Ve o günden sonra hiç bir belirti kalmadı bir günde ağrı sızılarım gitti umudumla birlikte:1no2:yani birden iyileştim ve o gün artık umudum Mayıs:emir_bebek: dedim çok şekerim.Yani netice olarak sakın stres yapma çokşekerim inşallah hamişsindir.Müjdeni alırız.

gizemcim her ne kadar yapmamaya çalışsam da bu pek mümkün olmuyor. 2,5 senedir aynı hüsranı yaşıyorum her ay. bu sıcak basmalarını hamilelik belirtisi olarak görmüyorum çünkü daha adetime 12 gün var böyle birşey ilk kez yaşıyorum ve neden kaynaklandığını öğrenmek için paylaştım sizlerle. cevabın için çok teşekkür ederim. stres çok ama çok önemli zaten bu ay da olmazsa tatile çıkmayı düşünüyorum ilaç iğne hem maddi hem manevi çöküşteyim bende

X