Sezeryan sonrasi karinda endometriozis sikayeti ?

durusuuuu

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
1.040
3
Merhaba arkadaslar
3 yil once sezeryan ameliyati oldum.dogumdan 1.5 yil sonra karnimda bir kitle farkettim ( sezeryan kesisinin hemen ustu) adet zamanlarimda agri yapiyordu.yapilan tetkikler sonucu endometriozis teshisi kondu ve ameliyat oldum.ancak her adet donemimde oncesinde ve adet olunca kitlenin cikarildigi yerde agrim olmaya devam ediyor.7 ay oldu ameliyat olali.agrimda azalma olmadi.acaba tekrarladimi?dr.a gitmeden once sizlere sormak istedim. Aranizda benimle ayni durumu yasayan varmi yada yakininda olan.bu durum hakkinda bilgisi olanlar yazarsa cok makbule gecer.

Merhaba.Ayni konudan muzdaribim.Sizin şikayetleriniz devam etti mi su anda saglik durumunuz nasil

Merhaba bişey sormak istiyorum bende bir yıl önce sezaryen oldum bna da benzeri bişey dediler ilk kontrole gittiğimde yanlız daha çok erken olabilir 3 ay snra gel dediler 3 ay snra başka bi Dr gördü bi sorun yok ddi şimdi 1 yıl oldu ameliyat kesi yerinde bi yerde tamamında ya da yaygın değil sadece bi yerinde sızı var adım atarken yada dokunduğum da ağrı oluyor sanki ordabi yara var sivilce ağrısı gibi yada sanki yeni ameliyat olmuş gbi bi ağrı sizinkiler öyle miydi

Merhaba.Ayni konudan muzdaribim.Sizin şikayetleriniz devam etti mi su anda saglik durumunuz nasil
Merhaba nasil oldunuz bende deoldu sol ameliyat kesinin ustinde kitle var agrida oluyordu dr endomrtid dedi ikiside baska dr biopsi yapalim dedi siz durumunuz nasil

Merhaba nasil oldunuz bende deoldu sol ameliyat kesinin ustinde kitle var agrida oluyordu dr endomrtid dedi ikiside baska dr biopsi yapalim dedi siz durumunuz nasil
Sezaryen sonrası endometriozismis bendeki de deri altindaymis.Ameliyat olmam gerekiyormuş farklı bir alternatif olmadığını söyledi dr.Sizin de cilt altında mi yoksa yumurtalıkta mıymış bilgi verdi mi ?

Sezaryen sonrası endometriozismis bendeki de deri altindaymis.Ameliyat olmam gerekiyormuş farklı bir alternatif olmadığını söyledi dr.Sizin de cilt altında mi yoksa yumurtalıkta mıymış bilgi verdi mi ?
deri altında skar doku amaliuyat olmadım bende gidip bir türlü olamıyorum buyumede yaptı sanırım zamanla siz nptınız

Merhaba ne yaptınız ameliyat oldunuz mu?ben oldum ama yine karnımda şişkinlik devam ediyor. Cilt altindaydi patoloji sonucu temiz çıktı ama 5 ay oldu ağrılarım ve şişkinlik gecmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…