Sezeryan sonrası dikişleriniz ne zaman ve nasıl alındı ???

Canım ben dahil çevremde kimsenin dikişi alınmadı. Artık dikişler alınmıyor diye biliyorum.

slm canım hiç korkulacak bişe değil benim canım kıymetlidir ucunda ip görünüyordur ordan ipi çekiyolar sadece 5 saniyelik iş uyuşturma falan yok rahat ol korkma.

slm canım hiç korkulacak bişe değil benim canım kıymetlidir ucunda ip görünüyordur ordan ipi çekiyolar sadece 5 saniyelik iş uyuşturma falan yok rahat ol korkma.
çok sağol canım ya. rahatladım şimdi. ipi çektikten sonra batikonda sürüyorlarmı yoksa gerek yokmu?

çok sağol canım ya. rahatladım şimdi. ipi çektikten sonra batikonda sürüyorlarmı yoksa gerek yokmu?

hiç acımıyor bend eçok kastım ilk doğumumda dikiş alma olayı yoktu ikincide alınacak denilince baya baya korktum ama hiç acımıyor ..5 sn anca sürüyor gerçekten..batikon sürdülermi hatırlamıyorum..:uhm:

cnm benimki estetik dikiş oldu hastaneden 10 gün sonra gel dediler ama benim doktorum 8 gün sonra çağırdı beni ve dikişimi aldı.dikiş dediğim de zaten ucunda ip görünüyor çook yavaşça ipi çekti aynı zamanda beni konuşturuyordu hiç bişi anlamadım canım yanmadı.korkulacak bişi yok ki benim canım çok tatlıdır:eek:

canım benim de estetik dikiş dend, yani yapştırma ama içinden ip geliyordu yok canım batikon falan sürmüyorlar ben korka korka yattım hiç bişe hissetmedim kız bitti geçmiş olsun dedi ben nasıl yani bu kadar mı dedim hiç korkma sezeryandan sonra dikiş alınacak korkusu sarmıştı hiç korkulacak bişe değilmiş

hic bisey hissetmiyorsun canim sadece ipi cekerken sanki icinden bisey cekiyorlar gibi oluyor ama acimiyor bende korkardim ama korkulacak bisey yokmus gercekten

hic bisey hissetmiyorsun canim sadece ipi cekerken sanki icinden bisey cekiyorlar gibi oluyor ama acimiyor bende korkardim ama korkulacak bisey yokmus gercekten

Aynen katılıyorum.. bende korkmuştum nasıl alınacak bu dikişler diye.. benim kesi yerimde iltihaplanma olmuştu acil.e gittiğimizde hemşire almış dikişi, bende zannediyorum içerden sıvı akıyo heralde:) sonra söyledi Hadi Geçmiş olsun Dikişi de Aldım diye :):):) Bu arada doğumdan sonraki 9.gündü.

dün aldırdım kızlar. cevaplarınız için teşekkürler. korktuğum gibi değilmiş gerçekten :))

:) sevindim.. ben burada olmayı bu yüzden çok seviyorum işte. herkes bi konuda tecrübesini paylaşıyor.... :enbuyukkk:

X