Sezeryan sonrası baş ve boyun ağrısı

elif elif 1545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
65
14
26
Arkadaşlar merhaba ben 3 gün önce lokal anesteziyle sezeryan oldum. Dün hastaneden taburcu oldum. 2 gündür hayatımda yaşamadığım bi baş ağrısı yaşıyorum. Yattığım yerden kalkıp sütü zor veriyorum. Bugün ağrı boynuma vurdu. Benimle aynı durumu yaşayan var mı ?

doğumdan hemen sonra kahve ve çikolata tüketilmesi önerilir anestezilerde. bu ağrıları malesef aylarca süren insanlar var 🥲🥲 kahve ve çikolata tüketin. ağrınızı hafifletir 🥲 çok gecmis olsun. bebeğinizii sağlıkla, huzurla büyütmek nasip olsun insallah 🥰

merhaba bende sizin yaşadığınızı yaşamıştım 3 litre su tüketmeye çalışın nescafe ve çikolata işe yarıyor

Merhaba çok geçmiş olsun. Aynı durumu beş sene önce yaşamıştım. Ne kahve ne çikolata ne de verdikleri kafeinli ilaç işe yaramadı. Sinirlere dokunan ve sürekli gezen bir şey vardı sanki. Bunu doktora bu şekilde anlatınca, kas gevşetici ile başka bir ilacı birleştirip enjekte ettiler. İki saat sonra ağrı tamamen geçti. Tabi bu ağrıyı dört gün çektim. Umarım sizin de kısa sürer ve kurtulursunuz.

X