sezeryan olacaklar bi bakarmısınız..

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
merhaba arkadaşlar 33 haftalık hamileyim sezeryan doğumum olucak kısmetse kaçıncı ayda aldrımayı düşünüyosunuz yada aldırdınız benim ikinci sezeryanım ilki 32 haftalık sezeryanla aldılar tansiyondan dolayı ikinci sezeryanlı olanlar dikişlerde açılma felan oluyormu dikiş yerlerim çok sızlıyo özellikle yan yattığım zaman

canım ablam doğum yaptı yeni onunda ikinci sezeryanı yaklaşık hesaplanan tarihten 10 gün önce alındı ağrıları vardı ama öyle çok şikayetçi değildi ama şimdi biraz daha ağrım arttı diyor ikiside aynı yerden kesildi Allah yardımcın olcun sağlıkla kucağına al bebişini

genellikle 38 ile 39. hafta arasında oluyor doğum. ancak sizin gibi farklı sebebi olanlar da muhtemelen daha önce de olabiliyordur.
ben 1 doğum yaptım sezeryan, kısmet olursa Ağustos ayında 2. doğumumu yapıcam. ilkinden çok da farklı olmaz sanıyorum hatta nelerle karşılaşacağımı bildiğim için rahat olurum. arkadaşım arka arkaya 3 sezeryan yaptı pek bir sıkıntısı olmadı bildiğim kadarıyla. Allahım hayırlısıyla kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah:)

canim ben daha 2 aylik hamileyim ve ilk bebisim olcak ins bi sorun olmaz ve normal yaparim senin anladigim kadariyla sorunun olmus sezeryan olmusun ilk dogumundada annem en son kardesimi tuplerini baglatmak icin sezeryan oldu doguma 1 hafta yada 2 hafta kala aliyolar ameliyata annemde korkmustu agir falan kaldirdigi zaman dikis yeri acilcakmis gibi agriyomus dr sordu kac kat dikis atildi mumkun degil acilmasi demis anliycan yok oyle bisey hem kafana kotu seyler getirme tatlim hayirli saglikli olur ins en kisa zamanda bebisine kavusursun canim dua et Allah a sigin o senin yardimcin olur merak etme

ya bende 34 haftalık hamileyim 4 hafta sonra sezeryan olcam 38. haftanın bitiminde dedi doktor ve beni neler bekliyor bilmiyorum bana anlatırmısınız korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…