Sezeryan doğum ağrısı hala geçmedi

zgm2323

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
18
2
26
Doğum yapalı 6 ay oldu ama sezeryan yerim hala hassas. Dokununca veya gönderince açıyor. Doktorum dikişlerin iyi durumda diyor her ay ama böyle durumda olan var mı? 3 aylık doğum yapan iki arkadaşım kendilerinin iyileştiğini söyledi ama bilemedim bende tam bir iyileşme yok

Benim çok şükür öyle bir şey olmadı inşallah sizinki de tez zöanda geçer

Nasıl bir ağrı ve hassasiyet var? Benim de 4 ay geçti hissizlik hâlâ devam ediyor, dikiş yerim de iyileşti görünürde ama ben hâlâ sert kese vs yapmıyorum bir şey olur korkusu ile. Öyle dayanılmaz ağrı da olmuyor, günlük rutinime devam ediyorum.

Günlük hayatıma ben de devam ediyorum bir ağrım acım yok ama elimi sezeryan yerime götürdüğümde hafif bastırdığımda dikiş yanlarına hala bi iyileşmeme hissiyatı acı oluyo . Ama günlük rutinimi etkilemiyo sadece dokununca hissediyorum

Çok narin yada çok sert davranmayın
Banyo lifiyle sırtınızı sabunlar gibi dairesel hareketlerle bastırarak biraz sertçe lifleyin her banyoda

11 ay oldu halen sanci çekiyorum erken doğum yaptığım için 8cm açılma ile sezaryen olmak zorunda kaldım

Başlangıç ve bitiş yerleri en hassas yerler. Dokundum şimdi bende de var o durum. Hatta o bölgede dikişlerin etrafında hâlâ hissizlik devam ediyor. Normal olsa gerek

Merhaba benimde neredeyse 1 aydır delik var ve hafif bir akıntı var doktorum herhangi bir sorun yok kendi kendine kapanır dedi ama 1 aydır böyle ve sadece sol köşe tarafı başına gelen varmı acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…