Sezaryan tarihini aldık:))09/09/2008

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
canım benim hadi bakalım hayırlısı allahın bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah güzel haberlerini belkiyorum canım dualarım seninle

Kızlar doktordan geliyorum..bebişim 3,250 kg
Doğum tarihimiz 09/09/2008 sabah 08:00 de ameliyata giricemmmmmm...:CüvCüv:Yaaa çok helecanlandımmmmmm.....:dance:Allahım sağlıklı sıhatli kavuştursun beni bebişimeeee..Cümlemizi inşallah:Saruboceq:

hadi hayirlis olsun canim....
dilerim hersey yolunda gider...
bebisine en güzel sekilde kavusursun...

umarım herşey yolunda olur , hayırlısı cnm , peki sezeryan olmasını senmi önceden istedin?

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
Allah yardımcın olsun :1hug:

ne heycan veriici bir mutluluk...........
Hayirlisi olsun inşallah tatlim....
Allah yardimcin olsun....
Mis kokuluna biranönce kavuşman dileğimle...
Mis kokulunun kokusunu bizim için de kokla

umarım herşey yolunda olur , hayırlısı cnm , peki sezeryan olmasını senmi önceden istedin?

Ben istedim canım....Özel sebeplerim var.Normal doğum yapmam çok sakıncalı.Allah yardımcım olsun ve bütün anne adaylarının...

cnm hayırlı olsun ben de aynı gün dğumm yapacam insallah
Allah yardımcımız olsun

allah yardımcın olsun canım sağlıklı ve hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah...

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...
Dualarımız seninle ....

Bugün newlife doğum yapacaktı. Allah yardımcısı olsun. İnşallah güzel haberlerini bir an önce alırız...

evet dualarımız seninle allah yardımcın olsun çok kolay bi doğum olsun inşallah...

arkadaşlar newlıfe arkadaşımız 09/09/2008 sabahı spinal sezeryanla bebişini çok şükür ki sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi arayıp kendisinle görüştüm doğumu çok rahat geçmiş allah analı babalı büyütsün doğum yapanlar topiğine konu açmıştım ama buradanda bilgi vermek istedim darısı tüm anne adaylarının başına
sevgilerrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…