Sezaryan sonrası spor?

pastellim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
1.255
3.307
37
Aslında sezaryan olmadım. Dış gebelik geçirdim. Bir tüpüm alındı. Ama doktorum sezaryan olmuşsun gibi düşün dedi. Bir ay sonra başlayabilirsin dedi doktor. Şimdi pilatese başlamak istiyorum ama hala ameliyat yerlerim ağrıyor. Siz ne zaman başladınız? Geçen yaz 55 kiloydum, şu an 68 Yeniden 55 olmak istiyorum. Ama demir hapı öyle bir iştahımı açtı ki tek düşündüğüm şey kıymalı pideler, börekler ((((

Altı yedi ay ağır hareketlerden uzak dur dedi doktorum. Beş ay oldu kanımda hala agrılar oluyor. Doktor biliyor ki uyarıyor.
Yürüyüş yap plates için erken.

Ha bu arada 18 kilo aldım hamilelikte. Şuan eski kilomdayım. Akşam öğünlerini azalttım ya da hiç yapmadım. Akşam öğünlerine dikkat et..

belki çocuk olduğu için 6 ay demiş olabilir size. bir ay sonra karın egzersersizleri dışında istediğin spora başlayabilirsin demişti. Tamamen benim zevzekliğim. Hamile olduğumu duyduğum gibi yemediğim ne varsa yedim. Daha ortada bebek yok, adana dürüm aş eriyorum diye gece yarıları lop lop götürdüm

Ben de dış gebelik ameliyatından 1 ay sonra pilatese başladm bi problem olmadı. Tam tersi o kötü psikolojiyi üstümden atmama yardımcı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…