sezaryan doğum

sessizcxoxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
8
0
50
merhaba,sezaryanla doğum yaptım.Sezaryan yerim,3 ay olmasına rağmen yorulduğumda,üşüdüğümde,üzüldüğümde hep sızlıyo bu normalmidir.:uhm:

evet normal canım korkmana gerek yok.ben normal doğum yaptım.ama doğumdan önce hepsini araştırmıştım.üşütmemeye ve ağır kaldırmamaya dikkat et.geçmiş olsun.

hadii ya bende gecıcek dıye beklıyorum 10 gun oldu dogum yapalı hep bolemı olcak senağlama

hayatım normal bir ömür boyuda sürebiliyoo ben hala dikiş yerime dokunamam bile bi tuhaf hisssis

bende sezeryen yaptım ama çok şükür hiç böle şikayetlerim olmadı.
evde yalınayak dolandığım halde iç bişi olmadı.
dkiş yerim yavaş yavaş hislenitor 15 ay oldu doğum yapalı
1,5 yılda tamamen hislenecekmiş.

slm kızlar bende 3 yıl oldu dğm yapalı fakat halen ağır kaldrdğmda yada üşüttüğümde ağrır kesilen yer çok canımı yakar birazda bünyeyle alakalı olabilir kndinize iyi bakın iyi geceler

benim ananem 28 yil once sezeryanla dogum yapti hala agriyor bende daha 2 ay once dogum yaptim benimde arada sirada agrilarim oluyor gayet normal ama ihmale gelmez dikkat et canim

bende sezeryanla 2 doğum yaptım üşütünce sızlar arkadaşların da dedigi gibi bünyeyle alakalı olabilir.kendini sıcak tut ağır kaldırma.

Doğumlarımızı ister sezaryanla,ister normal yapalım dikişli olduğu sürece bu ağrılar sızılar olacak.Benim 2. doğumum sezeryanla oldu ve yapıştırma yapıldı.Yani karnımın görünür bölgesinde dikiş yok ama içte varmış.Tamamen dikişli olanlara göre daha çabuk iyileştim fakat bunda bile doktorum en az 6 ay ağır kaldırmamamı,üşütmememi ve eğilerek iş yapmamamı söyledi.29 Aralıkta doğum yaptım,iyiyim ama doktorumun tavsiyesine uyuyorum.Herhalde öbür boyu sürmeyecek bu ağrılar,sızılar. Sağlığımıza kavuşacağız.

bende 4 gün oldu kızlar doğum yapalı..karnım ne zaman inicek yaaa.doktor gaz olduğunu söylüyo..iner demi...6 aylık hamile gibi kaldı..zaten çok zayıfım..bu karın sinirimi bozuyo..birde belim çok ağrıyo..dik yürüyemiyorum..ne zormuş bu işler

acayıp ya benım acımıo demekkı arkadasın dedıgı gıbı bunye ıle alakalı vallaha ben dogumdan sonra yurudum eve geldıom kızmalarına ragmen bırsuru ıs yaptım bende sezeryan yaptım ama agrımıo allahıma sukur ama uyusukluk devam edıo

5 6 ay olucak dogum yapalı guzelım belkıde dedıgım gıbı bunye ve yas meselesı belırlı bı yastan sonra bunye yag torbasına donuyor ve ben dogumu yaptımda 19 yasındaydım belkıdededıgım gıbı yas ve bunye meselesı sekerım

e bosuna demiolar bazilarina normal dogum daha iyi ve saglikli diye tabiki bazen acilen olmasi gerekiyor sezaryen ama iste
bende oldum uc sene once sezareyn malesef acilen bebek ve benim saglik acimdan yoksa normal doguma baslamistim olmadi ama
cok sukur agrim falan yok ameliyat yerimde ve ikinci bebegim karnimda insallah bunu normal dogum olarak yaparim aminnnnnnnnn

bende 4 gün oldu kızlar doğum yapalı..karnım ne zaman inicek yaaa.doktor gaz olduğunu söylüyo..iner demi...6 aylık hamile gibi kaldı..zaten çok zayıfım..bu karın sinirimi bozuyo..birde belim çok ağrıyo..dik yürüyemiyorum..ne zormuş bu işler

oldumu bebişin? dogum hikayeni ne zaman yazcaksın? bebek nasıl kız erkek?

bende sezeryanla doğum yaptım ama Allaha şükür hiç böyle şikayetlerim yok aksine çok memnunum

bende 2 ay önce yaptım ve agır kaldırınca üşüyünce sızlıyor ama bir ablamda da hiç böyle şikayetler olmadı.galiba bünyesel

ben sezeryanla doğum yapalı 14 yıl oldu üşüdüğümde hala ağrım ve dikişlerimde sertşleme oluyor.:KK43:

X