Seyyidül İstiğfar duası

Nasıl günlük kactane okunması gerekiyor
hergün bir kişiye sabah namazdan sonra 35 akşam namazdan sonra 35 okunacak canım ertesi gün yeni arkadaşa başlarken 3 salavat sonrasında 3 salavat kumrukuum daha iyi biliyor saolsun o önerdi,birde sealanda çok meşgul,kırmaı topik açtı biz rica ettik ben anlamıyorum kim anlıyorsa zamanı olan düzenlesin zaten günlük bildirim olunca karışmaz inşallah

C
hergün bir kişiye sabah namazdan sonra 35 akşam namazdan sonra 35 okunacak canım ertesi gün yeni arkadaşa başlarken 3 salavat sonrasında 3 salavat kumrukuum daha iyi biliyor saolsun o önerdi,birde sealanda çok meşgul,kırmaı topik açtı biz rica ettik ben anlamıyorum kim anlıyorsa zamanı olan düzenlesin zaten günlük bildirim olunca karışmaz inşallah
Canım benim sabah namazını kılıp yatiyorum saat 7 yirmide kalkıyorum olursa katilirsin birde adetliyken ne olacak okuna biliyormu

internetten baktım adetliyken okunuyormuş . damla arkadaşım için 35 tane okudum ins bebeği ona sımsıkı tutunur . aksam olmadan 35 , sabah olmadan da 35 okunmalı değil mi kızlar . sabah namazı aksam namazı şartı yok herhalde

damla ve kendimi okudum yarın kumrukuşuma okuyacağım,herkes kendi okumasını takip etsin kızlar sealand gelince ilk sayfaya tam listeyi yazarsa orda sıra kimde takip edelim inşallah

@whitepearll
Ya bayabi dua gurubundayim bugün yine başka guruba katıldım hepsi karışmasın diye diğer yerdeki liste bitince katilirim inşallah allahım kabul etsin Hoppa

X