Seyyidül İstiğfar duası

Sabah duasını kalemero kardeşim için okudum Rabbim dünya ve ahiret akibetini hayırlı eylesin amin

İki hayat kardeşim için sabah duasını okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin

Allahümme ente Rabbî lâ ilahe illâ ente hâlaktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve vâ’dike mes’tetâtü eûzü bike min şerri mâ sanâtü ebû’ü leke bi-nîmetike aleyye ve ebû’ü bizenbî fağfirlî zünûbî feinnehû lâ yağfıruz-zünûbe illâ ente bi’rahmetike yâ erhamer’râhimîn”

Ma’nâsı: “Allah’ım! Sen benim Rabbimsin. Sen’den başka (ibâdete lâyık) hiçbir ilâh yoktur. Ancak Sen varsın. Beni Sen yarattın. Şüphesiz ben Sen’in kulunum. Gücüm yettiği kadar, Zât-ı Ecelli âlâna verdiğim sözde durmağa çalışıyorum. Ya Rabbi! işlediğim günahların şerrinden Sana sığınıyorum. Bana lütuf ve ihsan buyurduğun nimetleri ikrar ve itiraf ediyorum, Günâhlarımı da itiraf ediyorum. Yâ Rabbi!

Sabah 3 Salavat 1İstiğfar duası 3 salavat
akşam da 3 salavat 1İstiğfar duası 70 Estağfirullah min külli ma kerihallah ve 3salavat okuyalım
K kalemero İÇİN OKUYOZ.
1 betul8516 okudu (tüm listeye)
2 cider13 okudu(tüm listeye)
3 @damla_22 okudu(tüm listeye)
4 kumrukusum
5 tubatesbih okudu (tüm listeye)
6 K kalemero okudu (tüm listeye)
7 G guzbahar okudu (tüm listeye)
8 ikihayat
9 Sealand

Son düzenleme:
Kalemero kardesim Icin cumartesi okudum Rabbim dünya ve ahiret akibetini hayırlı etsin amin sitedeki hatadan dolayi giremdim

İkihayat arkadaşım için okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin canım

Kalemero için okudum .Sealand için sabah duasını okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin

Sealand kardeşim içinde akşam duamızı okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…