Seyyidül İstiğfar duası

35 tane okudum
35 akşama okuncak dimi
Canım sabah 3salavat 1seyyidül istiğfar 3salavat akşam ise 3salavat 1seyyidül istiğfar 70 Estağfirullah min külli ma kerihallah 3salavat okuyoruz sen okumuşsun yarın sabaha inşallah bu şekilde okursun canım Allah kabul etsin amin

Betül kardeşim için akşam duamızı okudum Rabbim gelmiş geçmiş günahlarını affetsin hayırlı ne dileği varsa kabul etsin onun için okuyan bizimde amin

TE="Sealand, post: 43676194, member: 703687"]Allahümme ente Rabbî lâ ilahe illâ ente hâlaktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve vâ’dike mes’tetâtü eûzü bike min şerri mâ sanâtü ebû’ü leke bi-nîmetike aleyye ve ebû’ü bizenbî fağfirlî zünûbî feinnehû lâ yağfıruz-zünûbe illâ ente bi’rahmetike yâ erhamer’râhimîn”
Ma’nâsı: “Allah’ım! Sen benim Rabbimsin. Sen’den başka (ibâdete lâyık) hiçbir ilâh yoktur. Ancak Sen varsın. Beni Sen yarattın. Şüphesiz ben Sen’in kulunum. Gücüm yettiği kadar, Zât-ı Ecelli âlâna verdiğim sözde durmağa çalışıyorum. Ya Rabbi! işlediğim günahların şerrinden Sana sığınıyorum. Bana lütuf ve ihsan buyurduğun nimetleri ikrar ve itiraf ediyorum, Günâhlarımı da itiraf ediyorum. Yâ Rabbi! Beni mağfiret buyur (günâhlarımı bağışla), zira Sen’den başka günâhları bağışlayacak (mağfiret edecek, af edecek) yoktur.”
Peygamber Efendimiz (S.A.V.) “Her kim, bu duâyı inanarak sabahleyin okur da o gün akşama çıkmadan ölürse o kimse cennetliktir. Her kim de akşamleyin okur da, sabah olmadan (sabaha çıkmadan) ölürse o kimse cennet ehlindendir (Cennete girecektir).” buyurdular. Buhari
Önce 3 salavat cekelim sonra sabah ve akşam namazindan sonra 35 defa okuyalim okuyacagimiz arkadasimizin ruhaniyetine hediye edelim kardesimizin sikintisi onun ve bizlerinde bagislanmasi icin Rabbimize yalvaralim akşam namazından sonra da aynen böyle dua edelim3salavatlada bitirelim arkadasimiz icin dua edelim Rabbim kabul etsin amin
Kurallar:
1.Gün içinde bildirim yapmayanlar listeden çıkarılıcak(21:00 e kadar) ,saat 21:00 kadar okumasa bile gün bitinceye kadar okuyacağını belirtmek gerekiyor çünkü okumalar günlük olacak.
2.Listeden çıkma niyetinde olmayanlar listeye giriş yapmayacaklar
3.Sabah akşam 35+35=70 okunacak
Dua da eksik var yukarda doğrusu yazılı bana gelen öyle idi değiştirdim arkadaşlar dikkat edelim

Liste 22.11.2015
@betül8516 için

1 betul8516 betul8516
2 cider13 cider13
3 D damla2222
4 @whitepearll
5 kumrukusum kumrukusum
6 Gooseberry Gooseberry
7 tubatesbih tubatesbih
8 K kalemero
9 G guzbahar
10 ikihayat ikihayat
11 Sealand Sealand
betul kardeşim icin bugün 3 salavat 1 seyyidul istiğfar 3 salavat okudum Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin akşam 3 salavat 1 istiğfar 70Estağfurullah min külli ma kerihallah 3 salavat okumayi ihmal etmeyelim inşallah[/QUOTE]

Allahümme ente Rabbî lâ ilahe illâ ente hâlaktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve vâ’dike mes’tetâtü eûzü bike min şerri mâ sanâtü ebû’ü leke bi-nîmetike aleyye ve ebû’ü bizenbî fağfirlî zünûbî feinnehû lâ yağfıruz-zünûbe illâ ente bi’rahmetike yâ erhamer’râhimîn”
Ma’nâsı: “Allah’ım! Sen benim Rabbimsin. Sen’den başka (ibâdete lâyık) hiçbir ilâh yoktur. Ancak Sen varsın. Beni Sen yarattın. Şüphesiz ben Sen’in kulunum. Gücüm yettiği kadar, Zât-ı Ecelli âlâna verdiğim sözde durmağa çalışıyorum. Ya Rabbi! işlediğim günahların şerrinden Sana sığınıyorum. Bana lütuf ve ihsan buyurduğun nimetleri ikrar ve itiraf ediyorum, Günâhlarımı da itiraf ediyorum. Yâ Rabbi! Beni mağfiret buyur (günâhlarımı bağışla), zira Sen’den başka günâhları bağışlayacak (mağfiret edecek, af edecek) yoktur.”
Peygamber Efendimiz (S.A.V.) “Her kim, bu duâyı inanarak sabahleyin okur da o gün akşama çıkmadan ölürse o kimse cennetliktir. Her kim de akşamleyin okur da, sabah olmadan (sabaha çıkmadan) ölürse o kimse cennet ehlindendir (Cennete girecektir).” buyurdular

Sabah 3 Salavat 1İstiğfar duası 3 salavat akşam da 3salavat 1İstiğfar duası 70 Estağfirullah min külli ma kerihallah ve 3salavat okuyalım

1 betul8516 betul8516 betul için okunuyor sabah okudu
2 cider13 cider13 sabah okudu
3 D damla2222 sabah okudu
4 kumrukusum kumrukusum sabah okudu
5 Gooseberry Gooseberry
6 tubatesbih tubatesbih
7 K kalemero sabah okudu
8 G guzbahar sabah okudu
9 ikihayat ikihayat
10 Sealand Sealand akşam okudu

Allahümme ente Rabbî lâ ilahe illâ ente hâlaktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve vâ’dike mes’tetâtü eûzü bike min şerri mâ sanâtü ebû’ü leke bi-nîmetike aleyye ve ebû’ü bizenbî fağfirlî zünûbî feinnehû lâ yağfıruz-zünûbe illâ ente bi’rahmetike yâ erhamer’râhimîn”
Peygamber Efendimiz (S.A.V.) “Her kim, bu duâyı inanarak sabahleyin okur da o gün akşama çıkmadan ölürse o kimse cennetliktir. Her kim de akşamleyin okur da, sabah olmadan (sabaha çıkmadan) ölürse o kimse cennet ehlindendir (Cennete girecektir).” buyurdular

Sabah 3 Salavat 1İstiğfar duası 3 salavat akşam da 3salavat 1İstiğfar duası 70 Estağfirullah min külli ma kerihallah ve 3salavat okuyalım

5 tubatesbih tubatesbih
6 K kalemero sabah okudu
7 G guzbahar sabah okudu
8 ikihayat ikihayat
9 Sealand Sealand akşam okudu

5 tubatesbih tubatesbih akşam okudu
6 K kalemero sabah okudu akşam okudu
7 G guzbahar sabah okudu
8 ikihayat ikihayat
9 Sealand Sealand akşam okudu

X