Göz Makyajı Seyrek ve asimetrik kaşlarım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

loloke

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
23
3
Arkadaşlar merhaba. Kaşlarımın resmini yükledim. Hiç aldırmadım daha, zaten çok ince ve seyrek. Bi de asimetrik. Üstelik yuvarlak geldikleri için kalemle koyulaştırınca da yüzüme inanılmaz komik bir hava katıyor. Önerilerinizi bekliyorum :/
127Pbp.jpg

sarımsak sürsem acaba bir faydası olur mu.
(şu an kendi açtığım konuya kendim mi tavsiye veriyorum? :KK53: )

Asimeriklii için yapavk bişey yok benim kaşlarımda çok seyrekti badem yağı kullandım kaşlarımın rengini koyulaştırdı bayağı şimdi daha kalın ve daha güzel. Görünüyo

Asimeriklii için yapavk bişey yok benim kaşlarımda çok seyrekti badem yağı kullandım kaşlarımın rengini koyulaştırdı bayağı şimdi daha kalın ve daha güzel. Görünüyo
yapacak bir şey yok mu :cry: badem yağı saçlarımda kullanıyorum kaşlarımda da deneyebilirim teşekkürler

senın kasın tam yuvarlak degıl aslında cokda sıvrı olmayan hafıf kavıs verılebılınır.. ısının ehlıne gıtmen gerek yoksa kasını ınceltır gonderırler... seyreklıgıne gelınce bıtkısel bırsey varmıdır bılmıyorum ama kas farları cok ıyı bu konuda... sıyah farla boyama grı vızon gıbı tonlarda alırsan farı kapkara olmaz

senın kasın tam yuvarlak degıl aslında cokda sıvrı olmayan hafıf kavıs verılebılınır.. ısının ehlıne gıtmen gerek yoksa kasını ınceltır gonderırler... seyreklıgıne gelınce bıtkısel bırsey varmıdır bılmıyorum ama kas farları cok ıyı bu konuda... sıyah farla boyama grı vızon gıbı tonlarda alırsan farı kapkara olmaz
bir kere bir kuaföre kaşlarımı almasını söylemiştim, yok ki bunun nesini alacağım demişti. far deneyebilirim teşekkürler. deneme amaçlı kalemle boyadım bir kere, şekil kötü olduğu için berbat oldu. önce şeklinin düzelmesi lazım. o da nası olacak bilmiyorum hiç.

bir kere bir kuaföre kaşlarımı almasını söylemiştim, yok ki bunun nesini alacağım demişti. far deneyebilirim teşekkürler. deneme amaçlı kalemle boyadım bir kere, şekil kötü olduğu için berbat oldu. önce şeklinin düzelmesi lazım. o da nası olacak bilmiyorum hiç.
ne bıcım kuaformus o utansın meslegınden:KK62: cnm kasın var olmaz olurmu kendın almayı denesen.. sekıl verecek kadar

aldır dedımse oyle haldır haldır yoldurma cnm toplasan 5-10 tel aldır oda sekıl vermek ıcın

Sarımsak ve zeytinyağı sürmeye başladım, 2 hafta süreceğim. Sonucu paylaşırım.

X