Seyahatlerde bebeklerimiz..

çitos

Benim tatlı oğlum..
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
3.000
3
47
Havalar ısındı yolculuklar tatiller başladııı..

Mesela ben cuma gün memlekete gidicem ve 10 gün kalıcam..daha sonra 23 nisanda ufak bir tatil..Ama kafama oğluşun düzeni çok takılıyor.oğlum yatağında uyumaya alıştı ve sallamadan uyuyor.Ben de bu düzenin bozulmasını istemiyorum Bunun için park yatak almayı düşünüyorum .

Bu konuda neler yapabiliriz..?Fikirleriniz neler?

canım,bizde de ekstradan park yatak var ,nereye gitsek onu götürüyoruz katlayıp,hem orda burda koltukta v.s yatmak zorunda kalmıyor hem düzeni bozulmuyor,ben çok sık gezen ve gittiği yerde 1 hafta filan kalan biri olduğumdan çok memnunum park yataktan ,tavsiye edilir ..

Canım biz evde park yatak kullanıyoruz zaten ama biraz ağırca..Benimkinin markası p..c...o yüzden daha hafif bişey mi alsam bunu mu taşısam bilemiyorum..seninkinin markası ne?götürürken içindeki hamağı da götürüyor musun?

Hu hu bu konuda yorumlarınızı bekliyorum kızlaaarrrrr..

Hu hu bu konuda yorumlarınızı bekliyorum kızlaaarrrrr..
tabiiki içindeki yatağı götürmeden olurmu hiç benimkinin markası chi...co katlanınca küçük oluyor ama tabii açıkkan oldukça yer kaplıyor ama çok kullanışlı

çitoscum benimki sadece oyun parkı, yataklı değil katlanınca omuzda taşınabiliyor çok hafif stork marka ..ben gittiğim yerde içine battaniye veya minderden yatak yapıyorum öyle kullanıyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…