Sevmediğiniz yemekleri çocuklarınıza pişiriyor musunuz?

pişirmeyi geçin sizin yemediğinizi çocuğunuz da yemez o yüzden hem pişirmek hem de onunla yemek zorundasınız. Yoksa pişirseniz de o da yemez

Pisirdim de, onlarla birlikte yedim de. Yerken de soyledim, ben bu yemegi pek sevmiyorum ama icinde su su vitaminler oldugu icin alabilelim diye sizinle birlikte yiyorum dedim.

Bu arada siz neyle besleniyorsunuz?

şaka mı bu kadar anne cidden sevmediği şeyleri yiyor mu örnek olmak için? ciğer mesela ağzına sokmayan insan sırf çocuğu yesin diye yiyor mu? sanmıyorum ya.
bir de babası yesin ondan örnek alsın o da olabilir.

Pisirdim de, onlarla birlikte yedim de. Yerken de soyledim, ben bu yemegi pek sevmiyorum ama icinde su su vitaminler oldugu icin alabilelim diye sizinle birlikte yiyorum dedim.

Bu arada siz neyle besleniyorsunuz?
benim beslenme alışkanlıklarım çok kötü. maalesef karbonhidrat ve sebze ağırlıklı.

Ben hiç yemek seçmezdim, eşimle evlendikten sonra aynı tarz beslenmeye başladım ve alıştım köfte, et,tavuk, karbonhidrat türevlerini yiyoruz salata da yeriz ama sebze yemeği yok. bebeğime genelde kıymalı sebze pişiririm 1 yaşına geldi yemekleri hep ayrı yedirdim hala ayrı yapıyorum ama bundan sonra nasıl olacak büyüdükçe bilmiyorum belli bi yaşa kadar yiyorlar sonra anne babadan ne görülürse ona devam ederler o yüzden sebze yerim ben ama eşim tamamen tiksiniyor

Şuanda hamilesiniz böyle uzaktan konuşmanız çok normal. Yeter ki yesin diye herşeyi yapıcaksınız bir noktada. Ki sizin yemediğiniz çok şey var illaki onları yedirmek zorundasınız. Ek gıda et sulu sebze çorbasıyla başlar. Çocuğu pankekle büyütemeyeceğize göre. Bu fikre alışmaya başlayın bence.

Çocuk ne yiyecek kız seçenek kalmadı

Ben tabağıma koyup yiyor gibi yapıyorum.

Aslında et ve çorba evde pişiyor zaten ama ben yemiyorum mutfağa girmiyorum.

Sadece bakliyat pişirmiyorduk evde. Kokusu rahatsız ettiği için. Onu da bir şekilde pişirip katlanırım artık ne yapalım

Sadece bakliyat pişirmiyorduk evde. Kokusu rahatsız ettiği için. Onu da bir şekilde pişirip katlanırım artık ne yapalım
Katlanıyor insan.

Yani ben katlanmayı başardım çok şükür.

Ben de et kokusundan rahatsız olurum.

Ne
Ne yiyiyorsunuz ?

Şim
Şimdi sizin sevmediğiniz tiksindiriniz çok şey var. Hani birkaç bir şey olsa neyse derdim de bu dediklerinizi çocuk yemeli bence. Ben mesela enginar sevmem sevmediğim için pişirmeyi de bilmem muhtemelen çocuğuda pişirmem ama onun harici bir sürü sebze pişiririm bu şekilde dengelenir ama et yok bakliyat yok çorba yok cıks olmaz öyle

Hamilelikte canınız çekmiyor mu? patlıcana önyargım sizin gibiydi asla yemem sevmem evime sokmam. Eşim çok sever ama annende ye derim. hamilelikte ve ondan sonrasında o kadar önyargılı değilim.

Sakatat hariç bizim evde herşey pişer . Pişmek zorunda çocuk yemek zorunda

Ayrıca çocuk bu saydıklarınızı yemeden büyüyemez maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…