sevineyimmi bilemedim yorumunuza ihtiyacım var

D

dila_naz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dila_naz
arkadaşlar bir hafta önce salı günü çatlama iğnesi oldum ve pozitif ovulasyon testi çıktı perşembe günü de en son ilişkim oldu dün ise mide bulantısı ve ishal olmutum dayanamadım test yaptım ikinci çizgi belli belirsiz çok slik çıktı çatlatma iğnesindendir dedim sevinemedim bugün sabah yine yaptım 5 dak sonra ikinci çizgi gene çok silik ama göerebliyoum çıktı çok silikti şimdi durum nedir iğnlerin etkisimi yoksa hamilmiyim doktor ayın 5 kadar bekle dedi adet olmassan gel dedi sizce erkenmi yanlışmı testler

• Konu Sahibi dila_naz
en iyisi git bir kan testi yaptır böyle stres yaşayacağına bence canım

• Konu Sahibi dila_naz
cnm kan testinde 2 saatlik hamile olsan bile çıkıyor koş kan testi yaptır haber ver bizede meraklandım inş hamşilesindir çünkü bende çatlatma iğnesi olcam 5 gün sonra benim ilk olcak seninki kaçıncı iğnen

• Konu Sahibi dila_naz
cnm çıkarmı hemen kan testinde bide ilk iğnem hayırlısı allahtan

• Konu Sahibi dila_naz
daha önce çatlatma iğnesinden dolayı çift çizgi görüp sonrasında hüsrana uğradım. inşallah hamilesindir ama emin olmak için kan testi şart canım.

• Konu Sahibi dila_naz
dilnaz arkadaşım merhaba bende çatlatma iğnesi ile ilk tedavimde hamile kaldım öncelikle dileğim hamişsindir.ben de haziran12 de çatlatma iğnesi olmuştum.ve ilk idrar tesitini dayanamayıp ayın 26 sında yaptım.yani 2 hafta sonra cnm ve testte silik bir ikinci çizgi çıktı tabiki ümitlenmek istemedim.daha sonra ertesi gün tekrar yaptım ve yine siliik bir ikinci çizgi ve cuma ya denk geliyodu kaktık tahlile gittik kantahlili ve değer 143 tü.hamileydim ama değer tam kesin değildi.saha sonra pazartesi günü tekrar test ve değer 540 larda evt kesin hamileydim cnm.şu anda çok erken henüz 1 hafta olmuş.ilaçlardan da olma ihtimali var bir hafta daha bekle eğer yine silik bir ikinci çizgide olsa hamilesin cnm inş. hamişsindirrrr.

• Konu Sahibi dila_naz
cnm dayanamayım şimdi gene teste yaptım dün ve bugün sabah yaptığım silikti ve aynı markaydı şimdi başk abi test aldım değişik marka sonuç hüsran negatif yani ümidim yok artık

• Konu Sahibi dila_naz
Canım benim bir arkadaşım da da hamilelik belirtilerinde mide bulantısı ve ishal vardı umutlandırmak istemem ama hamilesindir inş. canım :)

• Konu Sahibi dila_naz
arkadaşlar çatlatma iğnesi nasıl oluyor hangi aşamadan sonra bu yöntem kullanılıyor lütfen bilgisi olanlar paylaşabilir mi?

cnm dayanamayım şimdi gene teste yaptım dün ve bugün sabah yaptığım silikti ve aynı markaydı şimdi başk abi test aldım değişik marka sonuç hüsran negatif yani ümidim yok artık

canım catlatma ığnesınde hcg oldugu ıcın 10 den once baksanda ıkı cızgı cıkabılır bende asılama oluyorum o ıgneden kullanıyorum ordan bılıyorum ama sana salı yapılmıs bugun 12 olmus bence hamılesın ondan cıft cızgı cıkmıs yenı aldıgın test adıdır belkı daha cok yenı oldugu ıcın gostermıyodur

X