sevgilisinden ayrılanlar kulübü, ankara şubesi :))) 1. buluşmamız :))) Şeniz :)))

yerim ben seni kız mannnaaakkkŞeniz bende içimdeki mannak potansiyelini çıkarcak yer arıyom zaten alkisalkisalkisolur mu olur valla kaydirigubbakcemile5

bence de olur bu iş, tamamdır, konyayı ayaklandıralım kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:coştuk valla kim tutaaarr biziiiii uleyynnnnnn :sm_cool:dünyanın dört tarafına buluşmaya gideriz biz vallaaaaaaa

işte buuuu alkisalkisalkis pariste buluşma olsa giderim uleeen delikafadulden
tutmayıııın delikafadulden

bence de olur bu iş, tamamdır, konyayı ayaklandıralım kaydirigubbakcemile3

işte buuuu alkisalkisalkis pariste buluşma olsa giderim uleeen delikafadulden
tutmayıııın delikafadulden

:roflol::roflol: sevgisinden ayrılanlar kulübü ayaklanmalarııı başlıyoorrr bizde ayaklanmayı çıkaran elebaşlarıı:roflol:

hepınız de bırbırınızden sırın gorunuyorsunuz

sağol canım a.s. şirinizdir, hele şu bacılar var ya, içime sokasım geliyo bunları
adanayı birden ankara okumuşum, bi dahakine sen de gel dicektim kaydirigubbakcemile3
hepinizi aramıza alabiliriz, ama sevgilinizden ayrılıp gelmeyin, geçerken uğrayın :içelim:

bencedee aman sevgilinizden ayrılmayın gerçi sevgilimden ayrılmasam böyle cici insanları tanıma fırsatım olmayacaktı her işte hayır vardır diye boşuna demıyolarrrsırnaşık şey

bencedee aman sevgilinizden ayrılmayın gerçi sevgilimden ayrılmasam böyle cici insanları tanıma fırsatım olmayacaktı her işte hayır vardır diye boşuna demıyolarrrsırnaşık şey

aynen ya, ne iyi etmişim de aşk acısı çekmişim, yerim ben beni alkisalkisalkis

puhahaa deli kızz kendini yiyorr gerçi bende cok kullanırım o lafı bazenn yanaklarımı sıkarım kendi kendimin

olurmu olur valla kısmet bu
aynen ya, ne iyi etmişim de aşk acısı çekmişim, yerim ben beni alkisalkisalkis
:roflol::roflol: sizi bırakanlar utansın be onlar kaybetmiş :lepi:

sevgilimle ayrilmayip evlendiysem suc bendemi ayol:icecream:
neden çağrilmadim çene hanimÇok üzgünüm çoook
illaki terkmi edilcektim sizi görmek için:mymeka:

olurmu olur valla kısmet bu

:roflol::roflol: sizi bırakanlar utansın be onlar kaybetmiş :lepi:

bizce de paresim Şeniz :dilcikar:

sevgilimle ayrilmayip evlendiysem suc bendemi ayol:icecream:
neden çağrilmadim çene hanimÇok üzgünüm çoook
illaki terkmi edilcektim sizi görmek için:mymeka:

:roflol: evet efendim, aşk acısı çekmeyenleri aramıza alamayız, prensiplerimiz var naniknanik
hehhehe kapımız herkese açıktır efem, bundan sonrakilere bekleriz inşallah, allah mutluluğunuzu bozmasın, biz alırız aramıza a.s.

maşşallah size harika görünüyosunuz

sağol canım, öpüyoruz Şeniz

aman da aman.............
kızçeler buluşmuşlarda ......dondurma yemişler.............
pekte şirin çıkmışlar...........çenecim............bana verdigin bir söz vardı..........yerine getirdinmi........
konuş çabuk dedikodular yaptınızmı..........
kızılay nasıl ah medeniyet............
pek tatlı pak hoşsunuz be...............
kıskandım ha.............unutmayın benim oldugum zamanda buluşucaz............
öptüm şekerler......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…