sevgilisinden ayrılanlar kulübü, ankara şubesi :))) 1. buluşmamız :))) Şeniz :)))

maşallahınız var zaten amabitanede benden olsun arkadaşlığınız dostluk olsun daim olsun çenebazım sende pekbi güzelçıkmışın yav :asigim:

maşallahınız var zaten amabitanede benden olsun arkadaşlığınız dostluk olsun daim olsun çenebazım sende pekbi güzelçıkmışın yav :asigim:

sağol paresim Şeniz bu güzellerin içinde güzel çıkmamak mümkün mü, yanımdakilerin ışığı yansıyo :dance: ben burdaki dostlarımı zaten biyere bırakmam, elimden kaçamazlar artık, çok seviyorum, inşallah sizlerle tanışmak da nasip olur :asigim: :enbuyukkk:

güzel mesajlarınız o kadar çok ki tek tek alıntı yapamıyorum ama herkeseee tekrar tekrar sonsuzz teşekkürleeerr inşallah bundan sonraki buluşmalarda uygun olan gelebilecek ya da burada olan herkesle görüşme imkanları buluruzzzz :asigim:a.s.

kız şase pardon çene ne çok hayranın varmış kız öle
ee şaşmamak gerek insan bu kadar tatlı bu kadar sıcak olunca....Şeniz

kız şase pardon çene ne çok hayranın varmış kız öle
ee şaşmamak gerek insan bu kadar tatlı bu kadar sıcak olunca....Şeniz

aşkım Şeniz tatlılıktan çok çeneden kaynaklanıyo sanırım
seni tanısalar yer bitirirler bana kalmazsın, neyse tanımayın ajanımı, bana kalsın cokacimcoook

aşkım Şeniz tatlılıktan çok çeneden kaynaklanıyo sanırım
seni tanısalar yer bitirirler bana kalmazsın, neyse tanımayın ajanımı, bana kalsın cokacimcoook

:roflol:aman sana kaldı zaten ajanın merak etme, alan yok bak başına kaldım hbrin olsun delikafadulden

:roflol:aman sana kaldı zaten ajanın merak etme, alan yok bak başına kaldım hbrin olsun delikafadulden

:roflol: :roflol: ben de sana kaldım ajanım :roflol: :roflol:
az önce yemek yerken de o geldi aklıma, ne çok hayranın var dedin ya, içimden dedim bi kişiye sevdiremedik kendimizi, bi o kaldı yani :roflol: :roflol:

az önce yemek yerken de o geldi aklıma, ne çok hayranın var dedin ya, içimden dedim bi kişiye sevdiremedik kendimizi, bi o kaldı yani :roflol: :roflol:

aman onlar da eksik kalsın... :dilcikar:

aman o ne anlar hatunun iyisinden hoşundan:dilcikar:eşek hoşaftan ne anlar diycem kusura bakma,aklı olsaydı seni kaçırmazdı demekki beş para etmez:dilcikar:

aman o ne anlar hatunun iyisinden hoşundan:dilcikar:eşek hoşaftan ne anlar diycem kusura bakma,aklı olsaydı seni kaçırmazdı demekki beş para etmez:dilcikar:

bence de lülülülülülü
odun ve cücük sürüsü ne anlarmış :1closedeyes:
bırak yahu burcu öküzler yükseleni arazilerin bahsini kapatalım :roflol:

ben bu gazla konya buluşmasına da giderim söyliyim delikafadulden delikafadulden

oyyy oyyyyy kimler bulusmus böyle... Şeniz
hepinizde cok tatlisiniz kizlar... yerimseniben
ah türkiyede olup bu bulusmaya katilmak vardi... senağlama
arkadasliginiz bozulmasin canlarim...

Son düzenleme:
arkadasliginiz bogulmasin canlarim...

canım ben seni konyadasın diye hatırlıyodum,kısmet bu bellimi olur içimdeki sen'im bi bakarsın bigün yollarımız kesişivermişŞeniz
ne demiş kayahan abimiz: yolu sevgiden geçen herkesle bigün biyerde mutlaka buluşuruz!!!

aslında konya banada çok yakın çenebazım yaa delikafadulden aslında.....!!aslında....... ???ayy bi gece de kalırız otelde delikafadulden

evet evet işte bu :lepi: :lepi:
hem konyamızı da görmüş oluruz :sm_cool: :sm_cool:
kız türkiye bizim alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ajanım bana uyar, ne manyak bişe olduğumu biliyosun, kızlarla tanışma fikri de zaten katlıyo valla manyaklığımı alkisalkisalkis alkisalkisalkis

arkadasliginiz bogulmasin canlarim...

ayy canım ya, evet keşke sen de olabilseydin, ama ne zaman gelirsin, yine buluşuruz :teytey:
açılışı yaptık artık Şeniz

ajanım coştuk farkındasın demi :sm_cool: :sm_cool: :roflol: :roflol:

yerim ben seni kız mannnaaakkkŞeniz bende içimdeki mannak potansiyelini çıkarcak yer arıyom zaten alkisalkisalkisolur mu olur valla kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…