sevgilisinden ayrılanlar kulübü, ankara şubesi :))) 1. buluşmamız :))) Şeniz :)))

ne kadar güzelsiniz kızlar sizden ayrılan sevgililer çaat die ortalarından çatlasın ne diim elinizi deil serçe pamanızı bile oynatsanız yeter . diğer buuşmalarınızıda bekliyoruz a.s.

fıstıklaaarr çoookk güzel cıkmışsınızzzz.
ayrıldığınız sevgülülerin çiğerleri yanar haa...:1ninca:
böyle güzelliklerden mahrum kalmak :1no2:çoookk kötüüü
anam çok hoş çok tatlısınız maşşallah.allah en iyilerine nasip etsiiinnn :Saruboceq:

aminn güzel dileklerin içinn saolasın irnacımm amann benimkiii duygularım azaldı diye terkettikten sonraaa ben bu erkek milletine ne diyimm kendi kaybederr :)

Sblue ve ırna çok teşekkür ederim o güzel yorumlarınız için.Sanırım sizlerde evlisiniz. ınşallah sonsuza akdar yuvanızdan huzur,mutluluk,sağlık ve bereket eksik olmaz.Aaaah ah inşallah bizlerde sevdiklerimizle bi yuva kurarız aaahhh :)))

yaaaaaaaaaa cenebazummmm ne gzuel cıkmıssınız ole işde bulusunca zaman akıyo valla :) dostlugunuz daım olsun kızlarr cok gzuel cıkmıssınız:)

kızlar çok tatlısınız ayrıca madoda dondurma yedinizmi nan gözumden kaçmadı orası.. bu arada kaça kadar birlikteydiniz hava kararmış hala foto çekilmişsiniz. daha nice buluşmalar..

kızlar hepiniz çok güzel çıkmışsınız.Çenebazım süpersin 41 kere maaşallah.

kızlar çok tatlısınız ayrıca madoda dondurma yedinizmi nan gözumden kaçmadı orası.. bu arada kaça kadar birlikteydiniz hava kararmış hala foto çekilmişsiniz. daha nice buluşmalar..
Hava biraz soğuktu o gün. Çenebazımız yedi sadece dondurmayı :))) Oooooh afiyet olsun :) Biz akşam 10.30a kadar falan birlikteydik sanırım.

ayy prensesim bi da baktım sana; fibritimin saçına bakıım derken ... ... doyamadım valla kaydirigubbakcemile3

ayy prensesim bi da baktım sana; fibritimin saçına bakıım derken ... ... doyamadım valla kaydirigubbakcemile3

canımsın benim Şeniz ama o gün çok paçozdum yaa bi gram makyaj yok saç baş almış başını gidiyooo üstelik şişman çıkmışım bazı resimlerde,güzel gözlerin ve güzel bakışın için teşekkür ederim bitanecim

hepiniz süper çıkmışsınız:lepi: evet buluşmalar ayrı bi güzellik gerçekten keşke bigün hepinizi tanıma fırsatım olsaydı(bazıları olamasada oluğ tabi)maşallah ..
ulennn bu erke milleti hakikatten sıfır kilometre bi beyne sahip:roflol::roflol: böyle hatunlar bırakılırmı ..aman boşverelim onları salaklıkalrına yana dursunlar..

sizi tek kelimeylealkisalkisalkismaşallah çok güzelsiniz

çenebazım sen hem çok güzel hemde çok sempatiksin canım:1hug: ..öpüyorum seni Şeniz..inş birgün bizde görüşme şansını yakalarız...:Saruboceq:

kızlar hepicinizde dibcik gibisiniz maşallah
hele çenebaz ne güzel gözlerin var kısss senin oğluşuma alıcam seni sakın evlenme haaa:jeyyar:

çitosum ver bana oğluşunu önce büyüteyim, yiyeyim onu kayınvalidecim Şeniz

kandurdum sizi, şokoları falan hep başkası yazıyodu, ben ufo görmüş masum köylüyüm kaydirigubbakcemile3

çok sevindiiimmmm bunu duyduğumaaaa, canım benimmmmmm sositososito sositososito

tabiki seve seve yawrim yawrim

herkeslere tekrar teşekkürleeeerra.s.a.s. ben artık bırakmam zati bu fıstıkların peşini:jeyyar:

ben sizin peşinizi hiç bırakmam :jeyyar:

çok şekersiniz kıskandım işte

oyy kıyamam ona, sen yakınsın kuşum, senle de görüşücez Şeniz

maşallah hepicinize ne güzel hatunlarsınız siz sengözlerimebaksanab
buluşmalarınızın devamını dilerim
alkisalkisalkis

amin amin inşallah, daha çoook buluşucaz inşallah kaydirigubbakcemile5

buccum işte bigün aynen böyle izmir buluşmasına gelmek nasip olur inşallah...
:Saruboceq:
çok sağolasın, ben de öpüyorum yanaklarından Şeniz

maşallah kızların en güzellerine...Allah nazardan korusun hepinizi...öpüyorum KK nın güzel kızlarını...Şenizçenebazım sen hangisisin anlayamadım ben hüüüü....kafamçokkarıştı

siboş ablişim, ben kahverengili olanım, sahi sen beni görmemiştin hiç demi kaydirigubbakcemile3
ablişim inşallah izmirde görüşmek üzere Şeniz

Amaninn bizim hatunlar:lepi:...
Yaa kiskanmamak eldemigamyoncuiremsu
Pek datli cikmisiniz hepinizde...
ŞenizŞeniz

minik kuşum, sen gel bi buralara senle de görüşürüz
sen jeliye uyma tamam mı Şeniz

ne kadar güzelsiniz kızlar sizden ayrılan sevgililer çaat die ortalarından çatlasın ne diim elinizi deil serçe pamanızı bile oynatsanız yeter . diğer buuşmalarınızıda bekliyoruz a.s.

bizce de onlara :dilcikar:
bluem inşallah bütün şubelerimizi gezicez :lepi:

amiiiiiiiiiinnnnnnnnn :Saruboceq:

yaaaaaaaaaa cenebazummmm ne gzuel cıkmıssınız ole işde bulusunca zaman akıyo valla :) dostlugunuz daım olsun kızlarr cok gzuel cıkmıssınız:)

sağolasın kuzum, sen buluşmalar konusunda tecrübelisin, hakkaten süper oluyomuş :lepi:

ben de başka böcük olarak katılıyorum ...
hepsi salak işteee :dilcikar:

Şeniz yerim seni başka böcüğüm

eve gittiğimde saat 11 falandı
ayrıca muzlu, frambuazlı, çikolatalı dondurmamı bütün kklılar adına yidim cokacimcoook

kızlar hepiniz çok güzel çıkmışsınız.Çenebazım süpersin 41 kere maaşallah.

sağolasın kateim, o sizin güzelliğiniz canem Şeniz

ben bütün gün bakmaya doyamadım hepsine, maşşallahı var kuşlarımın ya

kuşum benim sağolasın, etrafımdaki herkes sempatik olunca öyle oluyo :lepi:
yoksa cadaloz da olurum, ama bak şunlara bak bak bacısı, bunları gören başka nasıl olur Şeniz

oyy maşallah kıslar çok güzelsiniz gerçekten..inşallah bahtınız da yüzünüz kadar berrak ve güzel olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…