Göz Makyajı Sevgılınız goz makyajı ıstemezse:)))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benimki önceki sevgililerine baya karışıyormuş etek bile giydirmiyormuş. ben yanında bülent ersoy gibi dururum makyajım dekoltemle tek kelime etmez. sevmiyo mu ne

Benimki önceki sevgililerine baya karışıyormuş etek bile giydirmiyormuş. ben yanında bülent ersoy gibi dururum makyajım dekoltemle tek kelime etmez. sevmiyo mu ne

yok bence gözünü korkutmuşsun :jeyyar:
çekiniyor işte ne güzellzemuszemus

evet kısıtlayınca kaçarım diye korkuyor olması muhtemel :) göz dağı vermek lazım erkek milletine yoksa kullandığın diş macununa bile karışma potansiyeline sahipler

evet kısıtlayınca kaçarım diye korkuyor olması muhtemel :) göz dağı vermek lazım erkek milletine yoksa kullandığın diş macununa bile karışma potansiyeline sahipler

ahahaha çok güldüm :)
ama doğru demişsin. bilip bilmeden her şeye naneler... çok fazla fikirlerini sormamak lazım valla

neseki bole bi erkek arkadasim yok çunku ben full makyaj gezerim:))))) ve karissalarda dinlemem isterse terk etsin:)) sonuçta dicegim sey belli bu kadar basit bi seyden bile terk ediosan sen beni sevmiosun demektir:)))zaten seviyosada beni oldugum gibi kabullenerek sevmis olmasi lazim benim makyajsiz bir gunum bile yoktur çunku:)))

Ya, ben cok sinir oluyorum makyaj yapma diyen ezik erkeklere! Allah Allah sen de o zaman sacini kesme kardesim. Yani eziklik bu baska bir sey degil, bir kadin (hadi bir cok kadin diyelim) makyaji kendisi icin yapiyor, aman efendim o gorsun bu gorsun begensin, ben bir takdir edileyim aman ne guzelim desinler diye degil. Agirliginizi koyun ne demek izin vermiyor, bu vucud sizin neyi isteyip istemediginize elbette siz karar verirsiniz, belirli bir egitim ve terbiye sahibi genc bir kadin zaten ne giyip ne surecegi konusunda son derece bilgi sahibidir. Kaldi ki daha evli degilsiniz sekerim, bu ne hakimiyet sizin uzerinizde?

Erkekler yanlarında ki bayanın dikkat çekmesinden rahatsız oldukları için makyaja karışırlar genelde...
Eşimde ilk evlendiğimiz zamanlar makyaj yapmamdan rahatsız olduğunu bunun nedenininde çok fazla insanın dikkatini çekmem olduğunu söylemişti,insanların bana bakmasından rahatsız oluyor..Ama özel günlerde kendisi ister makyaj yapmamı...Bende onun bu düşüncesini anlayışla karşılıyorum ve günlük makyajımı çok daha doğal tonlarda uyguluyorum...Gözlerim büyük ve siyah,kirpiklerim çok uzun olduğu için sadece rimel bile abartılı duruyor bende...
Bence eşinize yada sevgilinizi bu konuda anlamaya çalışın,nağsınlar kıskanıyorlar...
Giyinoruz güzel güzel,yapıyoruz makyajımızı,saçlarımız en havalısından....ee napsınlar sonra...kıskanıyorlar..

X