Göz Makyajı Sevgılınız goz makyajı ıstemezse:)))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

unattainable

bitter
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
180
0
37
Selam arkadaslarr
Ben esmerim genelde cok parıltılı makyaj yapmıorum.goz altı kapatıcısı,kalem.rımel ruj allık hepsınınde simsiz turlerını secerım genelde.Bu aralarda sevgılım tutturdu makyaj yapma dıye egrcı cogu erkekte goruyorum bunu.Hele goz makyajı hıc yapma dıyor son gunlerde allık ve ruj surup cıkıyorum ama yuzum cok soluk gıbı duruyor bu seferde alımısız ya gzoe bırseyler surmeye..Sımdı ne yapmalıyım sızce aynaya baktgmda kendı yuzumu renksız goruyorum cok..sızce bır esmerın makyaj yapmaması guzelmıdır-tatlicadiarzu-

açık ve koyu kahveleri kullansan far seçerken çok doğal durur belli belirsiz bende esmerim 3 ton kahve yeterli oluyor çoğu zaman ten renginde olanı sürüyorum önce kaş kavisinin altına sütlü kahve gibi beyaza yakın bi renk sürüyorumışıltılı bi kahveylede göz pınarlarının olduğu kısma pırıltı katıyorum biraz çok doğal oluyor yada sadece mavi gri gibi tonlarda göz kalemi kullanıyorum

off aynı sorun bnde de var yaaa bnım svgılımde kızıoo makyaj yapmama amaa bn çözumu buldumm bak yın pudra allık flann suruosundr ztn cunku okdarını cakmıolar:KK70: göz makyajına glıncd kırpıklrını rımel surmeden kıvrıtırıcıyla kıvırr ve seffaf rıml sur cok gusel duruo hemd cok dogl hıc anlasılmıo alt kırpıklrının cızgısı varya orayada sıyahh kalm surunce ama cok ınce bı sekıldee cok gsl duruo ve anlasılmıo:)

ben pırıltılı makyaj yapmayı sevmem..siyah göz makyajı severim..ama eğer erkek arkadaşım yapma deseydi yapmaya devam ederdim =) ki kırmızı ruj sürme diyor ben sürmeye devam ediyorum..erkekler sevgililerinin dikkat çekmesini istemezler ama öyle kızlarada bakmaya bayılırlar..sinir bozucu bişey..göz içine biraz kalem rimel pudra ve hafif bir ruj sürsen anlamaz erkek arkadaşın bence..yeterki parıltılı sürme çok canlı renkler kullanma...

benimde sevgilim yapmamı istemiyor ama ne yapim anam dayanamıyomki alışmısım bi kere boya sürünmeye o yapma diyo ben yapıyorum birşeyler sürünmesem kendimi hasta gibi hissediyom valla...

benımkıde goz makyajına takık ck ılgı cekıosun dıo benı rımel we allık ck deıstırıo normalde gokkusagı gıbı ol sesını cıkarmıo ama rımel we allıga uyuz offfffff bu erkekler offff:nazar:

neden karışıyor veya karışabiliyor ki? kötü bir şey yapmıyorsun sonuçta. hem tanıştığınız zaman da böyleydin değil mi? değişen ne?

bir insanın sevgilisinin veya eşinin ilgilenmesi güzeldir. Ama çok karşıp müdale etmesi yanlıştır. Zaten seni makyajlı görmüş beğenmiştir. Sonra seni değiştirmeye çalışmak doğru değildir. Fazla da buna izin vermeyin kızlar.

sevgilim doğal halin daha güzel der her zaman. ki doğal halimle beğenmişti o beni. ama makyajıma da karışmaz, sen öyle daha iyi hissediyorsan yap tabi der. yalnizca fondotene gıcık oluyor, sevgilimi göremiyorum suratındaki şey yüzünden diyosositososito

sevgilim doğal halin daha güzel der her zaman. ki doğal halimle beğenmişti o beni. ama makyajıma da karışmaz, sen öyle daha iyi hissediyorsan yap tabi der. yalnizca fondotene gıcık oluyor, sevgilimi göremiyorum suratındaki şey yüzünden diyosositososito

çok romantikmiş seninki

Ezdirmeyin kendinizi bayanLar karışmaLarına izin wermeyin bakın eLini weren k0Lunu kaptırır bu erkek miLLeti böyLe Niqhtwish'n dediqi qibi dikkat çekmemizi istemezLer ama başkasına b qüzeL bakarLar..:eek:klava::enbuyukkk:

SewqiLim y0k rahatım :1closedeyes: neyse k0nuyu saptırmayım ben....şeffaf rimel kuLLanırsın...ten renqine yakın b farLa hafif renk werirsin ki abartı 0Lmadıkca farketmez erkek miLLeti :roflol: 0 da mutLu 0Lur sen de :nazar:

klasik erkek tipi:)şimdi sana makyaj yapma der kıskandıgından bi süre sonra sende yapmassın busefer kendine bakmıyorsun,iyicene salıverdin kendini derler ve başka kıslara agzı açık bakarlar

Tepkimiz standart: çıkarmışın yine gözleri ortaya...kaydirigubbakcemile3
Hiç bile karışamaz makkajıma valaa...:eek:

bnm vaz geçilmezlerim arasında rimel var onu sürmeden markete bile gidemiyorum svqlmde kızıo ama alıştı sanırım bise demio artık =)

X