Sevgilimle evlenemiyorum yardim

Eski isyerimde tanistigim ruhsal bag ve cekimimin de oldugunu hissettigim biriyle iliskiye basladim. Adeta ruh ikiziyiz kurdugumuz cumlelere kadar ayniyiz kisilik olarak. Ama malesef yine ayni isyerinde calisan erkek arkadasimin uzaktan akrabasi olan çocukla bir iki kere disarida gorusmusmek gibi bir hata yaptim. O cocuk benden hoslanmiyordu amaci farkliymis ama simdi ben sevgilimle olan iliskimizi saklamamiza ragmen cocuk supheleniyor. Ve biz evlenmeye kalksak ogrenecek sagda solda sacma sapan konusacak hakkimizda. Bu konunun ailelerimize kadar gitmesinden endise ettigimizden evlilige adim atamiyoruz. Ben universite mezunuyum o aciktan liseyi bitirecek daha. Önümüzde bu engel varken birde ailemin egitimi sorun edecegi engelide var ama onu bir sekilde asacagimi dusunuyorum. ..huzurumuza cikan tum yollar cok zor yani. Ama onunla cok mutluyum onunda beni herseyden cok sevdigini biliyorum. Kacalim diyor ben istemiyorum. Yapayanliz kaliriz bilmedigimiz ellerde diye ve gelinlik giymek istiyorum dogal olarak. Cocukla konussak derdimizi anlayacak bizi rahat birakabilcek bir tip degil acayip takintili. Ne yapcaz bilmiyorum kacsak dert kalsak dert akil verin.

Ne kacmasi ya, sevgilin ve sen biliyorsunuz cocukta takintili manyagin tekiymis bunun icin evlenmekten korkulurmu, sizin asil derdiniz ailelerin egitim seviyelerini dert edecegi bence. Kacmak cozum degil hayatinizi mahvedersiniz akilli davranin sanki ondan baska sey yokmus gibi dunya ondan ibaretmis gibi dusunmeyin hisleriniz gozunuzu kor etmesin.
Ailelere bahsedein bakalim ne diyecekler. Ayrica sana kacalim diyen bir adam var karsinda bilmem farkindamisin sen hala ruh ikiziyiz bilmem ne diyorsun sana kacalim diyebilecek kadar cahil yani. Isini ailesini senin isini senin aileni bir kalemde silmek ve geleceginizi cope atmak dimdizlak ortada kalmaktan bahsediyor bu adam bir kez daha dusun cidden o adamla ruh ikizimisin degilmisin kendine cidden yakistirip akli basinda ileride cocuklarinin babasi olabilecek birimi yoksa flortlestigin aranda sadece cekimin oldugu birsey mi ikisini ayirt et bu hislerini gozunu karartmasina izin verme.

Ya kacmak mi kaldi bu devirde :-) bence o kisiyi gozunuzde cok buyutmussunuz. Bisey yapcak olsa simdiye yaprdi. Rahatsiz ediyor mu sizi? Ediyorsa savciliga verin. Hem kime ne soylerse soylesin bosverin duymayin.Takilmayin boyle seylere

X