Sevgilimle evlenemiyorum yardim

desperatelover

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2011
20
2
Eski isyerimde tanistigim ruhsal bag ve cekimimin de oldugunu hissettigim biriyle iliskiye basladim. Adeta ruh ikiziyiz kurdugumuz cumlelere kadar ayniyiz kisilik olarak. Ama malesef yine ayni isyerinde calisan erkek arkadasimin uzaktan akrabasi olan çocukla bir iki kere disarida gorusmusmek gibi bir hata yaptim. O cocuk benden hoslanmiyordu amaci farkliymis ama simdi ben sevgilimle olan iliskimizi saklamamiza ragmen cocuk supheleniyor. Ve biz evlenmeye kalksak ogrenecek sagda solda sacma sapan konusacak hakkimizda. Bu konunun ailelerimize kadar gitmesinden endise ettigimizden evlilige adim atamiyoruz. Ben universite mezunuyum o aciktan liseyi bitirecek daha. Önümüzde bu engel varken birde ailemin egitimi sorun edecegi engelide var ama onu bir sekilde asacagimi dusunuyorum. ..huzurumuza cikan tum yollar cok zor yani. Ama onunla cok mutluyum onunda beni herseyden cok sevdigini biliyorum. Kacalim diyor ben istemiyorum. Yapayanliz kaliriz bilmedigimiz ellerde diye ve gelinlik giymek istiyorum dogal olarak. Cocukla konussak derdimizi anlayacak bizi rahat birakabilcek bir tip degil acayip takintili. Ne yapcaz bilmiyorum kacsak dert kalsak dert akil verin.

Sen biliyorsun, sevgilin biliyor ex i. Ee daha ne? Yalan söylüyor de geç iftira atarsa da.

Anlatmadığın şeyler mi var?

Ne diyebilir ki? Herhalde benden çocuk doğurdu diyecek hali yok ya?

Sevgilin bilmese korkunu anlarım ama adam biliyormuş neden korkuyosun. Birine birşey derse yalan söylüyo de yada eskiden tanışmıştık de geç boşver

şimdiki erkek arkadasım la sonradan çıkmaya basladım tabikide, ama ben obur çocukla görüştügümde o beni seviyormus sesini çıkarmamış . Bana duygularını söylediginde ben olan biteni anlattım zaten sevgilime... Bizim çekincemiz ailelerimiz böyle bi dedikoduyla canları sıkılır diye. Ve yasadıgım yer küçük bir yer oldugu için çekiniyoruz. Erkek arkadasımda diyor ben bu şekilde konusmaları duyarsam biri direkt olarak bana bişe derse katil olurum. En hafif ihtimalle ailelerimiz incinir diyor çekincemiz bunlar.

Bence aranızdaki en büyük engel eğitim farkı.
Diğeriyle bişey olmamış ki kime ne diyecek.
Canım davul bile dengi dengine derler emin ol bu laflar boş değil.
Açık lise mezunu ve ünv mezunu çok çok ciddi fark resmen uçurum

tövbe yarabbi
duydum da bu kadarını da duymadım
benim memleketim de bir ilçe kimler neler yaşıyor kimsenin bir şey dediği yok
ne var görüştüyseniz görüştünüz sizi okuyan sanacak ki o adamdan hamilesiniz de bu adamla evleniyorsunuz...
sevgiliniz zaten biliyor, amma abartmışsınız
asıl siz ilişkinizi sakladıkça kaçalım filan deidkçe sanki bir suçunuz varmış sanki ayıp bir şey yapıyormuşsunuz gibi oluyor
sağda solda konuşacak adam da bi ..tirsin gitsin, öyle bir adamla aranızda daha ciddi brşeyler olmadığına şükretsin aileniz de siz de.

şimdiki erkek arkadasım la sonradan çıkmaya basladım tabikide, ama ben obur çocukla görüştügümde o beni seviyormus sesini çıkarmamış . Bana duygularını söylediginde ben olan biteni anlattım zaten sevgilime... Bizim çekincemiz ailelerimiz böyle bi dedikoduyla canları sıkılır diye. Ve yasadıgım yer küçük bir yer oldugu için çekiniyoruz. Erkek arkadasımda diyor ben bu şekilde konusmaları duyarsam biri direkt olarak bana bişe derse katil olurum. En hafif ihtimalle ailelerimiz incinir diyor çekincemiz bunlar.

olmaz bişey
benim kayınbilader eşime aşık olan ve onla evlendirilmek istenen kızla evlenip bişey olmuyosa senin durumda hiç bişey olmaz.
o akrabayla görüşmeyiverirsiniz

Iyi de de yani yaşanmış bu, aileler duymasın vs

Gerçek bu, doğru olanı söylerse neden olay olsun zaten bu kişi ile de sevgili olmuşsunuz aileniz kaldıramazsa bunu da kaldıramaz

Boş çerin eski adamı iş güç eğitim gibi konulardaki sıkıntıları aşın

Ne kadardır birliktesiniz

Kaçmayın bir de o zaman daha fazla dedikodu olur

X