Sevgilimin yalanı yardım eder misiniz şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beyzaaaa123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2020
294
10
28
kızlar selam elim ayağım titriyor şu an sinirden akıl verir misiniz? Erkekse arkadaşım bana asker eğlencesine gideceğim dedi fakat nişana gitmiş arkadaşının hikayesinden gördüm tesadüfen 11 aylık ilişkimiz var şok oldum görünce beni götürmemek için yaptı galiba sizce Napim nasıl davranıyım bana akıl verin. Yalan söyleyen birisi değildi inanın kötü hissettim ne yapacağım bilmiyorum

Bana asker eğlencesine gideceğim dedi o kişinin ama nişanına gitmiş asker eğlencesi diyor bana fakat nişana gidiyor anladınız mı aynı kişinin
Şimdi anladım. Ben de kendisine asker eğlencesi düzenlendi de oraya gidecegini soyledi diye anlamıştım.

Olayı geç ögrendiniz sanırim ve bu yüzden de kendisine sorma fırsatiniz da olmamıs belli ki. Yrn, bu durumu bildiginizi çaktırmadan "akşam eğlence nasıl geçti?" Gibilerinden bir ağzıni yoklayın bakalim ne diyecek.

Acaba sevgilinizin eski sevgilisi ortak arkadaşlarıydı da nişana o da davet edildi ve ikinizin orda karşılaşmaması icin böyle bir şey mi uydurdu? Aklıma direkt bu ihtimal geldi.

evet ben gece vakti su an yeni öğrendim kendisine uyuyor o kadar sinirliyim ki kalbim kırıldı cidden. Öyle bi ihtimal yok inanın çoğu ilkleri benim. Hatta bana diyordu nişan düğün olursa beraber gideriz diye. Dün dedim bende geleyim asker eğlencesine erkek erkeğe olcak dedi bana. Ama nişana gitmiş şaka gibi şu an ne yapacağımı hiç bilmiyorum inanın şoktayım hala yarın yani bugun olmuş oluyor akşama doğru buluşcaz o zaman mı sorayım yüz yüze :KK43:

Kızlı erkekli ortamlarda baskıcı veya kıskanç biriyseniz yalan söylemiş olabilir. Yada kendisi sizi kısıtlayan biri ise elinize koz vermemek için yalan soylemis olabilir.
Beraber gideriz nişan düğün olunca demişti bana dedim bende geleyim asker eğlencesine erkek erkeğe olcak dedi ama nişana gitmiş hala şoktayım yalan da hiç söylemezdi bana. Evet kıskancım biraz ama yalan mı söylemesi gerekiyor

Beraber gideriz nişan düğün olunca demişti bana dedim bende geleyim asker eğlencesine erkek erkeğe olcak dedi ama nişana gitmiş hala şoktayım yalan da hiç söylemezdi bana. Evet kıskancım biraz ama yalan mı söylemesi gerekiyor
Asker eğlencesi ve nişanı aynı gün yapma ihtimali var mı karşı tarafın?

Belki herif asker gecesinde nisanlandı? :KK70:
Sürpriz doğum günü gibi nişan tertip etmiş olabilirler adama :)
evet ben gece vakti su an yeni öğrendim kendisine uyuyor o kadar sinirliyim ki kalbim kırıldı cidden. Öyle bi ihtimal yok inanın çoğu ilkleri benim. Hatta bana diyordu nişan düğün olursa beraber gideriz diye. Dün dedim bende geleyim asker eğlencesine erkek erkeğe olcak dedi bana. Ama nişana gitmiş şaka gibi şu an ne yapacağımı hiç bilmiyorum inanın şoktayım hala yarın yani bugun olmuş oluyor akşama doğru buluşcaz o zaman mı sorayım yüz yüze :KK43:
Valla bn sizin yerinizde olsam bu saatte ayaga diker sorardım. Ararım, açarsa "uyuyamadım ya ehe ühe, akşamı soracaktım nasıl gecti anlatsana" gibilerinden konuya dalış yapardım.

Akşam yatmadan önce hiç eğlencenin nasil gectigiyle ilgili fln konuşmadınız mı?

Kendinizi doldurmayın bin bir ihtimal var yarın konuşursunuz ama imkan varsa yüzyüze buluşup konuşun telefonda mesajla aramayla değil.

Sürpriz doğum günü gibi nişan tertip etmiş olabilirler adama :)

Valla bn sizin yerinizde olsam bu saatte ayaga diker sorardım. Ararım, açarsa "uyuyamadım ya ehe ühe, akşamı soracaktım nasıl gecti anlatsana" gibilerinden konuya dalış yapardım.

Akşam yatmadan önce hiç eğlencenin nasil gectigiyle ilgili fln konuşmadınız mı?
Konuştuk uyumuşum ben zaten o da eve gidecekti gitmiş öyle mi yapım uyuyor su an ya hala şaşkınım yalan söylemezdi bana hiç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X