Sevgilimin evinde saç🥺

Düşünsene sandalye bile yok ama beyaz elbiseli uzun boylu siyah saçlı beyaz tenli pörtlek gözlü bir kadın çömelmiş camın önünde saç tarıyor, ben biraz tırstım

Eşimle sevgiliyken banyo giderinde sarı saçlar vardı çok iğrendim. Ablamındır dedi. Önce inanmadım. Çünkü saçı koyu renkti Sonra baktım açmış rengi ok. O dönemde de bunun evindeydi zaten.

Sonuç olarak 15 sene oldu hala görümcemin giderdeki saçlarını ben topluyorum midem bulana bulana.

Buradan istediğiniz sonucu çıkarın benden bu kadar 😂

ben erkek arkadaşımın evinde iki tane kullanılmış şarap bardağı bulmuş ve yıkamıştım 🤣🤣🤣🤣 aklıma aldatılmak gelmemişti hiç ay ne kadar gerizekalıymışım meğer onlar alem yapmışlar ben temizliklerini 😂😂😂

Merhabalar çok sıkıntılıyım yardım 🥺erkek arkadasımın ıkı odası harıc bır de atölye olarak kullandıgı tamamen kesme aletlerinin olduğu bır odası var. Geçen gıttıgımde camın tam dıbınde (odada) 5 altı tel kadın sacı vardı. Benim degıl. Benım saclarım sarı. Onlar sıyahtı. Bunlar ne hayırdır dedım. Bu odanın camı sureklı acık. Nıtekım orası doğru evet çünkü kestıgı maddeler zehırlı olabılecegı ıcın hıc kapatmaz. Ve üstten sureklı surıyelıler halı kılım ne varsa cırpıyorlar hatta sıpayla vura vura dıyor. Muhtemelen ordan gelmıstır dedı. Yukarı kaldırdım kafamı baktım ıkı tane küçük el havlusu gbı havlu. Dıger odalara baktım hemen dıp köşe bısey yok. Hadı orayı temizlese iş için kullandıgı odayıda temızler. Bırde o odada sandalye bıle yok hanı oturdular desem vs. Kafayı yemek uzereyım yukardan saç sılkelense bıle odanın ıcıne kadar gırermı🥺
Üstten girebilir eve. elektrik süpürgesinin toz haznesini kontrol et baska delil var mı diye

Merhabalar çok sıkıntılıyım yardım 🥺erkek arkadasımın ıkı odası harıc bır de atölye olarak kullandıgı tamamen kesme aletlerinin olduğu bır odası var. Geçen gıttıgımde camın tam dıbınde (odada) 5 altı tel kadın sacı vardı. Benim degıl. Benım saclarım sarı. Onlar sıyahtı. Bunlar ne hayırdır dedım. Bu odanın camı sureklı acık. Nıtekım orası doğru evet çünkü kestıgı maddeler zehırlı olabılecegı ıcın hıc kapatmaz. Ve üstten sureklı surıyelıler halı kılım ne varsa cırpıyorlar hatta sıpayla vura vura dıyor. Muhtemelen ordan gelmıstır dedı. Yukarı kaldırdım kafamı baktım ıkı tane küçük el havlusu gbı havlu. Dıger odalara baktım hemen dıp köşe bısey yok. Hadı orayı temizlese iş için kullandıgı odayıda temızler. Bırde o odada sandalye bıle yok hanı oturdular desem vs. Kafayı yemek uzereyım yukardan saç sılkelense bıle odanın ıcıne kadar gırermı🥺
Dostum bulduğun saçları sakla, sonra git banyoda gideri bi yokla, ince tel toka olur kalem olur bir şeyle saçları çıkarmaya çalış :KK70: biraz iğrenç ama. Banyo derzlerine bak saçlar kalabilir bazen evlerimizde de bilirsin. Bir arkadaş daha demiş, süpürgenin içini aç bak karşılaştır. Yerlere bak detaylıca. Elde edeceğin sonuçlardan sonra olumsuz bir sonuçla karşılaşırsan da bunu sindirme, bas tekmeyi. Olumsuz bir sonuçla karşılaşıp, bunu da dillendirip devam edeceksen sakın ola yapma. Kapa gözünü. Ayrılma cesaretin varsa yap bu dediklerimi, kısacası.

Saçların açık pencereden geldiği bariz. Eğer şüphe duyuyorsanız yatak odasındaki yastıkların kılıflarını ve içlerini inceleyin. İçlerine saçlar giriyor. Saç renginden zaten anlaşılır aldatma durumu varsa. Sevgiliniz çapkın biri mi ona göre hareket edin. Güvenmiyorsanız sürekli şüphe duymak yerine ayrılabilirsiniz.

X