Sevgilim makyajsız görünce..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay bu resmen ben 🤪
Aynı dondan var ve yıkana yıkana çekmesi bile aynı ahaha
Oturuşum bile aynı 😅

Konu sahibi keşke şey deseydin "bu sadece makyajsız halim. Evdeyken çoğu zaman salaş takılırım. Ev modunu seksi gecelik fönlü saçlar ve topuklu terlik mi sanıyorsun? Bu ara çok film izledin galiba. Neyse madem dan dan konuşuyoruz seninde saçların azalmış göz torbaların belirginleşmiş ve göbek yapmışsın ama ben nezaketen söylememiştim" falan
Bi dumur olaydı 😸
Valla ben de aynı zamanda :KK53: "tatil fotoğraflarini tbt atarken ben" yorumuyla paylaşmış biri. direkt ben yani oturuş falan 💩

Bu fotograftaki ayniiii kuzenle ben. Bu tiple ayni boyle oturur manitalari cekiştirir dedikodu yapardik bekarken. 🤭 Ahhh yillllaaar...
Ama dısari ciktigimizda afetttt. 😁
Ayy bu konudaki tek ayarsizin ben olmadığıma sevindim şu an :KK53: bazen ev haliyle otururken deprem falan olur da o halde insan içine çıkmak zorunda kalırım diye çok korkuyorum 💩💩 ama sokağa çıkarken 2 saat önce başlıyorum kendime yeni bir insan yapmaya ahsh

Ayy bu konudaki tek ayarsizin ben olmadığıma sevindim şu an :KK53: bazen ev haliyle otururken deprem falan olur da o halde insan içine çıkmak zorunda kalırım diye çok korkuyorum 💩💩 ama sokağa çıkarken 2 saat önce başlıyorum kendime yeni bir insan yapmaya ahsh

Evlenince geçiyor. 😁 Kuzen evde bile makyajli saçi başi yapili dolaniyor şimdi. Hatta yeni evliyken goruntulu aramistim gunduz vakti evde satenlerle dolaniyordu. 😁😁😁
Ben de aşiri süslü olmasam da eskisi gibi daginik oturmuyorum evde. 😬

İlişkideki samimiyete göre değişir bu diyalog Eşimin İlk kez karşısına makyajsız çıktığımda “ hala sevgili miyiz” demiştim gülerek. O da cevap olarak “hem de daha çok sevgiliyiz!” Deyip öpmüştü beni. O zaman ilk zamanlardı ve ters bir şaka yapsa alınırdım. Şimdi bıyıklarım azıcık çıksa bana malkoçoğlu diyor ben onun göbeğini elektrik süpürgesiyle çekiyorum falan. Çünkü ikimiz de biliyoruz olayın iç yüzünü. Henüz bir şeyler tam oturmadan( yani ilk makyajsız görüşme deneyiminde) böyle gülerek saçma laflar etmesini patavatsızlık diye yorumluyorum. Hele siz hastayken bunun şakasını yapması bile hiç hoşuma gitmedi.

1,5 yıldır süren bir ilişkim var. Sevgilim işi dolayısıyla Hollanda'da yaşıyor. Yılda birkaç kez iki ay gibi bir süre burada kalıyor. Bu süreler içinde zaten az görüşüyoruz süsleneyim gideyim kafasında olduğum için hep makyajlıydım. Son geldiğinde biraz rahatsız olduğum için sıfır makyajla yanına gittim. İlk önce her şey normaldi tabi sonra muhabbet ederken "neden makyaj yapmadın?" dedi. Bende halimin olmadığını ve gerek duymadığımı söylediğimde keşke yapsaydın ya deyip gülümsedi. Tüm kızlar makyajsız böyle mi oluyor dedi, bunları gülerek söylüyor. İnanılmaz bozuldum. Beğenmediği belliydi.

Maskara ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum hafifte allık. Bu kadar. Gerçekten bu malzemeler beni çok çok değiştirmiş olabilir mi? Şaşkınlığına mı vermeliyim patavatsızlığına mı? O günden sonra ona gıcık olur gibiyim, dedikleri batıyor. Sonra bu konu açılmadı ama evlenince neler der tüm halimi görecek sonuçta diyorum. Ben mi çok abartıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben azıcık gözümün altını kapatmasam kaşlarımı boyamasam 10 çocuk üst üste doğurmuş gibi görünürüm. Erkek arkadaşım defalarca kez maruz kaldı o halime ama böyle çok daha güzelsin içindeki güzelliği daha net görebiliyorum derdi. Begenirdi yani. He geçen ay aldattı ama olsun severdi beni makyajsız rahmetli :KK70:

makyajın o kadar değiştirmediği bir insanım ama arada dağlar kadar da fark olsa ben hastayken makyajıma takılan adamı hayatımda tutup tutmayacağımı bir düşünürüm

1,5 yıldır süren bir ilişkim var. Sevgilim işi dolayısıyla Hollanda'da yaşıyor. Yılda birkaç kez iki ay gibi bir süre burada kalıyor. Bu süreler içinde zaten az görüşüyoruz süsleneyim gideyim kafasında olduğum için hep makyajlıydım. Son geldiğinde biraz rahatsız olduğum için sıfır makyajla yanına gittim. İlk önce her şey normaldi tabi sonra muhabbet ederken "neden makyaj yapmadın?" dedi. Bende halimin olmadığını ve gerek duymadığımı söylediğimde keşke yapsaydın ya deyip gülümsedi. Tüm kızlar makyajsız böyle mi oluyor dedi, bunları gülerek söylüyor. İnanılmaz bozuldum. Beğenmediği belliydi.

Maskara ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum hafifte allık. Bu kadar. Gerçekten bu malzemeler beni çok çok değiştirmiş olabilir mi? Şaşkınlığına mı vermeliyim patavatsızlığına mı? O günden sonra ona gıcık olur gibiyim, dedikleri batıyor. Sonra bu konu açılmadı ama evlenince neler der tüm halimi görecek sonuçta diyorum. Ben mi çok abartıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?
Bir erkek birlikte olduğu kadını eleştirmeye beğenmemeye başladıysa, beğendiği başka bir kadın var demektir. Size olan bu terbiyesizliğini hoş görmeyin sakın. Resmen makyajsız çirkinsin demiş.

Erkekler bana yeni uyanmış halimi görünce aşık olurlar genelde demeye geldim 😂 Densiz insan en sevdiğim olsa da şöyle ağzının payını bir versem ya😂

Gozalti kapaticisi sorunsuz ciltte fondoten etkisi yapar tum cilt rengini esitler maskara kirpikleri uzun ve yogun gosterir e allik zaten renk veriyor...malesef degistiriyor kuzum ve bu yuzden bosanan var ve cok konusmasi doner bu konularin sosyal medyada da denk gelmedin sanirim

Erkekler bana yeni uyanmış halimi görünce aşık olurlar genelde demeye geldim 😂 Densiz insan en sevdiğim olsa da şöyle ağzının payını bir versem ya😂

Benimki en bitli ve pörsük halime hallenir.
Nasılsa duşa gircen diye demeyin.
Ondan falan değil, baya körkütük aşık.
Her halimle arzu uyandırrım.
Yürüyüşüm twerk, omzumu atışım oryantal şov.
Fişşeg gibiyim, lömbür lümbür😈
Bilmem anlatabildim mi😌

Yolla terliği, ağzımın orta yerini hazırladım şuan sana 😁😅🤘

Maskara ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum hafifte allık. Bu kadar. Gerçekten bu malzemeler beni çok çok değiştirmiş olabilir mi? Şaşkınlığına mı vermeliyim patavatsızlığına mı? O günden sonra ona gıcık olur gibiyim, dedikleri batıyor. Sonra bu konu açılmadı ama evlenince neler der tüm halimi görecek sonuçta diyorum. Ben mi çok abartıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?.
evlendikden sonrasını düşünüyor olmanız çok mantıklı bir yaklaşım olmuş . hamile kaldığınızı her yerinizin ödem olduğunu düşünün sürekli sizi diğerleriyle kıyaslayıp durucak mı ne kadar gurur kırıcı . :KK12::KK12::KK12:

Tabikide o kadar makyaj değiştirmez, değiştiremez.
Biraz sevgilin patavatsızlık yapmış sürekli o haline alışınca garipsemiş. Sen bozulma diye de işi şakasına vurmuş gibi geldi banada. Bide şimdi hani diyorlar ya ' yıkamadan almayın ' vs gibi belki öylesine sakada yapmış olabilir

Valla bilemedim. Patavatsızlık yapmış. Yani her daim bakımlı, makyajlı olamıyorsun. Yeri geliyor bıyığın çıkıyor, kaşın uzuyor. Lazer epilasyon var da biraz rahatladık yani mesela. Evde de makyajla falan gezmek bana saçma geliyor. Makyaj ne kadar kaliteli ürün kullansan da cilde zarar veriyor, cildi yaşlandırıyor. Sevgilimin böyle şeylere takılması beni bir hayli rahatsız ederdi.

Abarttığını düşünüyorum.. hani asyalıların makyaj değişim videoları var ya onları görse sizin için yatıp kalkıp şükreder demek ki.. ki sevilen kişi zaten dünya güzelidir makyajla çok değişiyor olsan bile makyajsız haline bu imada bulunması çirkin olmuş. İlişki dinamiğinizi bilmediğimiz için bu kadarını söyleyebilirim ama madem sorun ettin kendisine açık açık sormalısın ne demek istediğini

Gerçek sevgi böyle bir şey değil. Her haliyle dünyanın en güzeli/en yakışıklısı oymuş gibi gelir. Sevgilimle birbirimizin her halini gördük bir kez olsun olumsuz bir şey söylemedi. Gözaltımdaki morluklardan yakınırken bile beni iyi hissettirecek şeyler söyledi. Olması gereken de budur. Yarın bir gün evlendiğinizde çıkmış kıllarınıza, aldığınız kilolara, vücudunuzda oluşabilecek çatlaklara ve selülitlere de böyle iğneleyici şeyler söyleyecek. Ben olsam böyle biriyle devam etmezdim. İlişkinizi gözden geçirmenizi öneririm

Hay maşallahh kuzen ne kadarlık evli? Yani evliyken de bu pijama ve bu pozisyonda oturulmaz tabi canım o kadar da değil :KK53: :KK53:zaten o kostüm ve pozisyonda oturan birinin uzun süre evli kalacağını sanmıyorum itilmişle evli değilse :confused:ama sürekli de saç baş yapılı pür makyajlı da dolaşamam yani.

Aslinda adamlari ufak ufak alıştırmak lazım ki şok olmasınlar. Diyelim ful makyaj, saç baş yapılı mi çıkıyorsun? Bir buluşmaya ful makyaj ama saçlar salaş gideceksin. Bir sonrakine saçlar yapılı makyaj az gideceksin, sonra saçın yarısı yapılı yarısı dağınık :süslü:sonrakinde makyajı azaltmaya başlayacaksin. Önce farın tonunu açacaksın :KK53: bir kaç gün sonra eyeliner yerine hafif bir göz kalemi. Sonra sadece göz kalemi rimel yok, ilerleyen zamanlarda önce allık sonra rujun rengini günden güne aça aça artık gözü alışır :KK45:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X