Sevgilim için süpriz 30yaş doğum günü kutlamasi?

Durusu1993

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
240
-9
Arkadaslar benim 9aydir ciddi bi iliskim var, sevdigim adamla 400 km var aramizda is yerinden tanistik.. ayda 1 3-5 gun gidip geliyoruz birbirimize. O 1ay sonra 30 yaşina giricek ve beni daha önce samimi 5-6 arkadasiyla görusturdu iyi samimi insanlara benziyorlar.. Ben 2 yakin arkadasiyla irtibat kurdum onlarda baska arklariyla beraber messengerden grup yaptik digerlerine anlattim kucuk bi davet yazdim ve yaklastikca daha fazla bilgiyle gelicegmi.. sevgilimin hic bisey den haberi yok... Simdi o samimi 5-6 kisiyi ekleyip faceden daha kucuk bi grup sohbet yapip bana bazi seylerde yardim edebilirlermi onu sorucam , muzik, icecek alma, organize fln etmeyi herseyi benimle beraber ve suslemeler vs.. dogum gunu komsu arkadasiyla beraber yakin bi teras var sitelerinde ucretsiz onu tuttuk... benim sorunum, sevgilimin dogum gununden 1 gun Sonra olucak bu eglence.. Ailesiyle fln tanistim görustum bi kac kez, sizce annesine anlatmalimiyim böyle ark ortaminda süpriz dusundugmu yoksa kenfimi dusurmus mu olurum? Ve yemek snacks fln hepdini ben ve arklari ayarlicak Zaten oyuzden herseyi o gun sevgilimden saklamaya calisicam bide annesi strese girip biseyler hazirlasin istemiyorum... Bide ben gittigimde sevgilimde kaliyorum, Simdi 1-2 gun gidip herseyi organize etmeye calisicagim icin arklariyla fln sizce 1gun öncesi onun dogum gununde gidip biraz hazirlaniyim o aksamda onu arayim onun sehrinde oldugmu söyleyim? Ertesi gunu ztn gun icerisinde islerimin oldugnu Baska ordan bi arkla fln görusucegmi fakat sevgilime kucuk bi supriz hazirliyorum evden bi yere gitme bi yere gidicez diye kandirip aksam icin güzel giydirip gözune bisey baglayip öyle gidicez mekana ordada arkadaslari onun fotolu maskesiyle bizi karsilicaklar... sizce annesine önceden haber veriyim mi ve sevgilimin dogum gununde aksam bazi hazirliklri yaptiktan Sonra karsisina cikiyim ve onda 1 gun kalicam diue kandiriyimmi? Evinin anahtari var bende

X