SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gulenyuzlerrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
8
-85
33
1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim

Hayatında başka biri mi var diye şüphe etmek mi.. 🤦🏼‍♀️
Yahu adam adam evli evli.
Evet hayatında başka biri var; karısı. Daha kim olsun.
Asıl senin evli adamın hayatında ne işin var.
Umarım fake'sindir diyeceğim ama desem ne olacak ülkede, dünyada şu şahit olduğumuz karakterden milyarlarca var.
Çok yazık..

Aldatılıyor muyum bilmem lazım mı?
Hayır ne bekliyorsun karısını çocuğunu bırakıp sana gelmesini mi? Diyelim ki geldi mutlu olacağını mı sanıyorsun?
Hiç mi acımadın o kadına o çocuğu yazık !
Daha söylenecek çok şey var da gerek yok senin yüzünden ban yemeye. Allah tan bul yaptığının cezasını.

Tamam hadi sakinim yargılamıyorum felan okkeeeey. Ama sen hiç mi demiyorsun bu adamı ben neden salak gibi baska biriyle paylaşıyorum? Neden hiç dışarı çıkmıyoruz ? Neden sadece fanfinfon yapmakla kalıyoruz ne demek ayrılmasını istemiyorum seni de alsın eve kuma o zaman garibim dışarda kalma hem adamı da yormayin git gelle yazık.
Onu aldatan seni de aldatır felan demiycem ama sen adamın hiçbir şeyisin şuraya üzgün bir şekilde konu açmışsın diyorsun ki neden böyle daha az birlikteyim ordaki kadıncağız ve çocuk senden sebebiyetle kocasını ve babasını daha az görüyor başka biriyle paylaşmış oluyor. Neden buna sebep oluyorsun, gayet avrupai yaklaşıyorum konuna yardımcı olmaya da çalışıyorum bakış açısı olarak en basitinden kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapılmasına sebep olma. Bırak başkasından olsun senden olmasın vebalini alma insanların hayat bundan ibaret değil.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Evli biriyle olmayı kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz bunu anlayamıyorum? Bir de evli olupta başka kadınlarla birlikte olan, eşini çocuğunu düşünmeyen bir adamın nesine aşık oldunuz? Böyle rezil bir adama nasıl aşık olunabilir?

Çok net soyluyorum topunuzun allah belasını verir umarim.kaldı ki saygı değer serefli hanım efendi yarin birgun oldu da siz bunlari ayirdiniz.siz evlendiniz.bugün evli bir adam yarın oburgun sizinle evlenirse sizi eminim asla aldatmayacaktir😂😂😂
ha bugün ha yarın çok düşünme aldatiliyor muyum diye.herkes yaşadığını birgün yasicak tek umudum

Bunun ucuzlukla hiç bir alakası yok siz benim için kolay mı sanıyorsunuz acaba bende asla dediğim bir şeyin içindeyim
Bu duruma sizi kimse zorla sokmadi. Siz kendiniz bu durumun icindesiniz.
Ve inanin burdan size hic kimseden destek gelmez.
Ve birdaha söylüyorumki; bu durumu bilen ve sakliyan ve siz ucuz insanlarsiniz bes para etmez insanlar.

Tamam hadi sakinim yargılamıyorum felan okkeeeey. Ama sen hiç mi demiyorsun bu adamı ben neden salak gibi baska biriyle paylaşıyorum? Neden hiç dışarı çıkmıyoruz ? Neden sadece fanfinfon yapmakla kalıyoruz ne demek ayrılmasını istemiyorum seni de alsın eve kuma o zaman garibim dışarda kalma hem adamı da yormayin git gelle yazık.
Onu aldatan seni de aldatır felan demiycem ama sen adamın hiçbir şeyisin şuraya üzgün bir şekilde konu açmışsın diyorsun ki neden böyle daha az birlikteyim ordaki kadıncağız ve çocuk senden sebebiyetle kocasını ve babasını daha az görüyor başka biriyle paylaşmış oluyor. Neden buna sebep oluyorsun, gayet avrupai yaklaşıyorum konuna yardımcı olmaya da çalışıyorum bakış açısı olarak en basitinden kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapılmasına sebep olma. Bırak başkasından olsun senden olmasın vebalini alma insanların hayat bundan ibaret değil.
Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da

Belki de karisiyla aldatiyordur.Hep karisini mi aldatacak haksizlik olur sana...

Yargilamadan cevap veriyorum.adam sana asik falan degil oncelikle.kaba tabirle cinsel amacli kullaniyor.esinden asla bosanmaz boyleleri.muhtemelen esi de durumun farkinda olup gormezden geliyordur maddi durumu yerindeyse.yoksa eve gelmeyen bir adamin nerde oldugu bellidir yani.aldatiliyor muyum diye bunun pesine dusmen cok komik.esini sayarsan evet saymazsan o da buyuk ihtimal evet...
Esini aldatan bir adam baskalariyla da buna devam edecektir.Kaybettigin zamana uzulursun sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X