sevgilim bana kufrediyor!

ilişkilerde temel şey saygıdır, ancak önce sen kendine saygı duyki;karşındakide duysun..bence sorun burda,adam sinirledikçe küfrederde sende her seferinde sineye çekersen daha çok duyarsın bunları kusura bakma...

sana karşı saygılı davranmalı küfür bunu ortadan kaldırır
bence psikolojisi bozuk...

evlenince özür de dilemez bence dikkat böyle bir insanla evlenirsen olacakları düşün derim

anlamadigim bisey var neden biz bayanlar hep erkekleri alttan aliyoruz ya????onlari eyitmek icinmi biz dünyaya geldik???iyi dayaniyorsun sen dayanmaya devam et ileride evlendiginde kim bilir sana bugün küfür eden ozaman neyapar ki bence vur tekmeyi gitsin geldigi yere ne yazim simdi sinir oldum yani

en en en en amaen sinir olduğum konudur bu. kendime küfür ettirmem asla. soğurum ben böyle bi durumla karşılaşırsam. kendini böyle aşağılatma güzelim.

erkek olsun kadın olsun küfürlü konuşmayı alışkanlık haline getirmiş insanlardan hiç hoşlanmam. Okumakla, meslekle alakalı değil, aile eğitimiyle, görgüyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

küfür tek başına büyük bir problem:1closedeyes:ama ondanda önemlisi sevgilinizin ciddi boyutta sorunlu kişilik problemi var...ne ailesi,ne aldığı eğitim, kariyeri,çalıştığı iş mevki..asıl bunlar boş:sm_confused: yani asıl probleminiz karşısında demek istyorum..yoksa tabiiki önemli şeyler....farkındamısın blmiyorum ama birbirinini tutmayan karakter özelliklerine rahatlıkla girip çıkabilen birinden bahsediyorsun:bbo:çok kibar ama çok kaba...seviyeli ama biranda seviyesiz...tüm hemcinslerinin sapık ve kötü olduğu konusunda obsesif yani takıntılı...hayatındaki kadına söz hakkı vermiyor bu demektirki onun kişiliğini varsaymıyor tanımıyor...şoven ve maço:1ninca:burnuma yanık kokusu geliyor canım...benden abla tavsiyesi yol yakınken bu olayı bitir...potansiyeli yüksek ve sen onunla mücadaele edemezsin....çok kötü şeyler yaşabilirsin...en azından ciddi anlamda değerlendir...bir hayatın var yaşayacak onuda mahvetme....sevgilera.s.

güzelim kilosuna paramı saydın,bence gönder gitsin,balık baştan kokarmış seninki o durumda.evli değilsin,nişanlı değilsin,çocuk yok.seni rencide eden birine tahammül sebebini sorabilirmiyim.

küfre tahammülüm yok siniri minir anlamam ben walla iğrenç ve çok kırıcı bi şey........

bir insan yedisinde neyse yetmişindede aynıdır değişmez olmaz onun ağzı alışmış birkere her sinirlendiğinde küfür olurmu ailece görüştüğümüz bir arkadaşımız vardı
adamın sürekli üç kelimesinden biri küfürdü rahatsız olduğumu söyledim baktım bir iki sefer

sustu sonra yine ağzından kaçırdı küfürü bende yüzüne karşı terbiyesiz dedim ve o aileyle görüşmeyi kestik :mymeka::mymeka:

çift kısılıklıdır bastırıyordur dusuncelerını ondan böle patlıyordur
aılesınde de böle bır durum yasandıgı acık, aıleden gelıyordur bu durumlar ban kalırsa
az uzak durmanda fayda var

nasıl dayanabiliyorsun ki bu küfürlere..
ben olsam senin yerinde çeker giderim. yanlış yapmışsın sana küfür etmesine izin vererek.
yarın öbür gün sana el kaldırsa dövse nolcak. bırak canım sen bu çocuğu. hiç kimse hak etmez bu yaşananları

kusura bakma ama kardeşim bundan sana hayır gelmez canım
bence hiç kendini yakmaya değmez derim :1hug:

sevgiliniz size böyle küfrediyor ama siz halen yanındasınız hayret doğrusu.birde evlenemyi düşünüyorum deyinde küt diye bayılayım.ya bırakın allahaşkına ne uğraşıp çekiyorsunuz böyle tipleri.siz gençliğinizi hayatınızı yoldamı buldunuz böyle kişilere heba ettiriyorsunuz.

o kişiyle nasıl hala görüşebiliyorsun
ben tiksinirdim şahsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…