sevgilim bana kufrediyor!

azucena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
256
10
Sevgilim bana her sinirlenisinde siniri gecene kadar küfrediyor.Hem de agıza alınmayacak küfürler.Sonra da;"bunların ici bos.sinirlendim soyledim,kafana takma ozur dilerim"diyor.Ona gore tum erkekler sapık dusuncelr icindeler.İyi dusunceli erkek yok.Ona ters gelen bir seyi savunmaya hakkım yok hic.Hemen deliye donuyor.Normalde cok iyi egitim gormus,iyi bir aileye mensup,yuksek duzeyde calısan,kibar biri ama sinirlendiginde kisilik degistiriyor ve birdenbire parlıyor.Dusundugunun aksini soyledigim anda oyle kufurler etmeye baslıyor sasırıp kalıyorum.Psikolojisi mi bozuk yoksa sımarıklıgından mı boyle davranıyor,eksik terbiye mi almıs anlamıyorum:KK43:

Sevgilim bana her sinirlenisinde siniri gecene kadar küfrediyor.Hem de agıza alınmayacak küfürler.Sonra da;"bunların ici bos.sinirlendim soyledim,kafana takma ozur dilerim"diyor.Ona gore tum erkekler sapık dusuncelr icindeler.İyi dusunceli erkek yok.Ona ters gelen bir seyi savunmaya hakkım yok hic.Hemen deliye donuyor.Normalde cok iyi egitim gormus,iyi bir aileye mensup,yuksek duzeyde calısan,kibar biri ama sinirlendiginde kisilik degistiriyor ve birdenbire parlıyor.Dusundugunun aksini soyledigim anda oyle kufurler etmeye baslıyor sasırıp kalıyorum.Psikolojisi mi bozuk yoksa sımarıklıgından mı boyle davranıyor,eksik terbiye mi almıs anlamıyorum:KK43:

Nasıl tahammül ediyorsunuz ki anlamıyorum..benneyaptımki
Bir insanın yanımda başkasına bile küfretmesine katlanamam ben..:kızgın:
Hele ki bana küfredecek?:dilcikar:

ne sabır var sende :1shok:bana küfredecek bir daha beni rüyasında bile göremez,istediği kadar özür dilesin asla affetmem,bugün küfreden yerın döver canımsenağlamapsikolojisi bozuk

canım nekadar sinirlenmiş olursa olsun sana küfür etmesine neden izin veriyosunki.bence sende tepkini ve tavrını koymalısın ortaya ki sana küfür ederken iki kere düşünsün..küfrün kabul edilebilir bir yanı olmamalı bence sevgilim bana ağza alınmayacak küfürler edecek ve bende sinirliydi oyüzden etti deyip geçiştiricem.kusura bakma ama ben kabul edemezdim bunu ve o insandan derhal ayrılırdım.kaldıki anlattığına göre her sinirlendiğinde bunu defalarca yapan biriymiş.bence sevgilinin psikolojik tedavi görmesi lazım

psikolojisi bozuk ayrıca kişiliksiz. nefret ederim küfür eden insanlardan.sorununu halletmesini söyle olmuyosa daha fazla çekme bence.

ne kadar kötü birşey ya allah sabır versin canım sende ona göre tavrını koy daha evli bile değilsniz ilerisini düşünebiliyormusun allah korusun dayak bile geliyor insanın aklına hiçmi saygısı yokki bi ilişkide önce saygı olmalı bence çok kötü

bu nasıl bir ilişki ya...8 yıllık evliyim eşim bana 1 kere dahi küfür etmedi ederse biliyorki gözüm kara.yıkar döker arkamı dönüp giderim.affetmem.sen fazla taviz vermişsin canım.....

ya bence psikolojisi bozuk.aynı şey bnmde başıma geldi.önceden beni incitmeye kıyamayan insan bana dünyadaki en nefret ettiği insanmışım gibi sözler söylemeye başladı yaptığının yanlış olduğunu söyleyincede sen benim o ana çok üstüme gelmesen bende öyle davranmam diyodu.biliyorum yaptığım doğru deil ama sen çok üstüme geliyosun tartışırken bana he de geç diyodu.ozamn ben nasıl kendi fikirlerimi söylicem sana diyodum bende.çok sözler verdi arada tuttu arada tuttmadı ama bu son zamanlarda yapmıyo.ve bende onun psikolojisinin çok normal olduğunu düşünmüyorum kaç kere dedim bi uzmandan yardım al beraber gidelim hatta diye.sadece bu konu yüzünden deil hayatından sürekli şikayet eden biri.yani sorunu bitmeyen biri.
bende kendimi anlattım ama bu başlığı görünce kendim aklıma geldi.o yüzden sende ona tatlı dille anlat söz verdir hatta gerçekten doktora bile gitmesini iste.bu yaptıkları çok normal bişi deil çünkü altında çok büyük sorunlar yatan bişi bence

Kompleksli ve kisiliksiz erkekler küfür eder:kızgın:

Nefret ederim küfür kafirden, bu simdi böyle ise güzelim kimbilir evlendikten sonra ne olur def et gitsin ya neden kendine bunu yasatiyorsunki??:1no2:

O kimki sana küfür ediyor terbiyesizÇok üzgünüm çoook

yok artık yaa
seni erkek ark.ıylamı karıştırıyoo ki küfür çok fena bişey ya
dil yarası geçmez ark.ım
şahsen ben çok alınırım darılırım ayrılırım bile..
bana ailem bile küfür edemezz
hakları üstümde olduğu halde
sevgilim hayatta edemez

şımarıklıktan küfür olur mu canım ya, siniri geçene kadar küfrediyor diyorsun...bu birçeşit rahatsızlık bile olabilir...bence ciddi ciddi düşün..yarın bir gün evleneceksin diyelim, çoluğun çocuğun yanında da küfreder mazallah...aman deyim ben sana...

cnm benım senı bu kadar uzuyorsa ayrıl ne kadardır
bırlıktesınız?
ayrıca madem butun erkekler sapı o zaman kendı de sapık goruslu
yanı ne demek sen onun dusuncelerının aksıne ıdaa edemıyorsu
sen bır bıreysın ve senınde dogruların yanlısların var yerı geldıgınde senın dusuncelerıne saygı duycak aynı senın yaptıgın gb erkek ark sacmalamamıs yada psikoloıksı bozuk ark

tahammül etmene gerek yok...
eğer rahatsız oluyorsan ayrılırsın sonuçta sadece sevgilisiniz...
baştan sana yüzünü göstermiş işte beyefendi (!)

niye kendine küfür ettiriyosun ki sende?
öyle bişey mi yaptı sende sana düşeni yapsana ne demek küfür etmek canım
oldu her sinirlendiğinde saysın dümdüz sonrada pardon onların içi boştu bilmem ne
taviz verme bence

bu adamla hala berabermisin,sana o kadar küfür etmesine ragmen,biran önce ondan kurtul,bu kötü sözleri nasıl içine sindirebiliyosun hala anlamış değilim...:bbo:

Ne demek iç boş bunların...
Sinirlenince doğru dürüst konuşamıyor mu bu adam...
Tüm erkekler sapık düşüncelidir diye genelleme yapabilen bir adamın kendisi sapık düşüncelidir bence...
İstediği eğitimi görsün adam adam olamadıktan sonra...
Siz hala haklı gerekçeler arıyorsunuz bu duruma...
Bırakın adamın psikolojisini çözmeyi sizde...
Bırakın ne hali varsa görsün...
Terbiyesiz...:kızgın:

Kabullenmiş görünüyorsun........
Bizden istediğin yardım ne anlayamadım........
Hala onunla birlikte olduğuna göre gururun nasır tutmuş senin:mymeka:

bence hemen ayrıl. böyle insanla bir ömür geçireceğini düşün kabus gibi.ilişkide SAYGI ÖNEMLİ saygı yoksa sevgi de olmuyo iyi düşün

X