Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

bu arada yazdıklarımı kendi eserimmiş gibi eşime göndericem izninle:)) senin mektubun dışındakiler netten mi yoksa sana mı ait.

bu arada yazdıklarımı kendi eserimmiş gibi eşime göndericem izninle:)) senin mektubun dışındakiler netten mi yoksa sana mı ait.

hayatımm nedemek tabikidee gönderebilirsinnn... buar ada benim mektubum dışındakilerr netten alıntı tatlım.. bende beni sevmeni sevdimmm kaydirigubbakcemile3 RABBİM YUVANIZA SAĞNAK MUTLULUK YAĞDIRSIN ARKADAŞIMMM:Saruboceq:

ben hiç birşey yapmayacam hoş uzakta zaten şimdii ikimizde farklı yerlerde görev yapıyoruz geçen yılda ayrı girdik neyse ben gece 00.00da içimden gelen herşeyi yazıp msjla gönderdimmm gelen karşılık şuu eee nereden yürüttün msjıda yazdın dediii bende açtım ağzımı yumdum gözümüüü arkasından ne aradı ee biz ne zaman kutladık sevgililer gününü hergün için öyleyizz demezmi bende snirlerndimmmm ondan bişey yapmayacağımm yeni bi ilişkide değil 6 yıllık bi beraberlik işte düşünün

canım benimm yaa.. çok ayıp etmiş gerçekten. bende zamanında böle şeyler yaşamıştım başka birisiyle... içimden duygularım taşarken yine bi odunluk yapar diye söylemezdim. onlarca şiir yazmama rağmen birini bile okumadım ona. benim içimde fırtınalar koparken o hayat gailesindeydi. 7 senelik bi ilişkiydi gönderdimm uçtuuu gittiiii.iyikide yapmışım. bende hafifledim. evliyim şimdi kızım var birlikte şarap içerken gözünün içine baktığım,bana sürprizler yapan,sarılırken gözleri dolan bi adamla evliyim çok mutluyum. umarım duygularını senin gibi paylaşabilen bi adam haline dönüşür canım.

yuhh artık yaaaa afedersin amaa bu adamda densizin önde gideniiiii lafa bak nerrden yürüttün mesajıı :mymeka: mustahak onaa güzelimmm

öfffffffffff yaaaaaaa ben bu geceee yalnızımm.iikii siz varsınızz.benmki nöbetee gitti arkadaşının nöbetini devralmak zorundaa kaldııııkızlarr banaaa acil şu yaptığınzz kırmızı kurabiyerlerin tarifinii verir misinizz??pastayıda sipariş ettim.ee bunun evindee ne mikser var ne kalıp varr.zaten onları alsam dünya para mecburrr pastaa siparişi verdim.kalpliiiiiii fotosunu çekince koyarımm.bi de şu kurabiyelerinizin resimlerini ekler misiniz merak ettim bakimm

zuzular ben geldim az önce aşkım bizdeydi gitti gider gitmez pc başına geçtim şimdi resimleri yüklüyorum yorumlarınızı bekliyorum....

CANIMMM GEL KUŞUM BEN SANA VERİMMMM

Sevgililer Günü Kurabiyesi

1 yumurta

+ 1 yumurta sarısı

250 gr tereyağ (oda sıcaklığında)

1 su bardağı pudra şekeri

1 su bardağı mısır nişastası

3,5 su bardağı un

1 limonun kabuk rendesi

1 paket kabartma tozu

1 paket toz vanilya

şeker hamuru

kurabiyeler fırındayken

şeker hamurumuzu açıp kalıplarımızla keselim

Tüm malzemelerimizle kulak memesinden biraz daha sert bir hamur yoğuruyoruz ve merdane ile açıp, kalıplarla keserek fırın tepsimize diziyoruz. Önceden ısıtılmış 160 derece fırında 12-15 dakika kadar beyaz kalacak şekilde pişiriyoruz. Kurabiyelerimiz tamamen soğuyunca buradaki şeker hamuru ile süsleyebilirsiniz. Afiyet olsun...

Süre
30 dakika
Zorluk Derecesi:
Kolay
Kaç Kişilik
20

teşekkür ederimm bebişimm çok güzelll oldu kurabiyelerimmmm yaaaaaa

hadii sende koy r resimlerii hediyelerinnnnn:):):):)

benlinaycımm çok teşekkürr ederim canımm.ben yarın o uyrken sabahtan idip alıyım.nöbetten gelceği için anca yatar akşamüstü uyanırr miss gibi kurabiyee kokusunaa uyandırırımmmm:):):)kurabiyeler süperr gözüküoo ellerinee sağlıkk canımm

:mymeka::mymeka: AMA SEN HAKİKATEN SEVGİLİLER GÜNÜNE SAKAT GİRİCEKSİNNN BİRDE NİSPET YAPAR GİBİ EVE GİDERİM DİYOOO YAPARIM O GELMEDEN DİYOOOOO VURURUM KIZSENİİİİ

ŞAKA BİR YANADAA TAHMİN ETTİĞİNDEN ÇOOOK DAHA GÜZEL GEÇER YARININN LOKUMUMM:dilcikar:

inşş.canımm.belinayımm gelinn diğer odalar boş başbaşa kalcaksanızz rahatsızz etmeyizz bizzkaydirigubbakcemile5:jeyyar:bakalımm yarınn inş.dinleniptee kalkarrr.

inşş.canımm.belinayımm gelinn diğer odalar boş başbaşa kalcaksanızz rahatsızz etmeyizz bizzkaydirigubbakcemile5:jeyyar:bakalımm yarınn inş.dinleniptee kalkarrr.

YOK ANNEM ATEŞLE BARUT MİSALİ BİZ YANYANA DURMAYILMMM GERÇİ 5 YILDIR BİŞİCİK OLMDIIDAAAAA OLSUN BİZİM POPOMUZZZ DONMAYA MAHKUMMM DIŞARLARDAAAkaydirigubbakcemile3 BÖYLEDE MUTLUYUZZZ :dilcikar:

KUTUMUN TAMAMI

KUTUYU ARA ARA İŞİM BİTTİ EN SONUNDA FİNCANLARIN OLD. (RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ)KUTU VARDI ONU GÖSTERDİM SATIŞ ELAMANINA SORDUM NERDEN BULURUM DİYE KUTUYU BOŞALTTI BAN AVERDİ:) :icecream: HA BİDE GELİNLİKLİ BİBLOYU ÇOK ARADIM kafamçokkarıştı

İÇİNİ DOLDURAMADIĞIMI SÖLEMİŞTİM KUTU GERÇEKTEN BÜYÜK OLDU BENİMDE AKLIMA OYUNCAK ARABA KOYMAK GELDİ(PAZAR TOKATA OKUL İÇİN GİDİCEM YANİ PAZAR AYRILICAZ O YÜZDEN) ÜZERİNE ''BEN YOKKEN YARAMAZLIK YOK CANIN SIKILDIKCA BUNUNLA OYNA AŞKIM'' YAZDIM[/B]

VE SİZDEN KOPYA ÇEKTİĞİM ŞEKİLDE GELİNLİKLİ BEBEK ALIP ÜZERİNE ''VEEE BİANEVVEL GELİNİN NOLMAK İSTİYORUM'' YAZDIM[/B][/COLOR]

NAZARLIK
ARKASINDA ''AŞKIMIZA NAZAR DEĞMESİN'' YAZIYOR

VE VAZGEİLMEZ ÇİKOLATALAR ÜZERİNDE DE SİZDEN KOPYA ÇEKTİĞİM YİNE''HİÇ BİRİ SENİN KADAR TATLI DEĞİL'' YAZDIM

BUNLARDA MUMLAR İÇİNE KOYMICAM O GELMEDEN EVİMİZE GİDİP MUMLARLA ORTAMI AYDINLATICAM...

KADEHLERİ YARI İÇİN ALDIM VİŞNE SUYU İÇİN MALUM YENİ EV EVDE HİÇ BİŞİ YOK
HATTA TABAKLARI FALAN EVDEN GÖTÜRÜCEM KUTUDA YER KALINCA ONLARIDA KOYDUM ESPRİLİ OLSUN BİRAZ DİYEDE ÜZERİNE ''AŞK ŞARABI ACIDIR DİKKAT KIZIN BABASI HACIDIR'' YAZIM BABAM YENİ HACDAN GELDİDE HEHE

AYRICA BUGÜN KÜÇÜK Bİ PASTA KALP SİPARİŞ VERDİM BİDE KETEN PANTOL GÖMLEK ALDIM GMLEĞİN DÜĞMELERİNE KÜÇÜK SÖZLER YAZDIM KENDİMCE BU FİKİR İÇİNDE ÇOK TEŞ. EDERİM..
BUKADARRRR YARINI İPLE ÇEKİYORUM TEPKİSİ NE OLACAK ACABA

YORUMLAR KIZLARRRRRRRR:lepi:

VAAAUUUUV VAAUUUVV VAUUUVVV DİYORUMMMM MÜKEMMEEL ÖTESİİİİ :lepi: FEVKALADENİN FEVKİNDEEE YALNIZ ŞU SÖZLERE BAYILDIMM YAAA

"''BEN YOKKEN YARAMAZLIK YOK CANIN SIKILDIKCA BUNUNLA OYNA AŞKIM''

''AŞK ŞARABI ACIDIR DİKKAT KIZIN BABASI HACIDIR'kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eşime bir mektup yazdım
eşortmanın içine koydum
birazdan gelecek okuyacak bakalım neolacak.
biz bir yemege gitmeyi düşünüyoruz hediye almadık birbirimize.
bakalım inş. nasip olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…