Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

yaptımm sonunda kırmızı kırmızı kurabiyelerimi hihoyyyt
süper oldu.....
paketledim hediyelerimi de.bi saçımı yapmak kaldı...
üstümden bi yük kalktı sanki...

Benim sevgilim olmadigi icin kimseyi hediye almicam :a015:
ama 6 aydir sabirsizlikla bekledigim kitap yarin cikacak ve onu alicam hihoyyyt
yani kendime hediye alicam :roflol:

görümceciğim hadi gözün aydınnn ohh bitti saç kaldı birtekk :) kimden ötürü senden ötürü :)

mavişimmmm ohh sende hediyeni allll ohhh

kızlarrrr neler yaptımmm nelerrrrrrrrrr

hemen anlatıyorum!
öğlen toplantım vardı... allahtan fazla uzun sürmedi. hemen kendimi alışveriş merkezine attım!
aşkıma çok güzel bir sırt çantası aldım. ona lazım. var aslında ama artık çok eskidi! nike dan güzel bir çanta ve bir de atkı aldım... yumuşacık... çok hoşuma gitti!
neyse... benim kociş ders çalışır zaman zaman... işi gereği... renkli kalemlere falan da bayılır! ona bir sürü renk renk kalemler, postitler aldım. kitap okumada kitaba takılabilen lamba aldım... sonraaaa....
yrın 16 ya da iki sinema bileti aldımmmm.... sonra bunları güzel güzel süsleyip çantanın her bölmesine başka bir hediye koydum :)))))
çantayı da güzelce paketleyip yatağımızın altındaki bazaya sakladım...
küçük postitler hazırladım. aşkım banyoda aynaya bak... onu yap bunu yap vs... en son yatağın altı tabi ki... hediyenin üstüne de 'senin için aşkım' yazdım...

nasıl olmuş kızlar sizce etkilenir mi?

gayet düüşünülmüş bir hediyeee vehepside enişte beyin işe yaricak hediyeler tatlım.. beğenememe gibi bir lüksü yok zatennn:jeyyar:

kızlar vallahi süpersiniz bende yarın kol düğmesi alabilirsem böyle sürprizler yazıp vericem eğer alamazsam da seni seviyorumun her dilde çevirisini çıktı aldım kesip tek tek uçlarına ip bağlayıp yatak odamızın duvarına renkli para bantıyla yapıştırıcam en sonunda da hiç biri seni ne kadar sevdiğimi anlatamaz yazıcam hediye alamadım parfüm dışında ama napıyım tek başıma dışarı çıkmaya vaktim olmadı bütün planlarım alt üst oldu
bide annemden gıda boyası aldım yarında inci süsleri alıp eve gidince kurabiye yapıcam kocişime
akşamda sinemaya gidices
onun için böle günler hiç önemli değil ama ne biliyim benim içimden gelio böle şeyler
inşallah beğenir

beğenir miniğimmm beğenirr hele senin gibi tatlımı tatlı şekermi şeker karısı yaptıysaa daha çok beğenrr :))

kızlar benim eşim cmt. çalıştığı için yarın izin alıp alamayacağı belli değil henüz hediye almadım ama belki sabah alırım..geçen yıl o bana almamıştı ben almıştım..belki bu yıl sürpriz yapar amaaaa bir sorunumuz var..bugün eşimin bir akrabası aradı yarın size gelecem dedi çocuğuma hediye almış yarın getiririm sevgililer gününde dedi..ben de bişey demedim tamam gel dedim..ama ya bizimki sürpriz yapıp izin alırsa ve biryerlere gidersek..ki belki başka şeylerde yapardım o gelmeseydi pasta yapardım..yaa bu kadar düşüncesizlik olurmu?? ben mi abartıyorum düşünemiyo mu yaa??ilk evlendiğimiz de sevgililer günüde gelmişti yine..napıcam ben şimdi..ya normal bir gün gibi geçirecem ya da kadına nasıl gelmemesini söyleyecem..

CANIMM KÖTÜ OLMUŞYAA :1shok: ANLAIYŞLI BİR AKRABA OLSAYDI YARINI ÖZELLİKLE SEÇEMEZDİİ.. EĞER YERNDE OLSAYDIM TELEFONLA ARAR MÜSAİT OLMADĞIMI BİR PROGRAMIN OLDUĞUNU SON ANDA SENİNDE ÖĞRENDİĞİNNİ VE EĞER AYIP OLMASSA PAZAR YADA P.TESİ GELEBİLECEĞİNİ SÖYLERDİM.. EĞER ANLARSA ANLAR ŞEKERİMM

belinaycım çok acil yardm lazm

ben herşeymi hazrlamştm.cd me bi bakıym dedm ama cd boş gözüküyo.yapıyorum ama ayarlıyamıyorum ((

benceda arayın iptal edin.bişe vercekmş zaten.acele olan bişe değil.
senede bikere olan bişe sevgililer günü.oyüzden kaçırmayın yarını......

aaa nasılll gözükmüyoo yaa kaydetmedinmiii? sol tarafta cd yazdır kısmına basman lazımdı cd yzılıyor dicektii ???

aaa nasılll gözükmüyoo yaa kaydetmedinmiii? sol tarafta cd yazdır kısmına basman lazımdı cd yzılıyor dicektii ???

evet canm yazdrma başarı ile tamamlandı diyo ama cd boş diyo sonra.
son andaki aksilik dye buna denir.zarfını bile hazrlamştm yaaa

merhaba belinay merve. sanırım kk nı aşktan sorumlu bakanı sensin. çok orjinal fikirlerin var gerçekten. ama bebeğim olduğu için bütün sayfaları okuyamadım maalesef. senin eşsiz fikirlerinden faydalanmak istiyorum. eşim iş dolayısıyla şehir dışında yanına gitmem mümkün değil zaten kargoda yapamam. eee ben napimm diceksin. sende fikir çok lütfen şu naçizane kk üyesinede bi fikir versen. çiş mama kaka derken hayatım sabote olmuş durumda. bir tane aşkıma yazıcak cümleyi bir araya getiremiyorum litfen geç olmadan cevap verirmisin sayın bakanımm litfennnnn a.s.

oyyyy yesin belinayın seniii bitanemm..ayrıcaaa yeğenmide popişinden ısırırım kaydirigubbakcemile3 gelelim mevzuyaaa hımm enişte beyimiz şehir dışında ve sen bebiş olduğu için gideiyorsun ve kargoda gönderemiyorsun ( aslında kargo göndersen çok güzel olurdu) neysee hiiç canını sıkma bizde enişte beye mesaj yazarız olmazmı???

bak burdan bişiler toparla ve içinden seç bi kaç cümle ve gönder.. bu benim aşkıma yazdığım mektubumdann

İnsanın aşkısı ömrüsü olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı…aşık olduğu bir aşkı olmalı!
ablamda kaldığımızda Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan aşkına şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü…kramplar girmeli midesine, onsuzluk aklına geldikçe!
Rüzgar onun kokusunu getirmeli, yağmur onun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken aşkısı ömrüsü. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.
Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da…
Bir aşkı olmalı insanın!!!

Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Seni şimdiden özledim!!!
Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, öpmeli, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına.
Bir aşkı olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir ÖMRÜ olmalı!!!

bak birde şu varrrr canımm

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin tüm kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. "Önce sen beni sev ben seni daha sonra severim" demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

Seni seviyorum çünkü her insanda var olan zayıflıklarını saklamıyorsun. Kendini olduğundan farklı göstermiyorsun. Ağlaman gereken yerde ağlıyorsun gülmek istediğin zaman gülüyorsun.

Seni seviyorum çünkü bana değer veriyosun. Gözünden bile sakınıyosun beni.Benim için endişe duyuyorsun beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

Seni seviyorum çünkü gecenin bir yarısı kötü bir rüyadan uyandığımda sıkıntımı seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle rahatlatıcı bir yanın var senin.

Seni seviyorum çünkü heyecanını hiç kaybetmiyorsun. Bir hedefe ulaştığın zaman rahatlayıp kenara çekilmiyorsun. Önüne yeniden hedefler koyup aynı heyecanla devam ediyorsun

Seni seviyorum çünkü doğadaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun. Üşümüş bir sokak kedisi gördüğünde içinin acıdığını biliyorum. Her canlıya yardımcı olabilmek için çırpınıyorsun

Seni seviyorum çünkü ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü almak için önce vermek gerektiğini biliyorsun. Sonsuz bir sevgi denizi var senin içinde. Sevgiyi bulmak için önce içindeki sevgi denizinin suyunu çevrene saçman gerektiğinin farkındasın.

Seni seviyorum çünkü beni baştan çıkarıyorsun. Tukunun ateşimde eriyorum seninle. Dokunduğum an öyle bir sıcaklık kaplıyor ki bedenimi üzerime buz yağsa üşümeyeceğimi biliyorum.

Seni seviyorum çünkü mantıklı davranmak adına duygularını ertelemiyorsun. Yaşamak istediğin her şeyi "Hemen şimdi!" yaşamak istiyorsun. Hayatı ıskalamamak gerektiğini çok iyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü bencil değilsin. Sadece kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki kişilik yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımı içine beni de katarak atıyorsun

Seni seviyorum çünkü senden çok şey öğreniyorum. Bana hayatıma bambaşka tatlar getirdin. Hiç bilmediğim şeylerden haberim oldu. Ve sen de benden çok şey öğrendin. Birbirimizin ufkunu genişlettik yenilendik .

Seni seviyorum çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. ''Elimdeki bana yeter'' diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil yetinmeyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü gösteriş yapmak hava atmak büyüklük taslamak gibi huylara sahip değilsin. Kendini olduğundan farklı göstermiyosun. Hatta bazen seni yanlış anlarlar diye kendinde var olanı bile saklıyorsun.

Seni seviyorum çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken bu duyguya ne kadar ihtiyacım oldığunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorum çünkü kıskanıyorsun beni. Öyle tadında öyle kararında kıskanıyorsun ki bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyosun beni ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.

Seni seviyorum çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde her hedefte de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun

Sevdim Seni
Seni sevmek öyle güzel ki Çünküsü ve nedeni yok bu sevginin Birşeye bağlı olarak sevmek istemiyorum çünkü Seni sadece sen olduğun için seviyorum Eskiden hep ben diye başlardım cümlelerime Şimdi biz diyorum farkında mısın? Sen ve ben yani biz yani ikimiz... Biliyor musun en küçük olmusuzlukta ölmeyi düşünürdüm eskiden Risklere girmekten korkardım.. Şimdi birçok riski göze alabiliyorum Hem de ölmeyi düşünmeden Sen varsın çünkü biz varız Ve tüm zorlukları birlikte aşacağız... Sen yokken günler birbirinin aynısıydı Hiçbir fark yoktu ve hayat öyle boştu ki benim için.. Seninle birlikte yepyeni bir sayfa açtım hayatıma O sayfa öyle güzel ki hiç sonu yok Hiç karalama silme yok Herşey ilk günkü gibi.... Bana güç verdin destek oldun ve Herzaman güvendin... Hayallerim hedeflerim oldu sayende Düşlerim gerçeklerim... Ve geleceğim Unutma ben senin geleceğinim Sen de benim... Çok zorluklar var önümüzde Ne kadar güçlüyüm bilmiyorum Günün birinde bir taşa takılıp düşebilirim Ya da yuvarlanabilirim bir uçurumdan aşağı Ama yanımda sen oldukça Korkmuyorum hiçbir şeyden Ne taştan Ne uçurumdan Ne de ölümden... AŞKI ögrendim seninle papatyam Sevmeyi ve sevilmeyi... Geçmişin hiçbir önemi yok benim için Değiştiremem çünkü Gelecek de çok önemli Ama daha önemli birşey var ŞİMDİ Yaşadığımız içinde bulunduğumuz an Ve ben şimdi çok mutluyum

Beni deli bir sevdaya sürükledin.uzun zamandır hasret kaldığım duygular denizinde yüzüyorum şimdi.geçmişin karanlığındandı batasıca acılardan hiçlik duygusundan ve yalnızlığın hüznünden kurtardın.dünyayı yeniden yaşanır kıldınhayatıma heyecanlaryeni umutlar ekledin.hayal etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu öğrettin.teşekkürler sevgilim...
dünyada herkesin bir eşibir ruh eşi var biliyorum.kimisi hiç bulamadan göçüp gider hayattan.kimisi şanslıdır bulur ve mutlu yaşar.ben de o şanslılardanı işte.çünkü buldum seni.çıkmasaydın karşıma hayat boyu sürecek bir arayışın içinde olacaktım.her karşıma çıkana'işte bu o' diye sarılıp yanılacaktım.mutsuzluk mutsuzluğu kovalayacak umutsuzluk hayatımın heryerini saracak ve ben senin yokluğuna alışacaktım;ama varsın iyiki varsın.teşekkürler sevgilim...
hayatımda ilk kez birine güvenmenin ne demek olduğunu anlıyorum.ilk kez hiçbir kaygı duymadan yaşıyorum aşkı.ihanetlerin yalanların yer almadığı bir sevda bizimkisi.oysa karşımdakilere her an bir şey yapacakmış gibi bakardım daha önce.yaptılar da...hoyratça harcadılar duygularımı.güzele dair ne varsa yok ettiler.çaresiz güvenmeden yaşamayı öğrendim.yüreğimi korumak için öğrenmek zorundaydım.her sevdanın derin bir yara açtığı yüreğimin bir başka darbeye daha dayanacak gücü kalmamıştı çünkü.ve sen...sildin bu kötü anıları.sevdan insan sevgisini yeniden aşıladı içime.teşekkürler sevgilim...
aşkımızı güzelleştirmek için çabalıyorsun bu bana onur veriyor.bir aşk için çaba göstermeli.bunun en iyi kanıtısın sen.beyninle yüreğinle seviyorsun beni.benliğini adadın aşkımıza.bil ki ben de öyleyim.biliyormusun sensiz geçen her dakika benim heycanımı dahada artırıyor.sadece bu heyecan için bile binlerce kez teşekkür etmeliyim sana.teşekkürler sevgilim

SEnden önce ne yapardım ben bunu hatırlamaya çalışıyorum. Hatırlamaya çalıştıkça da kocaman bir boşluğun içine yuvarlanmış gibi oluyorum. Senden önce ne yapardım ben?
Niye düşündükçe her şey bomboş ve anlamsız? Şaşırıyorum çünkü bir insanın hayatını bir başka insan birden bire nasıl bu kadar değiştirebilir ki? Sen olmadan önce anlamsız mıydı hayatım? Değildi elbette. Belki de hayatıma seninle birlikte yüklenen anlam öncesinde yaşanan her şeyi silip götürdü ne dersin? Doymak bilmeyen bebeklerin annesini gözlemesi gibi gözlüyorum ben de seni. Sürekli senden gelecek bir haberi bekler durumdayım. Zamanı seninle nasıl geçireceğimi hayal eder durumdayım. Ne yaptın bana bilmiyorum Aşksa aşk sevdaysa sevda. Daha önce de yaşadım en koyu aşkları. Ama bu başka bir şey. Hani Aşktan da üstün diyeceğim bir Türk filminin kavuşamayan iki kahramanı gibi olacağız. Bu da değil... Senden önce nasıl mutlu olurdum ben? Neler sevindirirdi beni? Yine aynı kitapları okurdum yine aynı müzikleri dinlerdim. Ama senden sonra sanki hayatımda ilk kez müzik dinliyormuşum gibi geliyor. İlk kez bir kitabı elimden bırakmadan her satırını beynime kazıyarak okuyorum sanki. Ansızın hayatıma girdin o andan öncesi yok. Daha ne olduğunu anlayamadan birden bire doldun içime. Teslimdim sana artık yüreğimle bedenimle beynimle ruhumla teslimdim. Teslim olmaya da gönüllüydüm üstelik. Varlığınla hayatımı değiştirmene seviniyorum ama bu beraberinde bir korkuyu da getiriyor. Senden öncesini hatırlamayan ben gidersen ne yapacağım? Ya her şey tıpkı hayatıma girişin gibi ansızın yarım kalırsa? Sanki boğazına takılan bir lokma gibi... Şelalelerin arasında dolaşırken susuz kalmak gibi... Rüyanın en güzel yerinde uyanmak gibi... Gibi değil ta kendisi... Gidersen ve yalnız kalırsam dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir uzaylı gibi olacağım biliyorum. Her şey yabancı gelecek bana. Her şeyi yeniden öğreneceğim. Üstelik bir öğretmenimde olmayacak. Bunu yapabilir miyim bilmiyorum. Düşüncesi bile ruhumu karartıyor.
Senden önce ne yapardım ben? Nasıl mutlu olurdum? Ya gidersen... Nasıl yaşarım ben senden sonra? Söylesene yar ne yaptın sen bana?

GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM

canımmmmm valla seni tanımadan çok sevdim. çok ama çok teşekkür ederim o kadar güzelki yazdıkların. hani insanın kafasında bir çok duygu uçuşur durur ama yakalayamazsın kelimelere dökemezsin işte kafamdaki bütün cümleler senin yazdıklarının içinde. çok incesin. şimdi hangisini göndersem diye düşünüyorum yada bi derleme yaparım yazdıklarından. meclise önerge göndericem aşktan sorumlu bakan olarak seni seçsinler.a.s.a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…