Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

vallaa büyük ihtimallee onun evindee kutlarızz.ama cumartesii evde olcakk nasıl çıakrtıp evde süprizz hazırlarım bilemiorum.cumadan hazırlamam lazım.evin anahtarı var bendeee:)

merakliiim nerelerdesn canm.çukulatalara bayıldm.ben arasan bulamam böyle kalpli

vallaa büyük ihtimallee onun evindee kutlarızz.ama cumartesii evde olcakk nasıl çıakrtıp evde süprizz hazırlarım bilemiorum.cumadan hazırlamam lazım.evin anahtarı var bendeee:)

ooo işte bu süperrr ozaman şöle ypalım c.tesi sabahı erken den sessizce secdiğin adamın evine ses yapmadan gir ama unutma o uyurken giriceksin eve çok erkenden...

her adımında bir gülle karşılaşsın ve kalp şeklinde kartla al ya da yap. kartın tekini yere koy kalktığında görsün diye.. 1. kartta; seni seven bu yürek .. senin özlemine dayanamadı erkenden geldiii ..

daha sonra banyoda aynaya; seni seviyorum yazılı olacak,
evin diğer odalarında yerlerde balon ya da güller olacak ve kalp kartlar her kartta özlemle ilgili, sevgiyle ilgili yazı yazacaksın..

ve bir anda onun seni çaresizce arayışının ardından saklandığın yerden çıkıp onun gözlerini kapatacak karşısına çıkacaksın.

ya da kapının önünde bekleyecek önce zili çalıp saklanacaksın, kapının önünde de bir hediye paketi bırakacaksın. sonra kapıyı açıp sessizce yanına yaklaşacaksın .

yani sana hemen kavuşamayacak hasretle ve heyecanla dolu dakikalar yaşayacaksınız.

Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsan, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçevelet. hediye kutuna koyy bu çok güzle bi anı olabilirr

yada dedimya erkenden sessizce o uyurken anahtrınla eve gir vee aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır. tabi güzel bir tepside kahvaltıyo sen hazırlicaksın ve güzel bir öpücüle uyandırıcaksınn Şeniz öpücük masum olcak ama :mymeka:

Allahım makine gibi fikir üretiyosun canm benm :roflol:
nerden geliyo aklına bunlar seni munzur seniiii :jeyyar:

arkadşlar bşe sorcam.ogün planı erkekler ypar genelde nere gtsek flan dye ama bizde o sorun var işte.nerde geçirmeliyz cmtsini fikri olan var mı?

belinaycım süperrr ama şölede bişe var ben cumadan onda kalcammm.o uyandıgındaa uyku sersemi bişe farketmezkiiii.amaa cidden süper.bunu başka bigün yapcammm:)

merakliiim nerelerdesn canm.çukulatalara bayıldm.ben arasan bulamam böyle kalpli

buralardayım canım.takip ediorum yazdıklarınızııı merak etmeyinnnkalplileri bulmam biraz zor oldu ama buldum sonundaa.yalnızzz bu kalpli drajelerr cumartesiye kdaar dayanırsa ii.tadı çok güzelll yiyip duruorumm:)

kuzummm size yakışır bi gelin oluyom işteeee sengözlerimebaksanab bu arada cicim bizi lk önce bakırköy capasitye recep ivedik 2'ye gidicez. sonra güzel bi yemek yicezz sonrada kahvemizi içmek için galeria ykm'ye gidicezz oranın manzarası süper bu akşam üstü konuştuk napalım aşkım o gün neyapmak istiyorsun dedi bende herzamanki gibi patır patır söyledim sinema ve yemek yapalım dedim olur sltanım sen ne istersen o olcakk o gün dedi:asigim:..hee birde ablam bakırköyde dershanede çalışıyor muhtemelen onuda ziyaret ederiz c.tesi günü damat beyciğini çoook severdeea.s

bi alemsin canm benm.belinayın fikri süper gerçktn.ahh ah sevgilim öğrnci evide degl ki baş başa sevgililer gününü geçirelim :çok üzgünüm:
benm bile cnm çekti çikoltalrı nerden aldn cnm inş bana yakın bi yerdr :Saruboceq:

belinaycım süperrr ama şölede bişe var ben cumadan onda kalcammm.o uyandıgındaa uyku sersemi bişe farketmezkiiii.amaa cidden süper.bunu başka bigün yapcammm:)

sende erkenden kalkıp bu kahvaltı olayını yapp güzelimmm uykusu açılır senin öpücüğünle merak etmeeekaydirigubbakcemile3

yaa o değilde ben ne giycem yaa c.tesi günüüüüüü bide bu var iyimiii kaydirigubbakcemile3:uhm:

ahhh kuzumm.ben istanbulda değilim şu ann maalesef denizlideyim.kargo yapıp gönderelim:)

ayy bizim gelin o gün nereleri gezcekmş öyle kaydirigubbakcemile3
bakırköye 3 kere gelmşimdr canm.yanlş hatırlamıyosam carusel vardı...bşka bi yerini bilmiyorum malesef.biz daha knşmadk bu konuyu ne yapsak dye.kesin snema oluyo zaten bizde de......

durr bakalım o zman ben onaa değişik bi kahvaltıı hazırlıyımm:)saol belinayımm.fikirlerin içinn süpersin vallaaa:)bence elbise türü bişee giyyy canım

heeh o carasuelin tam karşısına capasiti die bi alışveriş merkezi açıldı işte görümceciğimmm kaydirigubbakcemile5 bizz plan program yapar öle çıkarız heppp

ahhh kuzumm.ben istanbulda değilim şu ann maalesef denizlideyim.kargo yapıp gönderelim:)

benm kuzen orda okuyo :1rolleyes:
neyse canm,benm yerime de yee :çok üzgünüm:
yarın çıkıp tüm gün arıycam bulcam hihoyyyt

ne gyyyyceeeez kızlar,belinaycm tebrk ederm en önmli konuya değindn a.s

durr bakalım o zman ben onaa değişik bi kahvaltıı hazırlıyımm:)saol belinayımm.fikirlerin içinn süpersin vallaaa:)bence elbise türü bişee giyyy canım

tatlım elbiseyle donarım bee gördün beni zayıfım çabuk donarım ben ee dışarda olcazzz ve son zmanlarda istanbulda hava soğuk ve yağışlı senağlama

merakliiim çok şanslısın.baş başa kahvaltı...ahh ah
biz hç program yapmıyorz.buluşuyorz napalım demeye başlıyoruz.
elbise iyi fikir de hava berbat ist de canmcım (

hmm o zman canım bi pantolon üstünedee hoş bi kazak gibi bişe giy.ya da gömlek flnda giyebilirsin.nasıl olsaa çoğunlukla kapalı mekanlardasınızz.vallaaa benimmm sabahki kıyafetlerim pijama olcakkk nasıl amakaydirigubbakcemile3akşama bi yere çıkarsak bi kot bi kazak bi de converse giycem öğrenci işi iştee

3müz den başka da yazan yok delikafadulden
saçlarınz peki?düz fön mü iyidr.hediye derdmz bitti bi bu kaldı cidden :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…