Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

rica ederimmm şekerimmmm nedemekkkka.s.

abbbooowwwww korkulur bu Belinay_mervedeeeennnnnn:tomato:
Kız ne fikirler varmış sendeeeeeeesositososito:lepi:
valla dediğin gibi seni aşkdan sorumlu bakan yapalım:roflol:
Fikirlerini dağıtıp bitirme sakııııııınnnnn:mymeka:

deryaa bak çok setrt vuruyon kafama valla o fikirleri sen sonra istersinnn ama vurduğun için beynim sarılcakkk bacımmm kaydirigubbakcemile3

aman aman allah bozmasın bitanemmm insan aşık olunca böyle dalgınlıklar her zaman görmezden gelinir yerimseniben

ayyyy bütün bu fikirlerimizin hepsini döküp saçmayalım ortalığa kızlar bunun daha doğum günü var evlilik yıldönümü yada tanışma yıldönümü var seneye de vaaaaar lazım olacak ileride yine o zaman ne yapacağız

belinaaaaaaay benimde eşimin doğum günü sevgililer gününden sonraki hafta ben ne yapsam acaba aklıma bişiler gelio ama bende çok fazla para harcamadan ne yapabilirim diye düşünüyorum bir beyin fırtınasına girelim şu 14 Şubat'ı atlatınca mirmirmirmir

gelirim cnmcm.ama benimkinden bişi beklediğim yok sizinkileri merak ettiğim için senağlama

ayy aynen valla o akşam müsait olursam bende nette olurum sırf sizin neler yaptığınızı merak ettiğimden yoksa bende eşimden hiç bişi beklemiyorum keşke yapsa keşke ama hiç öle huyları yoktur senağlama

Son düzenleme:
Aslında ona en güzel sevgililer günü hediyesi benim oda bana en güzel sevgililer günü hediyesi :asigim:

Radyoda bir program yapmışlar programı arayıp sevgilileri tlfda buluşturuyorlar akşam yemeği hediye ediyorlar , bi kız aradı sevgilisi terketmiş nedeni ise iki kişiye birden hediye alamam demiş erkek arkadaşı bu yüzden ayrılmış kızdan kızda ağlaya ağlaya radyoyu aramış hem aldatıldım hem terkedildim dio sevgililer gününe 4 gün kala yapılırmı bana bu dio yani düşündüğü aldatılması diilmiş sevgililer gününe yalnız girmesiymişsırnaşık şey

amann kızlarrr yaa benim bu sefgülümm pek bi yüzsüzzz.ayy dün bana sormaz mı.ne hazırladın bana de.bi de geçmiş karşıma sırıtıooo.artık o kdar eminki bişe yapcagımdann.süprizimin tadını bozduu.ben ne güsel hiç açmıodumm konusunuuu.bişee ypmadımm dedim amaa ayy çıldırtcak valla inanmıooo hiççç.melisim bu arada pastanı çok beğendim bende öle bişe yaptırıyımm bariii

bak sen derdine hay allahh ya sevgilisinden ayrıldığına aldatıldığına değilde sevgililer gününde yalnız olacağına üzülmüş vah vahh
duygucum hangi radyoyu dinliyorsun hangi programda dinledin merak ettim ben bütün gün best fm ve slow türk dinlediğim için başka radyolarda ne var ne yok bilmiyorum kaydirigubbakcemile2
bide ne güzel demişsin o benim bende onun hediyesiyim diye çok doğru gerçekten :asigim:

fibula kullanıcısından alıntı
Belinay-merve allah tamamına erdirsin.çok güzel bir aşk yaşıyorsun.çok hoşuma gitti tüm yazdıkların heyecanın.bende aşkıma sizden gördüğüm yarısı yenmiş çikolata süprizini yaptım.tamamen kendi elimle yaptığım kutuya yarısı yenmiş bonibonlar,jelibonlar ve çikolatalar koydum.sevdiğim kutuyu açınca bide notu görünce küçük bi şok geçirdi.yüzündeki heyecanı mutluluğu görmek dünyanın en güzel şeyi.bence hediye bulmakta güçlük çekenler mutlaka yapsınlar.
Biz sevgililer gününü 14 şubatta kutlamayanlardanız sevmiyoruz o günü.önceden hediyeleştik:)esas hediye olarak bir gömlek aldım.gömleğin her düğmesi için eski günlerimizi hatırlatan ufak notlar yazdımve iple bu düğmelere taktım.gömleği ilikleyince notlar görünmüyor.düğmeleri açtıkça o gizli notları buldu.her düğmeyi açtıkça ağzıı kulaklarına varıyodu.bir diğerini açmak için heyecanlanıyodu.inanın gözlerindeki o mutluğu görmek harika birşey.basit bir gömleği bu şekkilde sürprize çevirebiliyorsunuz.bana gün boyu 'aşkım çok hoşsun.iyi benimsin deyip durdu bitanem.tabi gömleğin cepleride düğmeliydi.esas notlar ve ilk günlerimize ait resimleri iple cep düğmelerine takmıştım.ona bakmayı akıl etmemişti.bende söylemedim.akşam eve gidince onlarıda bulmuş sevinçle beni aradı.aşkım sen dünyanın en harika varlığısın deyip durdu.sizde deneyin bence .

merhaba sürprizin çok güzel olmuş bende yapmak istiyorum kagıtları saklamayı nasıl başardın

valla tatlım hangi radyoydu tam hatırlamıorum ama geyik bi radyo olduğu kesin müzik hariç herşey vardı:smiley-cool:
kızda zaten rahatsız olmasa aldatıldığına üzülürdü yalnız kalıcağına değil:roflol:

Ben geldim kızlarrr aay sizi bi özledim biö zledim varyaaaa duramadımmm ve geçtim çalışma odasına açtım pc'yiii alıştım yahuu ben sizeeeee:içelim:
buarada PasakliMinikTanrica lokumummm bi beyin fırtınası yaparızzzz doğum gününüde kutlarız enişte beyin merak etme sen şekerim...

duygu hanım size bir anonsum varrr iyi dinleyinn "TİKKAT TİKAT :roflol:
SAYIN DUYGU HANIM DÜĞÜN FOTOLARINIZI TEK TEK GÖZDEN GEÇİRDİM VE ORDA GAZETE ÜZERİNDE YAPILMIŞ DÜĞÜN RESMİNİZ VAR BENDE İSTİYORUM BUNDAN.. GAZETEYE NASIL MONTE ETTİN BENDE İSTİYOM KISKANDIMMMMlülülülülülü" mesaj yerine gitmiştirrrrr.....

NOT:kIZLAR 14 ŞUBAT GEÇİNCE BİRBİRİMİZİ UNUTMAYALIMM BU GRUBU YİNE BİR ARADA TUTMAK İÇİN GEYİK BÖLÜMÜNE KONU AÇIICAM DAHA SONRA ANLAŞTIKMI??kaydirigubbakcemile5

geyik bölümüne konu açınca yalnız bilgilendir cnm bizi gerekirse hepimize tek tek özel msj gönder kaydirigubbakcemile3
bide o resimleri ben Home - PhotoFunia bu adresten yaptım cnm sende yapabilirisinn :smiley-cool:

aaa yeni fikirler mi var kızlar??gazeteler resimler......
burnuma güzel kokular geliyooo hihoyyyt

dün gece aklıma geldi belinaycım.
hani 70 dilde seni seviyorum var ya nette flan.onlardan okunması kolay olanlardan :roflol: seçtim ve kırmızı küçük kağıtlara yazdım(kağıtlar kalp şeklinde)ve kutuya attım....
daha ne koyabilirim diye düşünüyorummm CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…